נערת ליווי בת 18 שהוקנטה על ידי גבר מבוגר

שכבתי במיטה וחשבתי על הלילה הקודם, העברתי את האצבעות על הפטמות הקשות ואז העברתי לאט את ידי במורד גופי. הכוס שלי כבר היה רטוב ממחשבותיי בלבד וכשהתחלתי לשפשף את הדגדגן שלי במעגלים קטנים, וידעתי שלא יעבור זמן רב עד שכל המיצים שלי יהיו על כל הסדינים שלי. אתמול בערב היה לי אחד הרגעים הכי אירוטיים בחיי. אני נערת ליווי בת 18 ואתמול בלילה ביליתי את כל הלילה עם הלקוח הראשון שלי.

הוא היה מבוגר ממני, לפחות 20 שנה, הוא היה חתיך, והוא בחר אותי מתוך מאות בנות כדי להחיות את הפנטזיות שלו. כשהגעתי לבית שלו, לא האמנתי כמה הוא גדול. זה היה יפה וידעתי שהוא בטח היה עשיר מאוד; זה היה בצפון תל אביב ואני יכולתי רק לדמיין את השכנים העשירים והמפורסמים שהוא כנראה חי ביניהם. זה הדליק אותי לחשוב שמתוך כל הבנות באתר נערת ליווי שהוא בחר בי, הוא אמר שהוא אוהב את העיניים הכחולות והגדולות שלי ואת הגוף הצעיר והחטוב שלי ואני לא יכולה לחכות שהוא ישלהב אותי.

התברר שאשתו נעדרת לעסקים והוא רצה קצת חברה נוספת, הדליק אותי שהוא נשוי, זה הרגיש שובב ורע והכוס שלי מעקצץ כל היום בציפייה לפגוש אותו. הגעתי לבושה רק בתחתונים מתחת למעיל ארוך ויכולתי לראות שהוא מת להפשיט אותי. ברגע שהגעתי לטרקלין שלו, הוא לא בזבז זמן בכלל לשחרר אותי מהז'קט שלי. הוא ניגש אלי לאט וסובב אותי. ידיו הגדולות הגיעו סביב גופי והוא התחיל לשחרר את הכפתורים עד שהמעיל החליק לרצפה.

עמדתי שם בהלבשה תחתונה שלי, ושמעתי אותו נאנח למראה עיני, ידיו הזיזו את שיערי הבלונדיני הרחק מצווארי והוא התחיל להניח נשיקות רכות על הכתפיים שלי. יכולתי להרגיש את הפטמות שלי מתקשות באופן מיידי והן נעשו אפילו יותר זקופות כשהיד שלו חלפה מתחת לבד החזייה שלי. הוא לא ממש נגע בפטמות שלי; הוא התגרה בי, ואהבתי את זה. ידיו זחלו במורד גופי, מרגישות כל סנטימטר מעורי הרך. הוא אהב את התחת שלי והנשיקות שלו נעשו עמוקות ונלהבות יותר ככל שידיו מצאו את דרכן מתחת לבד התחתונים שלי.

הוא מצא במהירות את חור הכוס הרטוב שלי והוא החליק את אצבעותיו פנימה והחוצה מתוכי בזמן שהוא המשיך בפיתוי המתוק של הצוואר והכתפיים שלי עם פיו. גנחתי בהנאה, הוא היה הרבה יותר מבוגר ממני והוא ידע בדיוק מה הוא עושה. התמימות שלי הדליקה אותו, ושמחתי שהוא נראה יותר ממרוצה מבחירת הליווי שלו. הרגשתי את גופו יורד כשהוא הוליך אותי לעבר שולחן כתיבה בפינת החדר. מכופף אותי מעל השולחן, הוא הוריד את פניו אל הכוס שלי, והרגשתי את לשונו הארוכה מתפרצת פנימה והחוצה מהחורים שלי. הוא מצץ את הכוס שלי והכניס את הלשון שלו פנימה והחוצה מהחור שלי בתחת. הוא כל הזמן אמר לי שאני מושלמת ויפה ושהוא רוצה את הגוף הצעיר שלי, הוא לא יכול היה לקבל מספיק ממני וידעתי שאגמור בקרוב ממה שהוא עשה בלבד.

הוא שלף את אצבעותיו מהכוס שלי ושמעתי את הרוכסן של המכנסיים שלו כשהוא פותח אותם, הוא לא הוריד אותם לגמרי, אבל הוא עמד מאחוריי עם המכנסיים שלו סביב הקרסוליים. רציתי את הידיים שלו בחזרה בתוכי, אבל הוא עדיין לא החזיר אותם. מה שהוא עשה אחר כך היה אחד הדברים הכי מעוררים שקרו לי אי פעם. יכולתי לשמוע אותו נוהם וגונח כשהוא משך את הזין שלו חזק ומהר, הוא אונן למראה שלי רכונה על שולחנו. הוא היה מטונף ואהבתי כמה גשמי הוא, מצאתי את עצמי גונחת רק מהמחשבה שהוא יורד אל גופי הצעיר. ידיו רפרפו על העור הרך של לחיי ישבני והוא משך את הבד הצידה פעם נוספת. הגניחות שלו התגברו יותר ויותר והיד שלו עבדה מהר יותר על הזין שלו, הוא רצה לגמור על לחיי התחת שלי.

לפתע הוא פלט גניחה חזקה כשהוא ריסס את לחיי התחת שלי בזרע שלו. הוא גמר חזק והרגשתי את הנוזל החם זורם על העור שלי. נדלקתי מעבר למה שהאמנתי שאפשר ויכולתי לשמוע את נשימתו מתחילה להאט כשהוא סיים את האורגזמה שלו. הוא סובב אותי ותחב את לשונו במורד גרוני, שוב קסם לי. הוא היה לוהט וסקסי. האיש המבוגר הזה בדיוק גמר את כל התחת הצעיר שלי, הזין שלו עמד שוב כשהוא גרר אותי לחדר השינה למה שיהיה ליל חיי.

כתבות נוספות