נערת ליווי לוהטת מספקת עיסוי סקסי למשחק מקדים מושלם

ויקטוריה חיממה את השמנים לטמפרטורה המושלמת. הלקוח שלה הגיע לדירתה להירגעות. הוא ביקש את העיסוי הסקסי המפורסם של נערת הליווי הרוסיה. השירות שסיפק הליווי היה משחק מקדים מושלם.

היא שפשפה חלק מהשמן החם לתוך ידיה והניחה אותם בעדינות על גבו של הלקוח שלה. הוא נאנק כשידיה הקטנות והנשיות רצו למעלה ולמטה על גבו, מלטפות כל סנטימטר ממנו. נערת הליווי הרוסיה הייתה ללא ספק מקצוענית ולידיה היה כוח מפתיע. ויקטוריה התמקדה בכמה מהקשרים בגבו של לקוחה לפני שהתקדמה במורד גבו לתחתיתו.

נערת הליווי היפהפייה אהבה לעסות את התחת של הלקוח כי זה הפך את העיסוי לסקסי עוד יותר! ויקטוריה ידעה ששפשוף האזור הזה של הלקוח שלה בידיה החמות והמשומנות יספק לו זקפה גדולה – אם עדיין לא הייתה לו! נערת הליווי הניחה לידיה ללטף את לחי התחת שלו, אפילו הניחה להן להחליק בין רגליו למקום שבו הזין והביצים שלו שכבו וחיכו לה. אבל היא רק התגרתה – כל זה היה חלק מהמשחק המקדים!

לאחר מכן טיפסה עליו המלווה הלוהטת, כאילו היא מתכוונת לרכב עליו. כשהיא מתייצבת על ברכיה על שולחן העיסוי, היא הורידה את ישבנה והניחה לו להתחכך בו כשהיא ממשיכה למרוח את השמן לתוך עורו. היא שמה לב שהלקוח שלה היה שקט מאוד וברור שהיה רגוע מהעיסוי הסקסי שהיא מספקת.

נערת הליווי הרוסיה התכופפה ולחשה באוזנו שיסתובב. הוא עשה זאת, וחשף כי אכן הייתה לו זקפה ענקית. ברור שהעיסוי הסקסי שלה עבד! ויקטוריה התחילה לעבוד בעיסוי החזה שלו, אפילו התכופפה כדי לתת לו נשיקה חושנית על השפתיים. הלקוח נישק בחזרה את נערת הליווי הרוסיה שלו בתשוקה. כשהבחינה בו מסתכל על המחשוף שלה, המלווה הסקסית פתחה את כפתורי חולצתה והורידה את החזייה שלה, ואפשרה לשדיה הגדולים ב-34D להתנדנד לחופשי.

ידיה הרכות החליקו לאט במורד חזהו, עד הזין הגדל ללא הרף, שעמד כעת בגאווה. תשומת הלב לאזור המיוחד הזה הייתה כולה חלק משירות העיסוי הסקסי! ידיה של נערת הליווי הרוסיה שוב היו מכוסות בשמן חם ואז עטפו את הזין הגדול. הלקוח נאנק בהנאה כשהיא הריצה אותם באיטיות למעלה ולמטה בפיר שלו.

אחת הידיים המומחיות שלה – היא החלה לטלטל את הזין שלו ביד אחת, בזמן שהשנייה מעסה את הביצים התפוחות שלו. הלקוח החל לגנוח כאשר מהירות ידיה של ויקטוריה מואצת. נערת הליווי הרוסיה הלוהטת העירה אותו עכשיו בזעם – זה היה עיסוי סקסי! בנהימה, הוא גמר חזק. ויקטוריה ציחקקה ונתנה לו נשיקה – מקווה שעדיין חסך לה עוד קצת. אחרי הכל, זה היה רק ​​המשחק המקדים!

כתבות נוספות