נערת הליווי האירופאית נקשרה על ידי לקוח

נערת הליווי האירופאית שלו הגיעה, הוא מעולם לא היה עם גברת שוודית לפני כן, וכשהיא הגיעה לדירתו בתל אביב, הוא לא יכול היה להוריד את עיניו משיערה הבלונדיני הארוך ועיניה הכחולות המדהימות. הם בילו שעה טובה בשיחה והיכרות, המבטא שלה הפעיל אותו ככל שהיא דיברה, והוא ידע שבקרוב הוא יזיין אותה עד שהשמש תזרח. לילה הייתה הגברת המושלמת ולהכיר אותה היה תענוג, אבל הוא רצה לקחת אותה למיטה ולראות אם השמועות ששמע על בנות שוודיות נכונות.

כשהוא לא יכול להתנגד לה יותר ג'יימס תפס אותה בידה והוביל אותה לחדר השינה שלו, הצחקוקים הסקסיים המתוקים שלה הדליקו אותו עוד יותר והזין שלו היה מוצק ומוכן לזיין. לילה שכבה על פני מיטתו של ג'יימס, היא לבשה גלימת משי וג'יימס לא יכלה לחכות לראות את גופה הלוהט מתחתיוהוא החזיק בידו את אחד משדיה הקטנים והעליזים ומשך בפטמה שלה. גניחה מתוקה חלפה על שפתיה כשג'יימס משך במהירות את העניבה מהגלימה שלו והשתמש בה כדי לקשור את זרועותיה מעל ראשה, כשהוא מלופף את הבד סביב המסגרת.

הוא אחז בעוד שתי חתיכות חבל לקח את רגליה וקשר כל אחת מהן לפינות המיטה שלו, רגליה היו פרושות לרווחה והיא לא הצליחה לזוז מהמצב הפתוח שבו קשר אותה, היא הרגישה את הדופק שלה דוהר כשהלקוח החם שלה קשר אותה. היא הרגישה חשופה, מלוכלכת ומודלקת מאוד, לילה אהבה את זה כשהלקוחות שלה ידעו בדיוק מה הם רוצים, והיא יכלה להרגיש את המיצים מהכוס שלה זורמים על ירכיה הפנימיות בציפייה.

היא שכבה שם בגלימה הפתוחה ובתחתוני המשי הלבנים שלה, ג'יימס אחז בתחתונים שלה והוריד אותם במורד גופה, וחשף את הכוס המגולח להפליא שלה. הוא הניח את ראשו בין רגליה והריח את הריח המתוק של הכוס שלה לפני שטמן את לשונו בתוכה, לכוס שלה היה טעם מתוק להפליא והיא נאנקה בקולי קולות כשהלשון שלו צללה פנימה והחוצה ממנו. אצבעותיו מצאו את הדגדגן הוורוד שלה והוא התחיל לשפשף אותו במעגלים קטנים כשהלשון שלו ספגה כל סנטימטר אחרון של מיץ כוס שהיא מצאה.

שפתיו נעו במורד גופה, נישקו את ירכיה ורגליה, וידיו נעו במעלה גופה, כשהם מרגישים את העור הרך על בטנה המחוספסת ומעלים שוב את שדיה העליזים. היא גנחה החוצה כשהוא הזיז את לשונו, הוא ידע שהיא רוצה להגיע לאורגזמה, והיא לא יכלה לסגור את רגליה כדי לקבל איזושהי הקלה מהדחף. ג'יימס התגרה בה, גרם לה לרצות אותו יותר מכל דבר, והוא אהב שהיא כמעט מתחננת לו להחזיר את לשונו לתוך הכוס שלה.

הוא נעמד לאחור מהמיטה, מתפעל מהליווי השוודי הסקסי שלו כשהיא שכבה שם ורוצה אותו, הוא תלש את הג'ינס שלו מגופו ומשך את חולצתו מעל ראשו עד שהוא עמד עירום מולה. הוא עשה את דרכו חזרה אליה, רוכן על גופה כדי להחדיר את הזין הקשה שלו לתוך הכוס ההדוק שלה.

הוא התחיל לזוז, חובט בה בחוזקה עם הזין שלו ומוודא שהיא תרגיש כל סנטימטר מהזין שלו בתוכה. מזיין אותה חזק ככל שהוא יכול, הוא אהב לשמוע אותה גונחת בקול רם יותר ויותר כשהוא קודח לתוכה, ידיו הגיעו לראש המיטה, כל המיטה רעדה עם התנועות הקשות והמהירות שהוא עשה. הוא ידע שהוא עומד לגמור בקרוב והוא נשך את צווארה וליקק אותה כשהוא איבד שליטה וחבט בה חזק יותר ממה שזיין אי פעם מישהו בחייו.

עם כל דחיפה הוא גרם לגניחותיה להתגבר והיא פלטה התנשפויות קטנות וצעקות של עונג. היא צרחה שהיא הולכת לגמור. ג'יימס הוציא ממנה את הזין שלו והחליף אותו בידיו. הוא דחף את אצבעותיו עמוק בתוכה, היא ניסתה לסגור את רגליה, אבל האורגזמה שלה יצאה חזק ומהר. היא ריססה את המיצים שלה על כולו, אצבעותיו היו ספוגות מהנאתה, הוא לקח אותן מהכוס שלה והניח אותן בפיו, מתענג על כל טעימה אחרונה ממנה שהוא יכול לקבל.

היא השליכה את ראשה לאחור והתנשפה באוויר, היא בדיוק קיבלה את אחת האורגזמות הטובות ביותר של כל חייה והיא ידעה שהיא עומדת לעשות את אותו הדבר עבור הלקוח המטונף שלה.

כתבות נוספות