נערת ליווי דו-מינית קולומביאנית חלקלקה כשהיא רטובה

הוא וחברתו נהנו מספורט מים כחלק מחיי המין המגוונים שלהם, אבל הם מעולם לא כללו אישה אחרת במשחק הרטוב שלהם לפני כן. הלילה הם התכוונו להגשים פנטזיה. נטליה נערת הליווי הקולומביאנית הייתה סקסית בחיים האמיתיים בדיוק כמו שהיא הייתה בתמונות שלה. חברתו נמשכה מיידית נערת הליווי הדו מינית – גבוהה וכהת שיער.

שתי הנשים שכבו מסובכות על רצפת החדר הרטוב. הוא עמד מעליהם, צופה כיצד הן זוכות להנאה מהגוף הנשי של זה. הוא אהב נשים בין אם הוא מזיין אותן ובין אם הן מזדיינות אחת עם השנייה. זו הייתה הדרך בה גופם זז וכיצד הם איבדו כל עכבות כשהם היו בעיצומם של תשוקה – יצורים פראיים ומיניים כל כך!

נערת הליווי הסקסית הדו-מינית הרזה דחפה את ירכיה של חברתו וצלל ביניהן. ישבנה המעוצב בצורה מושלמת של נטליה היה באוויר כאשר פיה הסב בהתלהבות עונג מעולה לחברתו הגונחת. הוא העריץ את גופה הדק והחושני של נערת הליווי הדו-מינית, בעוד ראשה מתנדנד מעלה ומטה.

נטליה הייתה בחירה מושלמת והתאימה לטעמו וגם לטעמו של חברתו. בכי אורגזמי החזיר את תשומת לבו למקום שלפניו. הילדה שלו בעטה ברצפה הקשה, ראשה זרוק לאחור. זו הייתה תגובה כל כך אינטנסיבית שהוא ידע שהוא חייב לשאול את נערת הליווי הצעירה הלוהטת מה הטכניקה שלה. נטליה תפסה את שדי אהובתה בשתי ידיה, משתמשת בהם כעוגנים בזמן שהיא דוחפת את פיה אל הכוס הפרוס של חברתו.

אורגזמה אחר אורגזמה התרסקה ורתחה דרך גופה הרועד של החברה שלו. נערת הליווי הדו-מינית לא הפסיקה את מאמצי הפה שלה, אלא הגבירה את האינטנסיביות עם כל שיא. חברתו הרימה אליו את מבטה, עיניה מתחננות לרחמים. הוא חייך והסתכל על הנשים המתפתלות. החזיק את הזין שלו, הוא השתין עליהם. הוא התבונן כיצד הנוזל זורם על פני הקימורים היפים שלהם ונשם את הריח החייתי שלו. מקלחת הזהב הלוהטת סימנה לבסוף לנטליה להפסיק את העינויים האורגזמיים.

כשהיא יושבת על עקביה, נערת הליווי הקולומביאנית ליקקה את שפתיה וחייכה בניצחון. השתן טפטף משתי הנשים. נערת הליווי הדו מינית הלוהטת משכה את חברתו ונישקה אותה בעדינות על השפתיים. סביבם נוצרו שלוליות של שתן. הוא חייך בשמחה לשתיהן ולחץ על הכפתור במקלחת. מים חמים התיזו על גופם ההמום. השתן נשטף והותיר את הבנות בתוליות ומוכנות לסצנה הבאה.

'זמן מקלחת', הוא אמר והרים בקבוק ג'ל רחצה, 'בואו נסתבן!'

כנסו אל XVibes – סוכנות נערות ליווי, הגדולה בישראל.

כתבות נוספות