נערת הליווי הסקסית הראשונה שלה

עמדתי בעצבנות מול המראה של המלון וחיכיתי לנערת הליווי הראשונה שלי. בדקתי את גופי העירום והערכתי את הנוף. הייתי אסירת תודה על האימונים והרמת המשקולות הקלה שעשיתי במהלך השנה האחרונה. התחלתי להעריץ גם את הנשים האחרות בחדר הכושר והתחלתי לבלות יותר זמן בחדר ההלבשה של הנשים מאשר בחדר הכושר, במיוחד הסאונה לנשים בלבד, שבה רבות הלכו בעירום. תמיד הייתי עם גברים בעבר, אבל ידעתי שאני מעוניינת במין עם בחורות – תמיד הייתה לי הסקרנות הדו מינית הזו.

לבשתי חלוק לבן צמרירי והתיישבתי על מיטת המלון הגדולה. העפתי מבט אל השעון והציפיה שלי גדלה. תוך כמה דקות המלווה הראשון שלי יגיע. הרגשתי תערובת של התרגשות וחרדה. אף אחד לא האמין שאני אעשה דבר כזה. ראו אותי בתור הילדה הטובה – טהורה ותמימה. דפיקה רכה קטעה את מחשבותיי והייתי על הרגליים. מצאתי את עצמי מסיר את הגלימה שלי, מגלגלת את הכתפיים לאחור ופותחת את הדלת בביטחון.

כשהדלת נפתחה, עמדה מולי מישהי אפילו יותר יפה מתמונות סוכנות הליווי שלה. נערת הליווי הראשונה שלי הייתה גבוהה עם שיער בלונדיני ארוך ועור שזוף קלות. היא לבשה שמלה אדומה קצרה ושדיה נראו ענקיים בניגוד לבטנה הקטנטנה והמגוונת, בעוד רגליה נמשכו לכאורה לנצח.

פתאום הבנתי שלא הכנתי את הכסף מראש כמבוקש ונהייתי די מתוחה. חיפשתי בטירוף את הארנק שלי וקיללתי את עצמי שלא היה מוכנה. ספרתי את הכסף, כאשר נערת הליווי הבלונדינית שלי הניחה את ידיה על ידי. היא לקחה את המזומנים, ספרה אותם, הניחה אותם בארנקה, דחפה אותי על המיטה ושכבה לידי.

"ליווי ראשון?" היא הקניטה.

"די ברור?" שאלתי, עדיין קצת מתוחה.

"די לוהט זו הגדרה יותר נכונה."

הלחיים שלי הסמיקו בצבע והיא משכה אותי לעבר שפתיה. רעב בא עליי ונעלתי איתה שפתיים ואפשרתי ללשוני לרקוד עם שלה. התחלתי למשש את גופה ומצאתי אותה עושה לי את אותו הדבר. היא גלגלה אותי על הגב וכרכה את המותניים שלי. התיישבתי ומשכתי את שמלתה מעל ראשה כדי לחשוף את גופה העירום במלואו. רכנתי קדימה וחפנתי את החזה שלה ביד שמאל לפני שמצצתי את הפטמה שלה. נערת הליווי הבלונדינית גנחה בהערכה.

היא דחפה אותי לאחור אל המיטה ונישקה את גופי. נמתחתי מעט כשהיא המשיכה למטה. הליווי הראשון שלי התחילה בעדינות בליקוק, לפני שהחדירה בעדינות אצבע אחת בכל פעם לתוך הכוס הרטוב שלי עד שהיה לה שלוש בתוכי. יכולתי להרגיש את הגוף שלי מתחמם ומתעוות לאט מהמגע שלה. צרחתי אבל היא לא הפסיקה. היא המשיכה והגוף שלי התחיל לרעוד.

היא הסירה את ידיה מתוכי וציחקקה. היא הרימה את מבטה אלי מלמטה ואמרה "אני תמיד אוהבת להוציא את האורגזמה הראשונה מהדרך. עכשיו בואי נראה כמה עוד את יכולה לקבל במהלך השעות הקרובות.

כתבות נוספות