נערת ליווי ברונטית שמנמנה מזדיינת על הספה של הלקוח

אספתי אותה ב-12 בצהריים, קבענו לצאת לדייט קטן לארוחת צהריים, הייתה לי רק שעה, אבל תכננתי לעשות את זה כמה שיותר מיוחד. הכרתי את נערת הליווי הברונטית המפותלת שלי כבר כמעט שנתיים והיא הייתה הגברת המהממת ביותר שהייתי איתה. היא הייתה סקסית וחכמה ואהבתי לבלות איתה כמה שיותר זמן, אז בכל פעם שהיתה לי הזדמנות לארגן איתה דייט לארוחת צהריים, קפצתי על ההזדמנות.

ראיתי אותה הולכת למכונית, היא לבושה בג'ינס צמוד שחור וחולצה לבנה שגרמה לשדיה להיראות גדולים ועסיסיים להפליא, אהבתי את זה כשהיא לבשה לבן זה גרם לה להיראות סקסית במיוחד והיא ידעה שאני אוהב את זה. ראיתי את החיוך על פניה כשהיא התקרבה לרכב ושערה הבלונדיני הארוך התנופף ברוח הקלה, היא סנוורה אותי בכל פעם שראיתי אותה והיום לא היה שונה.

תכננתי לנסוע לחוף ולאכול ארוחת צהריים קלה במכונית עם מבט על הגלים אבל נזכרתי שאשתי הייתה בעבודה באותו אחר הצהריים אז החלטתי לקחת אותה חזרה לביתי במקום, שהיה במרחק נסיעה קצרה בלבד מהמקום.  כשנכנסנו, ישבנו ואכלנו כמה כריכים שהכנתי, אהבתי לראות אותה אוכלת, השפתיים שלה היו כל כך עסיסיות ולראות את הפה שלה יונק את התותים שנתתי לה נתן לי זקפה מיידית.

כשהיא אכלה, היא כרכה בהתרגשות את זרועותיה סביב צווארי ומשכה אותי פנימה לחיבוק חזק, היה לה ריח טעים ושהיא בזרועותיי גרם לי להרגיש רגוע וחרמן בו זמנית. הידיים שלי סביב גופה וחפנתי את ישבנה בידיים, לוחץ אותה ומרגיש את הקימורים שלה. הנשימה שלה השתנתה ושפתיה מצאו את שלי, לשונה טבלה לתוך פי והיא נישקה אותי עמוק בלהט.

הרחתי את הפטמות שלה מבעד לחלק העליון שלה והנשיקה שלה העמיקה עוד יותר, ידיה חלפו בשערי ובמטה בצווארי, מרגישות אותי. היא התרחקה עם מבט מקורזל מתוק בעיניה, היא עמדה ומשכה את מכנסיה למטה, היא מיד התכופפה על הספה, מצאתי את עצמי מאחוריה, מרגיש את העור החלק של ישבנה.

הנחתי את האצבע שלי בתוך הכוס ההדוק שלה, היא כבר הייתה רטובה ורציתי לקנן את הזין שלי עמוק בתוכה. שחררתי את המכנסיים שלי ושלפתי את הזקפה, דחפתי את הזין שלי לתוכה, מזיין אותה מעל הספה. מצאתי את החור הקטן בתחת שלה וטבלתי את האצבע שלי בתוכה בזמן שזיינתי את הכוס היפה שלה. היא נאנחה בהנאה כשהזין שלי צלל לתוכה, האצתי את הקצב, הטחתי את עצמי בתוכה בחוזקה ובמהירות. רציתי אותה, הייתי צריך אותה, ורציתי שהיא תגמור לי על כל הזין. מצאתי את הדגדגן הקטן והוורוד שלה ושפשפתי אותו חזק, המיצים שלה היו על כל האצבעות שלי כשהמשכתי לזיין את החור שלה. הרגשתי את הכוס שלה מתהדק סביב הזין שלי, היא רעדה כשהיא גמרה חזק על כל הזין שלי.

היופי הירוק והעיניים המתוקות שלי בדיוק גמרו על כל הזין שלי ולא יכולתי לחכות לגמור ישר לתוך הכוס שלה בתמורה.

כתבות נוספות