נערת ליווי לטינית לאדם עובד בהרצליה

תמיד פנטזתי על גברת סקסית שתעשה לי עיסוי ארוטי עד שיום אחד שבו סוף סוף כל הפנטזיות שלי התעוררו לחיים. קבעתי לפגוש נערת ליווי לטינית סקסית בדירתה לעיסוי שלעולם לא אשכח. כשהיא פתחה את דלתה, היא נראתה מהממת, היא לבשה חלוק משי ויכולתי לראות את ההלבשה התחתונה הסקסית שלה מבעד לרווחים, לא יכולתי לחכות שהידיים שלה יהיו עליי.

היא לקחה אותי לחדר השינה שלה שם היה לה שולחן עיסוי ערוך, החדר היה מלא בנרות וריחות וזה עורר אותי לחשוב שהגברת הצעירה והסקסית הזו תשפשף לי קרמים על כל השרירים. הייתי בעיסויים בעבר במכונים מקצועיים וזה תמיד הדליק אותי קצת יותר מדי, אז מצאתי לעצמי את נערת הליווי המושלמת שתהיה מוכנה לקחת את העיסוי שלי לשלב הבא.

היא התחילה בהסרה של כל סנטימטר של בגדים שלבשתי ואז היא הורתה לי לשכב על המיטה עם הפנים כלפי מטה. הייתי להוט לצעדה הראשון וכאשר ידיה נגעו בעור על גבי, הרגשתי התגרות מיידית. ידיה החליקו על גופי, במורד הגב, אל המותניים שלי ומעל הירכיים, התחושה הייתה מעולה, וזה בדיוק מה שהייתי צריך אחרי שבוע ארוך בעבודה. היא המשיכה לשפשף את עורי, לשה את ידיה לתוך השרירים שלי וכיסתה אותי בניחוח לא פחות מאשר אירוטי.

הרגשתי אותה נעה סביב גופי וכשהסתכלתי למטה דרך החור במיטה ראיתי את חלוק המשי שלה נופל לרצפה, מתתי להרים את ראשי כדי לראות את מה שידעתי שיהיה גוף סנסציוני אבל התנגדתי לדחף ונשארתי שכוב כפי שקיבלתי הוראה לעשות. הזין שלי היה קשה, והייתי צריך להתהפך בשביל קצת הקלה. למזלי לא עבר זמן רב עד שהיא הורתה עליי להתהפך.

כששכבתי שם שטוח על הגב שלי היא טיפסה על גבי גופי, הברכיים שלה היו משני צדי המותניים שלי והיא התקרבה לאזור החזה שלי, היא לבשה רק את החזייה והתחתונים שלה. הציצים שלה נראו סנסציוניים וכשהחליקה את ידיה למעלה ולמטה על גופי, הם נדחסו יחד כדי ליצור את המחשוף המרשים ביותר שראיתי בחיי.

היא זזה למטה בגוף שלי עד שהזין שלי היה בין הידיים שלה, היא החליקה את השמנים למעלה ולמטה על הזין שלי וחשבתי שאני הולך לגמור רק מזה. "אני חושבת שאתה זקוק לעיסוי לשון", היא אמרה לי בפיתוי כשהיא הזיזה את עצמה להוריד את פיה אל מעל הזין שלי. פתאום הזין שלי היה במורד הגרון שלה, היא מעסה את הזין שלי עם הפה שלה, מוצצת אותי פנימה והחוצה ממנה ושואבת אותי עם הידיים שלה, הייתי המום לגמרי מהתחושה; הגוף שלי היה בתאווה טהורה וידעתי שאני צריך לגמור עליה.

היא גם ידעה את זה, היא מצצה את הזין שלי חזק יותר, סובבה אותו סביב אצבעותיה וכיסתה אותו ברוק שלה כשהיא דחפה אותו עמוק יותר במורד הגרון. הגוף שלי התפוצץ לאורגזמה; הרגשתי את הזין שלי פועם ויורה זרע ישר לחלק האחורי של גרונה הסקסי כשהיא שתתה את כולו.

כתבות נוספות