נערת ליווי דו מינית מעלה מופע לסבי עבור מציצן

הוא הקפיד להיות בשקט, למרות שזה לא היה קל עם המראה הארוטי שלפניו. נערת הליווי הדו-מינית בחרה היטב. המאהבת הלסבית שלה הייתה יפה כמו סופיה עצמה. הוא ישב מאחורי המסך בחושך, צופה בשתי הצעירות הסקסיות מתהוללות על מיטת נערת הליווי. הוא התבונן וליטף את איברו הקשה. זה הדליק אותו עוד יותר בידיעה שהלסבית לא ידעה שהוא שם.

רגליים דקות ארוכות נפתחו והוא זכה למראה ללא הפרעה של כוס רטובה. סופיה נתנה בו מבט חושש וסמוי לפני שטבלה את ראשה אל הדגדגן של אהובתה. גניחות מתוקות של עונג ריחפו על פני החדר לעברו. ידו החלה ללטף את הזין שלו קצת יותר מהר. הוא ראה את ישבנה העגול של נערת הליווי הדו-מינית הסקסית מתנדנד מעלה ומטה בזמן שהיא מעבירה את לשונה המומחית על הכוס של הלסבית. שדיים מוצקים קפצו לקצב של תשומת לב אוראלית. ניחוח הסקס מילא את החדר.

הלסבית הבלונדינית צעקה כשרגליה בעטו וידיה הצמידו את ראשה הברונטי של סופיה אל הדגדגן שלה. כשנערת הליווי הצעירה והסקסית שלו שוחררה לבסוף, היא נשקה את דרכה במעלה גופו הדק של אהובה, תוך הפסקה כדי לינוק פטמות ורודות. שתי הנשים התחבקו, גופן המעוקל נלחץ זה אל זה כשהגפיים משתלבות. הם התנשקו עמוקות בלהט.

המראה הארוטי שלפניו רק עודד אותו להזיז את ידו נעה מהר יותר. הזין שלו היה עכשיו חלקלק עם הצטברות מוקדמת והביצים שלו הרגישו חזק וכבד. סופיה דחפה את אהובה בחזרה למיטה ופשקה את פניה כך שנערת הליווי הדו מינית היפה פנתה אליו. שדיה עמדו גאים על גופה החושני וירכיה הרכות חפנו את פניה של הלסבית.

הוא שמע את הקולות הרטובים של אצבעות מזיינות כוס. סופיה הביטה בו, יודעת בדיוק היכן ישב בחושך. שפתיה היו פשוקות ועיניה כבדות מאופוריה היא גילתה את ירכיה במעגלים איטיים בזמן שידיה הנשיות אחזו בשדיה המלאים. היא נאנקה שוב ושוב כשהיא התרוממה ומטה על פניה של אהובתה הלסבית.

הלחץ במפשעה גבר והשיא שלו חלף לאורך הזין שלו. הוא לא הצליח לרסן זעקה קטנה, אבל האישה בין רגליה של נערת הליווי שלו לא שמעה אותו בגלל גניחות ההנאה של נערת הליווי הדו-מינית. בישיבה על כיסאו, ראה את נערת הליווי ממזרח אירופה מגיעה לשיא משלה. גופה המדהים רעד בגלי אקסטזה. כל הזמן היא החזיקה את מבטו של המציצן שלה, והודיעה לו שהכל בשבילו.

כנסו אל XVibes – סוכנות נערות ליווי, הגדולה בישראל.

כתבות נוספות