נערות ליווי ברזילאיות גדולות חזה בתל אביב

טניה ומיה חיו ועבדו יחד כנערות ליווי ברזילאיות באזור תל אביב. הלילה הן היו נרגשות שכן שתיהן הוזמנו ללוות אדם עשיר מאוד לטקס פרסים.

נערות הליווי נאספו על ידי נהג של רולס רויס. כשהדלת נפתחה עבורם הם ראו את האיש העשיר מאחור. הוא קיבל את פני שתיהן בנשיקה על שתי הלחיים ובטפיחה חצופה על ישבנם המושלם. זו הייתה רק נסיעה קצרה ותוך זמן קצר, הן הלכו על השטיח האדום, מתהדרות בשדיים הצפופים בזמן שמצלמות מהבהבות סביבם.

כשנערות הליווי הסקסיות בסופו של דבר התיישבו ליד שולחנן הן ישבו משני הצדדים של המיליונר ולגמו מהשמפניה היקרה. ככל שהתקדם הערב, הן זכו לצפות בקטעים קצרים של סרטים שהיו מועמדים לפרסים.

כאשר שמו של הלקוח שלהם הוכרז כזוכה בפרס, הוא היה צריך לעלות לבמה כדי לקבל אותו. שתי נערות הליווי התקרבו זו לזו והחלו לשחק אחת עם השנייה מתחת לשולחן. כשהכל הפך להם יותר מדי הן התנצלו וכמעט רצו לשירותים. נערות הליווי רצו במהירות לאותו תא והחלו לנשק ולמשש זו את זו.

טניה ירדה על ברכיה ומשכה את תחתוני הביקיני של מיה הצידה כדי שתוכל ללקק את הכוס הספוג שלה, לשונה מגיעה עמוק לתוכו. מכיוון ששתיהן היו כל כך חרמניות, לא עבר הרבה זמן עד שמיה גמרה על פניה של טניה. אז הגיע הזמן להחליף כדי שטניה תוכל לקבל את ההנאה שלה!

כשנערות הליווי ניקו את עצמן, הן חזרו לשולחן שבו הבחור שלהם מילא את השמפניה של כולם והציג את הפרס הנוצץ שלו. הבנות נישקו אותו על הלחי ולחשו לו שהן לא יכולות לחכות למסיבת האפטר. זה יהיה כשהן באמת יוכלו להראות לו מה מסוגלות נערות הליווי הטובות בתל אביב!

כתבות נוספות