נערת ליווי איטלקיה לוהטת בשלישיה לאור הירח

עור הברונזה של נערת הליווי האיטלקיה האיר לאור הירח החיוור. משב רוח חם ליטף את גופה. שתי הנשים שכבו מסובכות על המיטה הנמוכה הגדולה שהניח על הסיפון. שדיהן התרוממו ונפלו בעקבות ההתעלסות שלהן, ידיהן ליטפו זו את בשרו החלק והגמיש של זו.

הוא הרגיש את הזין שלו קופץ בתגובה למיניות שלהן. הזמנת נערת הליווי האיטלקיה להצטרף אליו ולחברתו בחופשתם התגלתה כהחלטה הטובה ביותר שקיבל אי פעם. אלישיה הייתה סקסית, יפה ומלאת תשוקה ים תיכונית. הוא מעולם לא פגש מישהו שיכול להתאים את התיאבון המיני שלו לפני כן, אבל היא המשיכה בקצב ואז חזרה לעוד!

השלישייה שלהם סיפקה לו את המין הכי מדהים בחייו וזה עזר שחברתו הייתה מרוצה באותה מידה מתשומת הלב המינית של נערת הליווי הדו-מינית כמוהו. אלישיה הרימה את ראשה והביטה בו בהבעה זניחה, עיניה הכהות מלאות תאווה. נערת הליווי האיטלקיה שלו הושיטה לו את ידה והוא הצטרף לשתי הנשים על המזרון תחת משמרת הירח המלא. כרע ברך בין גופם הרך, עצם את עיניו ונהנה ממגע שפתיהם וידיהם בגופו.

ארבע ידיים נשיות שוטטו על החזה, הגב, הישבן והזין שלו. שתי שפתיים נישקו את גרונו, עמוד השדרה, ירכיו. פקח את עיניו וראה את פניו היפות של נערת הליווי האיטלקיה מסוכנות נערות ליווי בחדרה שהופכות קסומות עוד יותר לאור הירח. אלישיה לחצה את גופה אליו, שדיה המושלמים רכים על חזהו, ונישקה אותו בחושניות. איברו הקשה התמקם בין ירכיה החלקות של נערת הליווי האיטלקיה הצעירה. היא סובבה את פניו והוא נישק את חברתו, לפני שנישק את אלישיה שוב.

התקיפה של בשר נשי הייתה כל כך טובה עד שהוא הרגיש שהוא נכנס לטראנס שבו הוא היה לגמרי בפקודתם. נערת הליווי האיטלקיה משכה אותו לעברה והוא שכב על גבי גופה החטוב, הזין הנוקשה שלו מחליק לתוך הכוס ההדוק והרטוב שלה. הוא התנשם כשהרגיש את האצבע של חברתו מחליקה לתוך התחת שלו. היא מצאה את הערמונית שלו והפעילה בדיוק את הכמות הנכונה של לחץ מעולה על המקום הרגיש. ירכיה של אלישיה התנדנדו תחתיו, ועודדו אותו לזיין אותה מהר וחזק. התשוקה האיטלקית בערה בעיניה המופקרות.

הוא החליק את ידיו לאורך רגליה החטובות ודחף אותן לאחור כך שישבנה התרומם ורגליה מסגרו את פניה המדהימות. עכשיו הוא יכול היה להטיח בה את הזין שלו, עד הסוף. אצבעו מצאה את הדגדגן שלה והוא שפשף אותו בלחץ הולך וגובר. נערת הליווי האיטלקיה זעקה, גופה נדם והחל לרעוד. הוא הרגיש את הכיווץ העוצמתי של שרירי הכוס שלה בדיוק כשהאצבע של חברתו נלחצה על הערמונית שלו.

הצעקה שנמלטה מגרונו הייתה ראשונית. תענוג חבט בכל עצב בגופו ואז מיהר לאורך הזין שלו, מוציא את זרע לתוך אלישיה. האצבע בתחת שלו והשרירים התפוסים של הכוס של נערת הליווי האיטלקיה היפה חלבו אותו וכל תחושת הזמן אבדה.

כשסוף סוף הצליח להתמקד שוב בעולם שסביבו, הוא שכב על המזרון מקבל ליטוף מהרוח החמה. כשהפנה את ראשו לעבר צליל חבטות, ראה את אלישיה מלקקת את חברתו, גופם מואר באור הירח החיוור.

כתבות נוספות