נערת ליווי חווית חברה סקסית בחולון

נערת ליווי חווית חברה אהבה לארח בדירתה. הדייט שלה אהב לבקר אותה גם שם. הם יכלו להירגע, לקחת את הזמן ולהרגיש בבית אחד עם השני. סוזן לבשה חצאית קצרה וחולצה שנקשרה במותן. רגליה היו חשופות והיא לא נעלה נעליים. היא ידעה כמה הוא אהב את זה כשהיא התלבשה רגיל בשבילו. מתחת לחצאית ולחולצה שלה, נערת ליווי חווית חברה לא לבשה תחתונים כי היא ידעה כמה הוא אוהב גם את זה!

'עוד יין?' שאלה נערת ליווי חווית חברה, ונופפה לעברו בבקבוק לאחר שהבחינה שהכוס שלו ריקה.

'לא,' הוא אמר, 'אני לא רוצה עוד יין, אני רק רוצה אותך'.

סוזן חייכה, הניחה את הבקבוק וחצתה את החדר. נערת ליווי חווית חברה זרקה את גופה הרזה אל זרועותיו והתכרבלה לידו על הספה. היא הרימה את מבטה לתוך עיניו וראתה את רצונו. ידה הקטנה הגיעה עד לחלק האחורי של ראשו ולחצה בעדינות. פניו נעו לעבר נערת ליווי חווית חברה ושפתיהם נפגשו. היא נאנחה, שמחה כשהשפתיים ולשונותיהם חוקרות זו את פיו של זה.

גופה של סוזן הגיב לנשיקה האירוטית ופטמותיה התקשו כנגד החומר הקריר של חולצתה. היא יכלה להרגיש את הכוס שלה מתחמם ונרטב. כשהיא מקשתת את גבה, היא נישקה את הדייט שלה בלהט ואהבה שהוא הגיב בלהט שווה. נערת ליווי חווית חברה יכלה להרגיש את הזין שלו מתקשה מתחתיה והיא הייתה אכולה מהצורך לבצע בו את זממה היא ניתקה את הנשיקה, היא סובבה את גופה הגמיש והסקסי ושחררה את מכנסיו.

'הנה אתה,' היא מלמלה כשהזין הקשה שלו יצא לחופשי.

כשהיא סוגרת את שפתיה סביב הקצה הרגיש, נערת ליווי חווית חברה מסוכנות נערות ליווי בחולון הייתה מרוצה מהגניחה מעוררת ההערכה שנמלטה מגרונו. ראשה התנדנד מעלה ומטה, מושך עוד גניחות מלאות עונג. ידיו ליטפו את שערה, בעוד גופו נע בדחיפות עדינות. לא עבר זמן רב עד שהוא משך את נערת ליווי חווית חברה אל ברכיו, משחרר את אחיזת הפה בזין שלו ומחזיר את פיה אל שפתיו.

הוא דחף את חצאיתה הקצרה עד למותניה והעביר את ידיו על ירכיה. סוזן התנשפה והובילה את הזין הקשה שלו לתוך הכוס הלוהט שלה. גניחתם ההדדית כאשר גופם התאחד התמלאה בהיכרות נוחה. ידיו נעו אל הכפתורים בחולצתה, אצבעות רועדות שחררו אותם וידיו הקרירות החליקו פנימה ומצאו את שדיה החמים ואת פטמותיה הקשות. נערת ליווי חווית חברה נאנקה תחת המגע האינטימי שלו והיא החלה להזיז את ירכיה הזריזות מהר יותר.

הנשיקות שלהם הפכו נואשות יותר, נלהבות יותר. הזין שלו נסע לתוך הכוס הרטוב והצמוד של נערת ליווי חווית חברה, גופם נחבט יחד עם קולות הסטירה והחריכה של סקס פרוע.

'פאק!' הוא אמר, 'את מדהימה, סוזן. אף אחד לא מזיין אותי כמוך״.

גופה של נערת ליווי חווית חברה קפא, שרירי הכוס שלה אוחזים בזין שלו. זעקת שחרור ראשונית פרצה מגופה הסקסי.

'בכל עת, מותק', היא התנשפה, 'אתה ואני נהדרים ביחד'.

ירכיה של סוזן החלו לזוז שוב, ומשכו אותו לשיא נפיץ. גופם רעד והם התנשפו יחד בזמן שהם מתנדנדים זה בזרועותיו של זו.

כתבות נוספות