נערת ליווי משחק תפקידים עם צו לחפש אותי

הייתי עצבני מהפשע שביצעתי; צועדת מעלה ומטה בדירה שלי, בידיעה שהמשטרה יכולה לדפוק על דלת נוספת בכל רגע. שמעתי דפיקה בדלת והלכתי בעצבנות לענות עליה, אשת משטרה בלונדינית מהממת עמדה בפתח הדלת. היא לבשה את המדים הכי סקסיים שראיתי אי פעם, עם שוט ביד ימין. "שמעתי שהיית ילד שובב מאוד", היא אמרה בנימה חמורה בעודה מלקת את השוט בפתייניות על ירכה הסקסית שנושקה בשמש.

היא פרצה את דרכה לדירה שלי, "יש לי צו חיפוש בכל האזורים של המקום הזה", היא אמרה בקול מפתה. היא המשיכה את דרכה פנימה, משכה סט של אזיקי פלדה מהחזייה – היא תפסה אותי ודחפה אותי להתיישב על כיסא פינת האוכל שלי, היא לקחה את מפרקי הידיים שלי ואזקה אותם מאחורי גבי אל הרהיטים. לא הצלחתי לזוז. היא הורידה את המכנסיים שלי במהירות והעבירה אותם לרוחב החדר. היא כרעה מולי עם ישבנה העסיסי באוויר, מתחת לעור ההדוק של המדים הסקסיים שלה. הזין שלי התעוות מעוררות, התקשה לי. היא השפילה את ראשה ומצצה את קצה הזקפה שלי אל תוך פיה הסקסי בזמן שידיה נגעו בירכיי והקניטו את הביצים שלי. הזין שלי היה מוצק בפה והראש והתחת שלה התנופפו למעלה ולמטה כשהיא מצצה במרץ את איבר מיני. הרגשתי את הלשון שלה מקיפה את ראש הזין שלי, מתגרה בי לאט לפני שהיא דחפה אותה בחוזקה בחלק האחורי של גרונה. הרגשתי שאני עומד לגמור.

גנחתי בקול – יכולתי להרגיש את היד שלה נעה בין רגלי והרגשתי קצה אצבע קטן גודש את קצה החור בתחת שלי, היא פתאום הניחה אצבע אחת בתוך האזור הכי אינטימי שלי. התחושה הייתה מוזרה בהתחלה, לא ציפיתי לזה, אבל זה התחיל להרגיש נחמד.

היא עצרה והתרחקה, היא התחילה לשחרר את הכפתורים על מדיה, בזה אחר זה עד שנחשפו שדיה העסיסיים והעסיסיים. הם היו טעימים ומלאים, השדיים הכי סקסיים שראיתי בחיי. היא התכופפה והניחה את הזין שלי בין הנכסים העצומים שלה והתחילה לשפשף את הזין שלי בתוכם. היא תפסה את הזין שלי ומשכה אותו תוך כדי סיבוב שלו בין שדיה הסקסיים. יכולתי להרגיש את עצמי עומד לגמור. לא יכולתי שלא, השפרצתי את העומס שלי על כל שדיה; מתבונן איך נוזל מטפטף מפטמותיה הקשות. התנשפתי וחסר נשימה. מעולם לא גמרתי כל כך קשה בחיים שלי לפני כן, הייתי מגורה.

היא נעמדה לפתע לאחור והסתכלה עליי בגועל. היא תפסה את פרקי הידיים שלי ושחררה בגסות את האזיקים וגררה אותי אל רדיאטור, שם היא עשתה עבודה מהירה של ביצוע מחדש של האזיקים שלי סביב הרווחים בסורגים. היא תפסה את השוט שלה, "איך אתה מעז לגמור על הציצים הגדולים שלי", היא אמרה בכעס. היא הצליפה בי בחוזקה על הלחיים החשופות של התחת שלי, זה כאב אבל בצורה נחמדה שהשאירה אותי מגורה ורוצה עוד. היא חזרה על העינויים שלה עד שהתחת שלי היה אדום גולמי והברכיים שלי התחילו להתכווץ – מחרמן מאוד, רציתי שהיא תטפס על הזין שלי ותזיין אותי. היא הזיזה את גופה סביבי ושחררה את האזיקים, תוך כדי משיכתי על רגליי.

היא משכה אותי בפיתוי לחדר השינה שלי, "בדרך זו בחור צעיר, העונש שלך רק התחיל", היא נהמה לעברי.

עמדתי להגשים את משאלתי. זה היה יום עם נערת ליווי משחק תפקידים שאזכור זמן רב!

כתבות נוספות