נערת הליווי האנאלית הטובה ביותר בהרצליה

יואל היה איש עסקים ששהה בלונדון במשך השבוע. התגרש לאחרונה, הגבר בגיל העמידה החליט להחדיר קצת התרגשות לחייו. הוא לא קיים יחסי מין במשך חודשים ולראות את כל הבנות המקסימות בעיר נתן לו השראה. כך הוא סיכם עם דנה; הליווי האנאלי הטוב ביותר בהרצליה!

היא הייתה מדהימה לחלוטין. שיער בלונדיני עד הכתפיים, עור לבן רך וכמובן תחת מעורר תיאבון. היא הייתה אחת נערות הליווי הבודדות שהציעו אנאלי ללא קונדום וככזו, היא הייתה מאוד פופולרית. מצדו, יואל מעולם לא היה מסוגל לנסות אנאלי מכיוון שאשתו הייתה יותר מדי גאוותנית לדברים כאלה.

הליווי הבלונדיני האנאלי התפשטה לגמרי בעוד יואל שכב על המיטה בחליפתו היקרה. המכנסיים העדינים שלו נשרו והזין שלו עמד לתשומת ליבו, מחכה לפינוק של חייו. דנה חייכה אליו כשהיא השתופפה מעליו, ישבנה מתנדנד מצד לצד רק סנטימטרים מקצה הזין המתאמץ.

הכוס שלה נוצץ מהתרגשות ושדיה המושלמים התנדנדו קלות כשהיא זזה. היא הייתה כל כך מגורה אבל יואל ידע שלסבלנות שלו תהיה תמורה. אין ספק, הליווי האנאלי הסקסי החלה להוריד את ישבנה בסנטימטרים האחרונים לעבר הזין של הלקוחה שלה. יואל הרגיש שקצה איבר מינו יוצר מגע עם התחת ההדוק של דנה. לאט אבל בטוח, ישבנה של המלווה האנאלי החל לבלוע את איבר מינו, סנטימטר אחר סנטימטר.

לא פלא שהיא הייתה הליווי האנאלי הטוב ביותר בהרצליה. היא הייתה כל כך צרה להפליא. היא נאנקה כשהרגישה שישבנה מתמלא לאט ולחצה את שדיה. הזין של יואל היה עכשיו עד הסוף בתוכה. הוא מעולם לא חווה דבר כזה והבטיח לעצמו שאשתו הבאה תהיה אישה שאוהבת אנאלי. לא שמישהו יכול להשתוות לליווי אנאלי הבלונדיני שמצא בדנה.

דנה התחילה להזיז את ישבנה למעלה ולמטה והזין של יואל החליק קדימה ואחורה. ההרגשה הייתה שמימית ויואל הושיט יד ללטף את שדיו הטעימים של נערת הליווי. הם היו כל כך עגולים בצורה מושלמת, כל כך רכים ועם זאת כל כך מוצקים. ידיו הסתובבו אל גבה ומטה אל התחת המדהים הזה. הליווי האנאלי גנחה בשקט כשהוא לוחץ את לחיי ישבנה המושלמות.

הליווי האנאלי הטוב ביותר בהרצליה החלה להגביר את הקצב. היא רכנה לנשק את יואל והוא הגיב בלהט שווה. למעשה, איש העסקים אפילו הניח את ידו בין רגליה והחל לשפשף את הכוס שלה. הוא היה רטוב, וזה סימן כמה דנה באמת הייתה מגורה.

כעת היא חבטה בזין הקשה של יואל עם גופה, חלבה אותו בכל מה שהיה שווה. ישבנה ההדוק עשה פלאים ולחיי ישבנה הוטחו על ירכיו העליונות. נהירה הגיעה מלמטה והיא ידעה שאיש העסקים שלה קרוב לגמור. להוטה להרגיש את הזרע הלוהט שלו ממלא את ישבנה, היא דחקה בו להמשיך. דחף את שדיה לתוך פניו, הליווי האנאלי הסקסי התעקשה שהוא ינק אותם כשהאורגזמה שלו תבעה אותו.

פרץ לוהט של זרע מילא את ישבנה של נערת הליווי הבלונדינית. היא באמת הייתה הליווי האנאלי הטוב ביותר בהרצליה, יואל היה צריך לעשות את נסיעת העסקים הזו לעתים קרובות יותר!

כתבות נוספות