נערת ליווי בלונדינית לוהטת, אנבל, היא העלמה שלך במצוקה

נערת הליווי ישבה בארון החשוך. ברכיה היו משוכות עד לחזה, פרקי ידיה קשורים בחבל וגאג קשור סביב פיה. שערה הבלונדיני של אנאבל היה בגזרות גבוהות והיא לבשה חולצה לבנה צמודה שנקשרה מתחת לשדיה המוצקים. להשלמת האאוטפיט, לנערת הליווי הבלונדינית הייתה חצאית טרטן קצרה, גרביים לבנים מעל הברך וזוג עקבים.

ישבה בחושך, היא חיכתה, הלב שלה פועם, התחתונים שלה לחים. לפתע נפתחה דלת הארון.

'אני מצאתי אותך!' הכריז קול גברי, 'חשבתי שאיבדתי אותך לנצח'.

נערת הליווי הרימה את מבטה אל הדמות שצולמה בפתח. מצמצה את עיניה בניסיון להסתגל לשטף האור הפתאומי, היא הרימה את ידיה אליו בבקשת עזרה. הוא כרע ברך מול נערת הליווי הבלונדינית מסוכנות נערות ליווי בפתח תקווה, ידיו מצאו את הקשרים בחבל, משחררים את כריכותיה. כשהמעצורים הושלכו לבסוף, אנאבל כרכה את זרועותיה סביב צווארו. הוא מחץ את גופה הדק והמעוקל נגדו, מנשק את צווארה.

'זה בסדר', הוא אמר, 'באתי לקחת אותך'.

ידיו המסוגלות הושיטו את ידו למעלה ושחררו את ההשתקה. מיד, המלווה הבלונדינית נישקה אותו על פיו.

'תודה,' היא אמרה, 'כל כך פחדתי'.

'הבטחתי שאמצא אותך,' הוא אמר, 'אבל אנחנו צריכים ללכת, לפני שהשובה שלך יחזור'.

נערת הליווי נעמדה על רגליה והוא הוביל אותה החוצה אל המסדרון המלא האור. אנאבל הלכה אחריו, נעלי העקב הגבוהות שלה נצמדו לאורך הרצפה הקשה. הוא הסתובב והסתכל על המלווה הבלונדינית היפהפייה, עיניו קולטות את גופה הסקסי ואת פניה היפות.

״כמעט שכחתי כמה את מדהימה,״ אמר. משך אותה אליו, הוא נישק אותה בלהט. נערת הליווי הבלונדינית הסקסית הגיבה בלהט שווה. היא נדלקה כל כך מהמשחק שלהם. הוא דחף אותה דרך פתח והיא הרגישה את קצה השולחן על גב רגליה. היא פרשה את ירכיה החטובות, היא אפשרה לו ללחוץ עליה בחוזקה את גופו. זקפתו הייתה בלתי ניתנת לטעות. ידיה של נערת הליווי הבלונדינית שלטו על החגורה שלו, פתחו אותה, פתחו את רוכסן מכנסיו ושיחררו את הזין.

'אין לנו הרבה זמן', מלמל, 'הוא יכול לחזור בכל רגע'.

'אני צריכה אותך עכשיו', היא אמרה, 'קח אותי מהר'.

הוא קרע את התחתונים שלה הצידה וצלל עם הזין הקשה שלו לתוך הכוס הרטוב שלה. אנבל זעקה. הצורך שלה להזדיין היה גדול ממה שהיא דמיינה. היא כרכה את רגליה סביבו, משכה אותו פנימה. הם דחפו בחוזקה זה את זה, מתנשקים צרפתית כשהם נדפקו בטירוף בשולחן. האורגזמה שלה הגיעה בדיוק כשהוא ירה את מהטען שלו. הם התנשמו וגנחו יחד, נאחזים בחוזקה זה בזה.

'גיבור שלי', לחשה נערת הליווי הבלונדינית לתוך אוזנו.

'אני כאן,' הוא אמר, 'את בטוחה עכשיו'.

כתבות נוספות