נערת הליווי מאיה במציצה ללא קונדום

פארקי שעשועים תמיד ריגשו את נערת הליווי ממזרח אירופה. מאיה אהבה את פרץ האדרנלין של התרוצצות בחלל. נערת הליווי הבלונדינית ידעה שהיא תיראה אפילו יותר יפה מהרגיל עם עיניה נוצצות והלחיים שלה סמוקות, אז היא לא הופתעה שהדייט שלה היה כל כך מאוהב איתה.

נערת הליווי הלוהטת התנשקה יותר ויותר בלהט אחרי כל מתקן שהם עשו יחד, היא הרגישה חרמנית ומייחלת שהם יוכלו לחזור לחדר המלון שלהם ולו לזמן קצר.

'אני רוצה שתמציי לי את הזין,' הוא לחש בזמן שהם פנו לקדמת התור למתקן הבא.

מאיה הרגישה את הכוס שלה רועד ואת התחתונים שלה נרטבים. נערת הליווי הבלונדינית הלוהטת השתוקקה להיות מסוגלת לתת לו OWO אבל היו אנשים בכל מקום!

'גם אני רוצה את זה', מלמלה נערת הליווי הבלונדינית, 'אבל אנחנו לא רוצים שיעצרו אותנו'.

הוא צחק. ״המתקן הבא הוא בחושך. ניקח את הכרכרה האחורית'.

ליבה של נערת הליווי הצעירה והסקסית הלם מהר יותר מהתרגשות. היא אחזה בידו ולחצה אותה. זה היה הולך להיות כל כך שובב. היא לא יכלה לחכות!

לאחר שהתיישבו במקומותיהם, מאיה בדקה את המעצורים כדי לוודא שיש לה מספיק מקום לתנועה. היא השמיעה צווחת התרגשות קטנה כשגילתה שיש מספיק רפיון כדי שיבצעו את תוכניתם. כשהכרכרה החלה לנוע אל החושך, הוא נתן לה נשיקה חושנית.

״כבר עומד לי,״ הוא אמר.

מאיה הושיטה את ידה על פניה, הרגישה את זקפתו ושחררה אותה בזריזות. הכרכרה שיקשקה לאורך התפתלות והסתובבות בזמן שהיא טיפסה. אדרנלין שטף בגופה החרמן של נערת הליווי הבלונדינית בזמן שהיא טבלה את ראשה ומצאה את הזין שלו עם פיה. אנקתו הרמה הלכה לאיבוד בין קולות הכרכרה המקרקת. נערת הליווי שילבה את רגליה כשהיא לוחצת את ירכיה הרכות זו לזו, מרגישה את הכוס שלה פועם כשהיא מוצצת את הזין שלו.

מאיה הייתה מצוינת ב-OWO  היא יכלה לגרום לגבר לגמור מהר או לאט, יכלה לתזמן את זה בצורה מושלמת. היא ידעה שזה צריך להיות די מהיר, הנסיעה לא תימשך זמן רב במיוחד, אז היא עבדה על אורכו עם כל גרם של מומחיותה. הכרכרה המשיכה לטפס. רגלו של הדייט שלה החלה לבעוט החוצה, מפשעתו מתפתלת בתוך מעצורי הבטיחות.

בדיוק כשהכרכרה התהפכה על פסגת הטיפוס שלה, הוא גמר, ירה זרע לתוך פיה של נערת הליווי הבלונדינית הסקסית. זעקת הניצחון שלו הלכה לאיבוד בתוך הצרחות של שאר הנוסעים. תחושת הנפילה ופיה מלא בזין ובזרע שולבו כדי לשלוח אורגזמה נפלאה ופועמת בגופה הרועד של מאיה.

עד שהכרכרה נעצרה והאורות נדלקו, היא התיישבה, הזין שלו התרחק. הסימן היחיד לכמה פראית הייתה הנסיעה שלהם היה מעט זרע בזווית פיה.

כתבות נוספות