נערת ליווי אחות שובבה חייבת למצוץ את הרעל

דניאל נראתה מודאגת מאוד.

'איך אתה מרגיש?' שאלה נערת הליווי האחות את הלקוח שלה ששכב על המיטה בחדר המלון שלו. היא עשתה את דרכה לצד המיטה והתכופפה מעליו, בוחנת אותו מקרוב.

החולה שלה נראה חולה, מאוד חולה. זו הסיבה שהיא מיהרה לחדר המלון שלו במרכז תל אביב כדי לסייע לו. היא התבקשה במיוחד להתלבש כאחות שובבה לרגל האירוע.

לקוח השיחה נאנק והצביע על כיוון מפשעתו.

'אוי לא. יש כאן נפיחות ברורה', אמרה דניאל, בהתייחסה לזין המתקשה במהירות של המטופל שלה, 'אני חושבת שאולי הורעלת!' קראה נערת הליווי.

האחות השובבה חייכה חיוך של ביטחון והתכוננה לנשק אותו על מצחו.

'אל תדאג, אני יודעת בדיוק איך להתמודד עם זה. כל הרעל נאסף באיבר מינו. הדרך היחידה להיפטר ממנו היא למצוץ אותו החוצה'.

הלקוח הנהן בהסכמה, מתנשף כשהרגיש את ידיה הקרירות של דניאל אוחזות באיבר מינו. נערת הליווי הסקסית הייתה רכונה כעת, בודקת את הזין המורעל בעיניה המומחיות. מדי האחות השובבים הלבנים שלה היו מאוד חושפניים. החצאית שלה הייתה קצרה מדי וחשפה את החלק התחתון של לחיי ישבנה כשהיא התכופפה, הכוס החשוף והתחת שלה חשופים. השדיים הגדולים של דניאל בקושי היו נכנסו במדים הלבנים הצמודים ואיימו לצאת החוצה בכל רגע.

דניאלה התכופפה עוד יותר, הניחה את שפתיה סביב הזין הנוקשה של המטופלת שלה ומצצה. לא היה זמן לבזבז. היא פשוט הייתה צריכה לחלץ את הרעל. היא שמעה גניחה וידעה שהלקוח שלה כנראה סבל מכאבים עזים. היא תצטרך לעבוד מהר!

נערת הליווי התל אביבית הלוהטת הרגישה יד תופסת את ישבנה ולוחצת. ובכן, מה שגרם לו להרגיש טוב יותר! זו הייתה תקופה טראומטית עבורו והיא רצתה שהוא ירגיש בנוח. מסיבה זו, האחות השובבה רתמה את החצאית שלה, וחשפה במלואה את ישבנה בעל פרופורציות מושלם ואת הכוס המגולח הטהור שלה. לאחר מכן היא משכה את החלק העליון של התלבושת כלפי מטה, ונתנה לשדיה הגדולים ובעלי והפטמות להיחשף.

שפתיה חזרו אל הזין המורעל, והיא השתמשה בלשונה ובשפתיה כדי להקניט אותו. פיה היה כמו ואקום והיא הניעה את ראשה למעלה ולמטה, מחליקה את האיבר פנימה והחוצה מפיה. האחות השובבה נאלצה למצוץ כל סנטימטר ממנו כדי לחלץ את הרעל. היא שמעה את המטופל שלה נאנק חזק יותר ומיד חוששת מהגרוע מכל, אבל המחשבה הזו נקטעה על ידי התפרצות בפיה.

המציצה של דניאל עבדה. הרעל הנוזלי הלוהט מילא את פיה של המלווה האחות הלוהטת והיא המשיכה לינוק, להוטה לקבל כל טיפה אחרונה. היא הצילה את חייו.

כתבות נוספות