נערת ליווי בעלת חזה גדול הגשימה את פנטזיית ילדת החווה שלי

נהגתי לפנטז על בחורה שעזרה לי בחווה בסופי שבוע, היא הייתה צעירה ובכושר עם שדיים עגולים להפליא שהציצו בכל פעם שהיא התכופפה. להיות הבוס שלה עם זאת גרם לכמה דברים מביכים ותמיד ידעתי שלא אצליח להגשים את הפנטזיה שלי לזיין את ילדת החווה שלי, עד שיום אחד גלשתי באתר נערות ליווי ונתקלתי במלווה גדולה חזה שנראה בדיוק כמו ילדת החווה הקטנה שלי. היא הייתה כמעט הכפילה שלה ורציתי לזיין אותה.

לאחר שלבסוף החלטתי להחיות את הרצונות שלי שכרתי לעצמי את נערת הליווי המתוקה הזו כדי שאוכל להחיות את הפנטזיה שלי. פתחתי את הדלת לבית החווה שלי ונערת הליווי הסקסית שלי נכנסה פנימה. היא לבשה כובע קש קטן וחמוד וחולצה משובצת עטופה בקשר מתחת לשדיים עסיסיים. היא הייתה מושלמת והרגליים שלה נראו מדהימות במגפי הבוקרים ובמכנסי הג'ינס הקטנים שלבשה. הייתי נהנה לזיין את הבחורה הזו, זה בטוח. רציתי לקחת אותה מיד ושם, אבל שלטתי בעצמי.

עד מהרה נסענו עד החווה שלי והתיישבתי בטרקטור שלי והסתכלתי על העור החשוף על ירכיה ועל הצמות הברונטיות החמודות שנתלו בצורה סקסית על צידי פניה. הגענו לאחת הרפתות שלי והזין שלי כבר בלט בתוך הג'ינס שלי. יצאתי מהטרקטור והסתובבתי לצדה כדי לעזור לה לרדת. הרמתי אותה ממושבה והנחתי אותה על הקרקע. היא הייתה קלה כמו נוצה בזרועותיי ולא יכולתי לחכות להתחיל. לקחתי את ידיה, הובלתי אותה אל אחת הרפתות, היא התרגשה ופטפטה איתי כשעשינו את דרכנו למעלה.

ברגע שהגענו לאסם, היא כרכה את זרועותיה סביבי ונישקה אותי על השפתיים, שפתיה הרכות נלחצות על שלי כשהלשונות שלנו מלטפות זו את זו. לפתע היא איבדה את שיווי משקלה ונפלה לאחור על ישבנה. הסתכלתי עליה למטה וציחקקתי, היא נראתה חמודה במיוחד ישבה שם על האדמה ויכולתי לראות את החיוך צומח על פניה לנוכח הגמלוניות שלה.

כשראיתי אותה יושבת על הארץ, כולה תמימה עם הצמות שלה זה הדליק אותי והתחלתי במהירות לשחרר את העומס מהמכנסיים שלי. משכתי את המכנסיים שלי למטה והתקדמתי לעבר פיה. דחפתי את הזין שלי ישר לחלק האחורי של הגרון הסקסי שלה, נאנקתי בקול כשהיא לקחה אותי עמוק לתוך פיה, עיניה התמימות מביטות אליי כשהיא מצצה אותי כמה שיותר. היא התחילה לשחרר את הקשרים על החולצה הקטנה שלה ועד מהרה התגלו הציצים הגדולים שלה, כל אחת מהפטמות הקשות והמושלמות שלה מציצות לעברי.

נפלתי על ברכיי בחציר וטיפסתי עליה, מוצץ את הציצים שלה ודוחף את ראשי ביניהם כדי לחנוק את עצמי בתוכם. הרמתי אותה וזרקתי אותה על כתפי, משכתי את המכנסיים הקצרים שלה למטה כשנשאתי אותה וסטרתי בחוזקה על העור החשוף של ישבנה כשנשאתי אותה לערימת חציר ענקית בפינת האסם. זרקתי אותה עליו ועליתי עליה. פיסקתי את רגליה לרווחה ודחפתי את הזין הענק שלי ישר לתוך הכוס הקטן וההדוק שלה. היא צרחה בהנאה כשדפקתי אותה בחוזקה. היא כרכה את רגליה סביב המותניים שלי, והיא נראתה סקסית כשהיא שכבה שם עירומה בזמן שזיינתי אותה ללא הפוגה.

המראה של ילדת החווה הקטנה והחמודה הזו היה לי יותר מדי, רטנתי וגנחתי כשדחפתי לתוכה חזק ומהר יותר עד שהזין האדיר שלי התפוצץ עמוק בתוך הכוס התמים המתוק שלה. גם היא התחילה להגיע לאורגזמה כשהזין שלי צלל בתוכה באורגזמה עצומה. היא רעדה וגנחה בקול כשהיא התקרבה אליי.

גרמתי לילדת החווה הקטנה שלי אורגזמה, זו הייתה החוויה הכי טובה בחיי. התגלגלתי ממנה והתמוטטתי לידה בחציר, דפוק לגמרי ובאמת. הייתי צריך רק דקה למרות שהזין שלי עדיין היה נרגש והתכוונתי לגמרי לזיין אותה בכל פינה שאני מכיר בחווה.

כתבות נוספות