נערת ליווי דו מינית שמנמנה מיששה אותי בבר התל אביבי העמוס

תמיד הייתי דו מינית, אבל זה תמיד היה סוד כי המשפחה שלי פשוט לא הבינה. היו לי חוויות מיניות עם בחורות בעבר אבל שום דבר שבאמת בלט ובטח שום דבר שמישהו ידע עליו. התקרבתי ליום הולדתי ה-30 ורציתי נואשות לחוות חוויה של פעם בחיים עם אישה אחרת. הזמנתי לעצמי מלון יוקרתי בתל אביב ואז מצאתי את עצמי גולשת באתרי ליווי, מחפש את נערת ליווי מושלמת כדי להגשים את כל הפנטזיות הלסביות המיניות שלי.

אחרי כמה שבועות של חיפושים מצאתי סוף סוף את הליווי הדו-מיני השמנמנה המושלמת בשבילי, שמה היה טינה והיא הייתה אחת הבחורות היפות ביותר שראיתי אי פעם. גופה היה בעל גוון יפהפה, שערה היה חום זהוב ופניה היו מהממות, עם עיניים כחולות גדולות ושפתיים עסיסיות שנראו כאילו צריך לנשוך אותן. והכי חשוב, היא נראתה כיפית ומלאת תשוקה וידעתי שהיא הבחורה שחיכיתי לה שתעניק לי את הלילה האולטימטיבי עליו פינטזתי במשך שנים.

חיכיתי בבר בלובי של המלון, הייתי לבושה בשמלה שחורה קטנה ועשיתי כל מאמץ לגרום לעצמי להיראות כמה שיותר מושכת. יכולתי להבחין במבטים הנראים של גברים חולפים שנראיתי לוהטת וזה גרם לי להרגיש טוב שמעריכים אותי.  השיער הבלונדיני שלי היה עם תלתלים ונעלתי נעלי עקב סופר גבוהות כך שהרגליים שלי נראו ארוכות יותר וסקסיות יותר.

כשטינה הגיעה ללובי של המלון, לא האמנתי למזלי, היא הייתה יפיפייה עוצרת נשימה. שערה הארוך נפל במורד גופה והיא לבשה שמלה אדומה סקסית שהדגישה כל עיקול בדמות שעון החול שלה. היא הייתה סנסציונית ויכולתי להרגיש את הכוס שלי מתהדק בתגובה לכמה שהיא יפה.

ישבנו ודיברנו למעלה משעה, צחקנו ונהנינו אחת מחברתה של השנייה, נדהמתי עד כמה אני מרגישה איתה בנוח ויכולתי להרגיש את הלב שלי דופק ככל שהכרתי אותה יותר. ככל שהתקדם הלילה, היא התחילה לפלרטט איתי, ידיה היו רועות בעדינות את ירכי והאצבעות שלה התקדמו בשולי השמלה שלי. הלב שלי דפק, רציתי אותה נואשות, רציתי להרגיש את השפתיים שלה על שלי, ורציתי את הלשון שלה עמוק בתוך הכוס הרטוב שלי.

היא נעלה את עיניה בעיניי, עיניה הכחולות הגדולות ריפרפו לעברי בצורה סקסית וידעתי שהיא חרמנית בשבילי בדיוק כמו שאני הייתי בשבילה. היא באה ועמדה מאחוריי ליד הבר, ידיה צרבו על התחת שלי, מרגישות אותי ונוגעות בי באמצע מקום ציבורי. היא הניחה זרוע סביב המותניים שלי כך שזה נראה כאילו היא רק מחבקת אותי, ופתאום הרגשתי את היד שלה מחליקה מתחת לשמלה שלי. האצבעות שלה מצאו את התחתונים שלי והיא משכה במהירות את הבד הצידה. פתאום הרגשתי את האצבע שלה בתוך חור הכוס שלי. היא קברה את עצמה בתוכי, ממש על הבר ולא האמנתי למה שקורה.

היא התחילה לזוז מהר יותר ואני התפללתי שהעובד של הבר לא יבוא לקחת את ההזמנה שלי כי אני לא חושבת שהייתי יכולה לדבר. ידיה הרכות חבטו בכוס שלי בסתר מלמטה ושפתיה מצאו את העורף שלי, נושקות בעדינות לעורי הרך כשהיא נכנסה אלי שוב ושוב מאחור. הרגשתי איך אני מתחילה אורגזמה, והיא נתנה דחיפה אחרונה כשגמרתי על כל אצבעותיה. היא הזיזה את ידה והרגשתי את מיצי הכוס שלי מחליקים במורד הירכיים הפנימיות שלי. כשהיא רכנה אליי היא לחשה, "אני חושבת שכדאי לנו לדלג על המשקה הזה ולצאת ישר לחדר". לא הייתי צריכה שישאלו אותי פעמיים ותפסתי את ידה ומשכתי אותה לכיוון החדר, מוכנה לליל התשוקה לו חיכיתי.

כתבות נוספות