נערת ליווי אתיופית מדברת מלוכלך

"רד על הידיים והברכיים ותאכל את הכוס שלי מבחוץ", ציוותה.

אביבית אירחה לקוח בדירה שלה. סוכנות הליווי שלה סיפרה לה שדניאל אוהב דיבורים מלוכלכים. ובכן, זה בדיוק מה שהוא עמד לקבל!

השחורה הסקסית פתחה את רגליה כדי לחשוף את הכוס הרטוב והבוהק שלה. דניאל חייך וממש ליקק את שפתיו לנוכח המחזה כשהוריד את ראשו והרחיב את לשונו. אנג'לה הרגישה את לשונו מחליקה בין שפתי הכוס שלה, מחטטת בעדינות וטועמת את המיצים שלה.

"הו לעזאזל כן… לעזאזל כן", גנחה נערת הליווי, "תגרום לכוס שלי להירטב".

היא פתחה את רגליה קצת יותר לרווחה, להוטה לאפשר לדניאל מקום רב ככל האפשר לעשות את עבודתו. נערת הליווי השחורה זכתה לתשומת הלב הזו לאחר המציצה הנהדרת שסיפקה רגעים ספורים לפני כן.

לשונו של הלקוח הקניטה את הדגדגן של נערת הליווי האתיופית, היא נאנחה בהנאה, צובטת את פטמות שדיה הגדולים.

"הכנס את הלשון שלך לשם ותזיין אותי איתה", התנשפה אביבית.

דניאל עשה מה שנאמר לו ונערת הליווי החלה לנענע את ירכיה קדימה ואחורה, כפי שהיא עושה כנגד זין. הלשון שלו הייתה ארוכה מה שהפך אותה למושלמת לחיטוט בכוס. נערת הליווי השחורה הזיזה את ידיה מהציצים הגדולים שלה אל הכוס שלה שהיא פתחה, וחשפה את הפנים הוורוד המושלם. היא הייתה רטובה.

הייתה זו נערת הליווי שהייתה צריך להציע לעבור לשלב הבא. הלקוח שלה נהנה כל כך מהטעם של הכוס השחור והסקסי שלה עד שהוא לא רצה לזוז.

"הרטבת אותי כל כך, דניאל. למה אתה לא מחליק את הזין הגדול הזה שלך בתוכי?" שאלה אביבית בחיוך שובב.

הלקוח הנקרא הרים את ראשו כדי לחשוף פה מבריק, מכוסה במיצי נערת הליווי האתיופית הסקסית שלו. הוא היה חסר נשימה מעבודת הפה האינטנסיבי שנתן  אבל הוא הנהן והתייצב מעל אביבית והיא פתחה את רגליה קצת יותר לרווחה והחזיקה את שפתי הכוס שלה פתוחות, והראתה לדניאל למה הוא עומד להיכנס.

נערת הליווי האתיופית התבוננה בראש הזין של הלקוח שלה נלחץ אל הכניסה לכוס הרטוב שלה.

"זהו זה…" עודדה אותו אנג'לה, "החלק את הזין הגדול שלך עמוק בתוכי…"

זה נכנס פנימה, מילא לחלוטין את הכוס הרטוב והצמוד של נערת הליווי האתיופית הסקסית. אביבית גנחה כשדניאל החל להחליק אותו קדימה ואחורה, פנימה והחוצה. נערת הליווי תפסה את ידו ומשכה אותו קרוב אליה כשהוא דפק אותה חזק ומהר יותר.

"נשק אותי" אמרה אביבית ולשונותיהם ננעלו בנשיקה נלהבת כשהגוף שלהם מתנדנד קדימה ואחורה.

דניאל התנתק מהנשיקה כדי למקם את פיו סביב אחת הפטמות הגדולות של נערת הליווי. המציצה והזיון המשולבים שלו גרמו לאביבית לרצות את הזרע שלו אפילו יותר. היא ידעה איך לגרום לו לגמור חזק ומהר.

"אני רוצה שתזיין עם הכוס שלי עד שתגמור… אתה יכול לעשות את זה בשבילי?" שאלה אביבית בנימוס רב.

הלקוח לא היה צריך שיבקשו ממנו שוב ותוך שניות החליק את הזין הקשה שלו לתוכה. הוא אהב את התחת שלה והיא ידעה את זה. הוא התבונן בקסם בתחת הגדול של נערת הליווי קופץ קדימה ואחורה על הזין שלו בזמן שהוא מזיין אותה.

"גמור לי על כל התחת, דניאל. אני צריך את הזרע שלך עלי", התחננה אביבית. היא שמעה שאגה מאחוריה בזמן שדניאל נסוג במהירות וגמר, הזרע שלו ניתז על כל לחיי ישבנה הגדול.

כתבות נוספות