נערת ליווי בביקיני מנומר מקבלת אקסטזה אוראלית

נערת הליווי נראתה מהמם בביקיני המנומר שלה. שני משולשי חומר בקושי כיסו את שדיה היפים, בעוד החומר בין ירכיה החטובות השאיר מעט לדמיון. הוא התבונן בה כשהיא מותחת את גופה הצנום והחושני בשמש הלוהטת והוא התמלא תשוקה לנערת הליווי הצעירה.

כרע ברך על האדמה החמה למרגלות כסאות הנוח שלה, הוא דחף בעדינות את רגליה. ריח הכוס החם שלה מילא את נחיריו והצית את תאוותו. הוא קרע את רצועת המותן הדקיקה על תחתוני הביקיני שלה והיא התנשפה. כשהכוס של נערת הליווי הביקיני חשוף אליו במלואו, הוא דחף את פניו לתוך הקפלים החמים והלחים; נושם אותה פנימה, טועם את המין שלה.

קלי נאנקה והתפתלה מתחת למגע לשונו, ירכיה החלקות ליטפו את פניו וכפות רגליה המעודנות נחו על גבו התחתון. לנערת הליווי היה טעם מדהים. היא ממש נרטבה והלשון שלו ניתזה במיצי הכוס שלה. גופה של קלי התפתל כשהשמש הלוהטת קפחה על גופם. הריח, הצליל והמראה שלה היו כל כך מדהימים.

"אה, כן," נאנקה נערת הליווי הסקסית, "זה כל כך טוב."

לשונו זיהתה רעד בקירות הפנימיים של הכוס שלה. הוא חזר אל הדגדגן שלה, פניו ספוגות במיצי הכוס שלה. בעזרת קצה לשונו הוא ניגש לעבוד על הכפתור הרגיש, דוחף אותה לעבר השכחה. נערת הליווי הביקיני זעקה, כל גופה רעד והתפתל. אורגזמות התגלגלו בגופה תחת תשומת הלב הבלתי פוסקת של לשונו.

כשידע שהיא נמצאת עמוק בתוך צונאמי של אופוריה, הוא החליק לאורך גופה ותחב את איברו לתוך הכוס המתעוות שלה. היא נאנקה והגיבה, הרימה את ירכיה וכרכה את רגליה סביבו.

'תזיין אותי', היא התחננה, 'אני צריכה שתזיין אותי חזק'.

הוא לא היה צריך הרבה עידוד. תשומת הלב שנתן לה הובילה אותו לשיא התשוקה. הוא תחב את איברו עמוק לתוך נערת הליווי הסקסית וירכיה נדחפו לאחור. נערת הליווי הביקיני הצעירה נישקה את פניו, נהנה בבירור מהטעם של המין שלה על שפתיו הלחות. הפה שלו מצא את שלה והם התנשקו, בחנו זה את הפה של זו. כל אותו זמן קלי רעדה בדרכה דרך האורגזמות המתגלגלות שהמשחק המקדים שלו התחיל.

היא הייתה כל כך סקסית, כל כך חושנית והגוף שלה הרגיש כל כך טוב מתחתיו. הם הזדיינו עד שהשמש שקעה.

כנסו אל XVibes – סוכנות נערות ליווי, הגדולה בישראל.

כתבות נוספות