נערת ליווי גבוהה על הברכיים עבור CIM OWO

זה עשה לו צמרמורת לראות איך נערת הליווי גבוהה כל כך. ג'וליה הייתה נערת ליווי רזה, בלונדינית ויפה. הוא מצא נשים גבוהות כטרן-און. כשהפנים שלו היו בגובה המחשוף הוא היה אדם מאושר מאוד. אפילו טוב יותר היה כאשר הייתה לו אישה על ברכיה והעניקה לו OWO  הזין שלו התקשה רק מהמחשבה.

נערת הליווי הגבוהה נעלה נעלי עקב והלכה לצדו, זרועה החיננית סביב כתפו. הוא כרך את זרועו סביב מותניה הדקים ואת לחיו על החזה המוצק והצעיר שלה. כל גופו עקצץ בציפייה אירוטית כשידו דגה בכיס הז'קט שלו את מפתח החדר. בלחיצה, הדלת נסגרה מאחוריהם.

ג'וליה עברה על השטיח הרך, רגליה הארוכות מצטלבות בכל צעד בעוד ירכיה מתנודדות בפיתוי. היא הסתובבה ונתנה בו מבט מעריך לפני שאצבעותיה מגלגלות את חצאיתה במעלה רגליה, וחושפות את העיקול הרך של ירכיה הפנימיות. הוא הרגיש את גרונו מתייבש. נערת הליווי הבלונדינית באמת הייתה מעולה.

הוא חצה את החדר ומשך את פניה כלפי מטה כדי לפגוש את פניו. השפתיים שלהם נמחצו יחד בנשיקה לוהטת ונלהבת.

"כרעי," הוא לחש.

ג'וליה נישקה אותו שוב, לפני שצייתה לפקודתו. הוא השפיל את מבטו אל נערת הליווי הגבוהה שכעת על ברכיה לפניו. גניחה נמלטה משפתיו יחד עם התנפחות זקפתו. כשהוא משאיר את עיניו נעוצות בפניה היפות והצפויות, הוא פתח את הרוכסן והציג לה את הזין הנוקשה שלו.

'לאט לאט,' הוא אמר, 'אני רוצה להתענג על הרגע'.

נערת הליווי הצעירה והסקסית חייכה אליו. ״המשאלה שלך היא הפקודה שלי,״ היא גירגרה במבטא הסקסי שלה.

הוא אהב לראות את ראשה הבלונדיני טובל מעל הזין הקשה שלו. שפתיה החושניות של נערת הליווי הגבוהה נפתחו כדי להכיל אותו בהינף הלשון הרטובה. לאט כל כך פיה נסגר סביב בשרו ההדוק והלוהט. הוא צפה בהיעלמות ההדרגתית של כל אורכו לתוך המנהרה ההדוקה והרטובה שנוצרה על ידי לחייה המוצצות. הוא היה בגן עדן.

עיניו קלטו את קשת גבה הגמיש, גופה הגבוה מתכופף להנאתו. התחושות שסיפקו פיה ולשונה היו כה אינטנסיביות וכל כך מענגות עד שהוא מצא את עצמו מתנדנד קדימה ואחורה, מנסה לשמור על קור רוחו. הוא ביקש שרגליו לא יתכופפו לפני הגמר. בתנועות ארוכות ואיטיות של ראשה, ג'וליה מצצה אותו עמוק וחזק.

גניחות רמות ממנו מעורבות עם צלילי היניקה הארוטיים, הוא הרגיש את בועת העונג מתנפחת במפשעה, נדחפת מעלה והחוצה, מתפשטת בכל גופו עד שהיא התפוצצה בהתפרצות של זרע דרך הזין שלו. גופו רעד בכל זריקה, האקסטזה הנפיצה גזלה ממנו את הראייה והקול. היה רק ​​פרץ אושר, מגע השפתיים הרכות של ג'וליה וגמיעת גרונה.

כאשר לבסוף חזרה אליו ראייתו, הוא שכב על הרצפה, נערת הליווי מסוכנות נערות ליווי בהוד השרון מעליו. המראה של נערת הליווי הסקסית והגבוהה גרם לזין הרפוי שלו להתחיל להתקשות שוב. ג'וליה חייכה ופרשה את רגליה הארוכות.

כתבות נוספות