נערת ליווי בירושלים נהנית מפיצוץ קר כקרח

העור של נערת הליווי היה כל כך חלק וגמיש. הוא אהב ללטף אותו, לנשק אותו, להרגיש אותו ליד גופו. קלאודיה שכבה פרושה על המיטה. היא החזיקה שניים מהסורגים על מיטת הברזל, רגליה הסקסיות היו כפופות בברכיים, הופנו הצידה על ידי הפיתול במותניה הדקים.

שדיה הגדולים והמוצקים של נערת הליווי הצביעו לעבר התקרה, פטמותיה עומדות גאות. פניה היפות היו סמוקות מהמשחק הקודם שלהם, שיערה הברונטית סתור וסקסי. היא נשכה את שפתה התחתונה, המבט בעיניה היה סוער ומראה געגוע.

'מה מצפה לי עכשיו?' היא שאלה וסיימה את שאלתה בקריצה קטנה.

הוא חייך ולגם מחליל השמפניה שלו. הבועות הקרות רקדו על לשונו.

״קצת תוססת, אני חושב,״ הוא אמר.

קלאודיה נתנה בו מבט שואל. הוא התיישב על המיטה לידה, נהנה מהאופן שבו שדיה קופצים יחד עם תנועת המזרון. כשהושיט יד לתוך דלי הקרח, הוא שלף קוביית קרח. מבט של הבנה חצה את פניה של נערת הליווי והיא צחקה בהנאה.

הוא העביר את הקרח סביב פטמותיה וגרם לה לצרוח ולבשר הרגיש להתכווץ. הוא הניח את כוסו על שידת הלילה, טבל את ראשו והעביר את לשונו הלוהטת על פטמותיה הקרות. קלאודיה התנשפה ושילבה את רגליה, מצמידה את ירכיה החטובות זו לזו. הוא הרים את בקבוק השמפניה מדלי הקרח ושפך כמות קטנה מהנוזל הקר כקרח על השדיים המושלמים של נערת הליווי. התנשפות נוספת פרצה משפתיו של נערת הליווי הסקסית והצעירה.

הוא התכופף ולקח עוד מהבועות המטפטפות, שוב, הוא שפך שמפניה מוזהבת על שדיה. הוא אהב את האופן שבו נערת הליווי צווחה והתפתלה בתגובה ואת האופן שבו שדיה התנודדו ופטמותיה מתקשות. הפעם, הוא העביר את הבקבוק הקר על בטנה והצמיד אותו אל ירכיה הננעלות בחוזקה. קלאודיה פרשה לאט את רגליה, מתנשפת וגונחת כשהחליק את הכוס הקרה והרטובה על הכוס הלוהט שלה.

'ילדה טובה,' אמר, זז במורד המיטה והתמקם בין רגליה.

הוא שפך מעט מהנוזל הקר והתוסס על הדגדגן הנפוח שלה ומצץ חזק את הגוש הרגיש. נערת הליווי נאנקה בקול. הוא שפך עוד שמפניה על הכוס שלה, נוזל קר כקרח הציף את החריץ החם. לשונו החליקה, בעקבות נהרות השמפניה. נערת הליווי מסוכנות נערות ליווי בירושלים פרשה את רגליה רחב יותר והוא הניח את צוואר הבקבוק בפתח הכוס שלה. היא קפאה.

'אני אהיה עדין,' הוא אמר והיא נרגעה.

בזהירות, הוא החליק את הכוס הקרה לתוך הכוס הצמוד שלה, רק כמה סנטימטרים. פיו ולשונו המשיכו להקניט את הדגדגן שלה, גוררים התנשפויות וגניחות של עונג מנערת הליווי. הוא הטה את הבקבוק, מזג לתוכה שמפניה קרה ותוססת.

"תחזיקי אותו בפנים," הוא אמר בזמן שהוא משך את הבקבוק והחזיר אותו לדלי הקרח.

הוא ראה את קלאודיה מתרכזת חזק בשמירה על הנוזל בפנים. הוא עלה עליה ואמר, 'את יכולה להירגע עכשיו'. באותו רגע הוא תחב את הזין שלו לתוך הכוס שלה. השילוב של קור וחום היה משכר. התיז פנימה והחוצה, הוא דפק אותה עד שהיא נכנסה לפרכוסים והשמפניה נטפה מהביצים המרוקנות שלו.

כתבות נוספות