נערת ליווי ג'ינג'ית מספקת הקלה נחוצה

איציק ידע שהזמנת נערת טלפון ג'ינג'ית למשרד היא אחד הדברים הגרועים ביותר שהוא יכול לעשות, אבל הוא היה נואש. הוא בילה 15 שעות ביום בעבודה והיה לו מעט זמן לכל דבר אחר. אז רק הפעם, הוא עשה את זה חריג. הוא ידע על סוכנות ליווי שדרכה חבר הזמין נערות ליווי. הוא התקשר אליהם וקבע דייט עם אחת הבנות לאותו ערב.

כשברנדי הגיעה הוא הופתע. הוא ציפה למישהי מושכת, אבל היא הייתה מדהימה; שיער אדום ארוך ושדיים מקפצים שפשוט היו קצת גדולים מכדי שהמסגרת הדקה שלה תהיה טבעית. הוא הניח לג'ינג'ית הסקסית להיכנס למשרד, והיא מיד חייכה אליו, עיניה הכחולות נוצצות. היא התיישבה על שולחנו, שילבה את רגליה. "אז מה אני יכולה לעשות בשבילך היום?"

"אני…" איציק לא ממש ידע מה להגיד, ועיניו כמעט יצאו מראשו כשהיא שמטה את המעיל שלבשה, ואז חמקה מהשמלה שלה וחשפה תחתונים אדומים תחרה עם בירית תואמת חגורה וגרביים שחורות.

"מה לגבי עכשיו?" ברנדי הסתובבה לעברו ותפס את העניבה שלו. "יש משהו ספציפי שאתה רוצה? או שאוכל פשוט לפנק אותך במשהו נחמד?"

"תתכופפי מעל השולחן" הוא אמר בקול קרקר. הוא אפילו לא הבין שהוא רוצה את זה עד רגע לפני שאמר את זה. המוקדנית הג'ינג'ית חייכה אליו ביודעין ופנתה לכיוון השולחן, שתלה עליו את ידיה ופרשה את רגליה, הוציאה את ישבנה החוצה כך שהוא בולט.

איציק נכנס לעברה, מעביר יד על התחרה האדומה והעור השזוף. לאט לאט, הוא הכניס את אצבעותיו לתחתונים שלהג'ינג'ית הלוהטת ומשך אותם למטה, ראה את הכוס המגולח שלה. היא עיקמה את ישבנה לעברו, והוא הרגיש את איברו מתקשה עוד יותר במכנסיו. לא היה צריך הרבה כדי להניע אותו בימים אלה; למעשה, הוא היה מוכן להתחיל.

הוא גישש עם האבזם שלו לרגע, פותח אותו ומשך את הזין הקשה שלו מהתחתונים. הוא ליטף אותו כמה פעמים, מחכה שיגיע לגודלו המלא. זה היה די מרשים והוא כמעט מיד לחץ אותו על הכוס שלה, דחף פנימה לאט והרגיש שהיא נפתחת סביבו. נערת הליווי הסקסית נאנקה בקול ואיציק נכנס לתוכה והשמיע זעקה. עם זאת, הוא דאג יותר להנאתו שלו ועד מהרה קבע קצב ענישה, הטיח את ירכיו לתוך שלה כמה שהוא יכול, נאחז בירכיה ולוחץ, האגודלים חופרים לתוך ישבנה.

הוא היה בתקופת יובש, אז לא לקח לו הרבה זמן לגמור, מתזים עבים וארוכים של זרע שנורו לתוך נערת הליווי הג'ינג'ית כשכל גופו רעד. הוא ידע שזה נפח גבוה; עבר הרבה זמן מאז שהוא גמר טוב כל כך.נערת הליווי הוציאה ממנה את הזין שלו, צופה במחרוזות הארוכות של הזרע מתחילים לזלוג במורד רגלה. היא התנשפה, פניה מעט ורודים, והיא הסתובבה לחייך אליו חיוך מרשים.

"מה דעתך על אחד בבית?" היא קרצה. "רוצה לעשות את זה שוב?"

הוא ציחקק, הזין שלו כבר חזר לחיים. הוא בהחלט רצה לעשות את זה שוב.

כתבות נוספות