נערת ליווי מזרח אירופאית עושה פעילות עם אישה

הוא ראה את נערת הליווי המזרח אירופאית נעה בין הקהל. גופה נע במארג חושני בין גופים צעירים כמו שלה אך אף אחד לא אירוטי כמוה. רגליה הארוכות והמגוונות של אוולין תפסו הרבה מבטים מעריצים. העיקול של ירכיה, העגלגלות של ישבנה ונפיחות שדיה היפים בשמלתה המחבקת את דמותה גרמו ליותר מכמה פיות להישמט.

הוא זז במושבו, מכוון את זקפתו כדי להסתיר אותה מכל מבט סתמי לכיוונו. ברגע שהיה לו נוח, הוא סקר את החדר. נערת הליווי המזרח אירופאית מסוכנות נערות ליווי ברחובות עם שיער ברונטי העיפה מבט אל עמדתו במרפסת, מחכה לאות שלו. הוא חייך, מרוצה ממחויבותה למשימה. בהנהון ראש הוא כיוון אותה לכיוון שמאל.

אוולין הברישה את ידה על זרועה של אישה בלונדינית נמוכה עם שדיים ענקיים אבל הוא הניד בראשו וכיוון אותה עוד קצת קדימה. במבט שואל לכיוונו, עצרה נערת הליווי המזרח אירופאית מול ג'ינג'ית גבוהה וערבה. הג'ינג'ית לבשה שמלת זהב שנצמדה לגופה הרזה בצורה שלא השאירה הרבה מקום לדמיון. היא הייתה סקסית בצורה אנדרוגינית והוא היה סקרן מספיק להנהן.

אוולין הטתה את ראשה עם חיוך קטן על שפתיה. היא הסתובבה וערבה את האישה האנדרוגנית בשיחה. הברונטית הצעירה והסקסית העבירה את ידה על גבה של הג'ינג'ית. היא לא קיבלה התנגדות למגע האינטימי, הושיטה את ידה לנשיקה מהוססת. הוא יכול היה לראות את עיניה של האישה השנייה מתרחבות בהפתעה ואז נסגרות כשהיא הגיבה.

הוא רכן קדימה והתבונן בעניין. הקימורים הרכים של אוולין נלחצו על גופה של הג'ינג'ית הדקה. הוא חש עניין במפשעה. כשנערת הליווי המזרח אירופאית התנתקה מהנשיקה והרימה את מבטו לעברו, הוא נענע בראשו ונופף בה הלאה. נערת הליווי המזרח אירופאית המדהימה משכה מעט בכתפיה ועברה שוב בין הקהל, והותירה את הג'ינג'ית מעט מבולבלת.

שוב סקרה את החדר. עיניו ננעלו על אישה יפהפייה עם עור הובנה, חזה מלא וגזרה אתלטית. הוא הרגיש את פיו מתמלא ברוק. אוולין הבחינה בכיוון מבטו וכבר נעה לעבר מושא תשוקתו. הוא חייך. נערת הליווי המזרח אירופאית הייתה טובה. הוא ידע שצדק בבחירתו.

אוולין ניגשה אל האישה ונכנסה ישר לנשיקה. האישה השנייה נסוגה לאחור בהלם, עיניה רצות למעלה ולמטה על גופה של נערת הליווי המזרח אירופאית הברונטית. לפתע היא תפסה את הצד של פניה היפות של אוולין ונישקה את נערת הליווי המזרח אירופאית עמוק וחושני. גופותיהן של שתי הנשים נראו משתלבות זו בזו כמו חתיכות של פאזל, ידיהן שוטטו ברצונות זו על קימוריה של זו.

גופו הגיב בעוצמה שלא הרגיש מעולם. רעידות רצו לאורך איבריו והזין שלו נמתח על מכנסיו. כשאוולין סוף סוף עלתה לשאוף אוויר, היא לא טרחה להרים את מבטה אל המרפסת. היא לקחה את ידה של האישה הבנויה והובילה אותה לעבר המדרגות.

כתבות נוספות