נערת ליווי ספורט מים אוהבת צעצועים

נערת הליווי עם שיער בלונדיני נתנה גניחה קטנה וטעימה. קולות ההנאה האירוטית של מוניקה מילאו את החדר. זה שלח בו ריגושים, הקשיח את הזין שלו וניפח את הביצים שלו. נערת הליווי שכבה על סדין הלטקס, גופה הגמיש מתפתל בתגובה לוויברטור הגדול שהיא דחפה פנימה והחוצה מהכוס הרטוב שלה.

הוא יכול היה לראות את הגירוי שלה באופן שבו הפטמות הורודות של נערת הליווי הבלונדינית הסקסית התקשו, והפנו את שדיה הגדולים והמוצקים לעבר התקרה. הוא יכול היה לראות את זה גם בכמות הנוזל שציפה את מוט הוויברטור שלה בכל פעם שהיא משכה אותו לאחור. רגליה השזופות של נערת הליווי היו פתוחות, והעניקו לו תצוגה בלתי פוסקת של אותה הנאה עצמית. הזמזום הרך של הוויברטור שלה מתגבר בעוצמה בכל פעם שהיא לחצה על הכפתור.

הוא אהב לראות את גופה הסקסי מתפתל סביב הויברטור. האופן שבו גופה של נערת הליוווי הבלונדינית הזדעזע כשהיא לחצה בחוזקה את הויברטור אל הדגדגן שלה, הגניחות, ניחוח המין שלה והויברטור, כולם התאחדו ויצרו כאב עמוק ועז במפשעה שלו. היה לחץ נבנה שהוא רק השתוקק לתת לו פורקן.

הוא טיפס על המיטה, נהנה מהתחושה של הגומי החלק מתחת לברכיו. מוניקה הביטה בו, עיניה פרועות ולא ממוקדות. הוא נישק את שפתיה הפשוקות של נערת הליווי הבלונדינית והלוהטת והיא נישקה אותו בחזרה, מייבבת כשהגירוי הנוסף שלו הגביר את הלהט. תוך העברת ידיו על פטמותיה הרגישות והקשות, הוא ראה את נערת הליווי הבלונדינית מקמרת את גבה, לוחצת את שדיה לידיו, נואשת לעוד מהמגע שלו.

הוא הרגיש מרושע, הוא נסוג ממנה והשאיר אותה אומללה. דמעות של תסכול נוצרו בזוויות עיניה היפות. הוא נע במורד המיטה, התמקם בין רגליה הפתוחות. למוניקה היו רגליים מדהימות ומגוונות. בפעם הבאה הוא יעניק להם את תשומת הלב הראויה. תשומת לבו חזרה לוויברטור וללחץ הנבנה במפשעה שלו.

לעזאזל, נערת הליווי הבלונדינית הזו הייתה כל כך סקסית. הוא ראה רעד עובר במעלה ירכיה והבחין שכאשר ירכיה רעדו היא מחזיקה את עצמה בשקט עוד ועוד, מתפתלת כנגד ממריץ הדגדגן. נערת הליווי תכף גומרת והלחץ במפשעה הפך לבלתי נסבל כשהקשיב להתנשפויות והגניחות שלה. מוניקה קפאה והחזיקה את הוויברטור בחוזקה כנגד הדגדגן שלה. נערת הליווי הבלונדינית הסקסית החלה לרעוד.

'כן,' הוא לחש, 'קדימה מותק, את יכולה לעשות את זה'.

לאט לאט היא התפתלה, פיה נפתח והיא נאנקה בקול. הוא יכול היה לראות את הכוס שלה מתכווץ סביב הוויברטור, לוחץ אותו בקצב.

'אה, לעזאזל, כן,' היא קראה.

זה מה שהוא חיכה לו. אוחז בחוזקה בזין הזקוף שלו, דחף אותו למטה ושיחרר את הלחץ. שתן זהוב הרעיף את גופה האורגזמי של נערת הליווי הבלונדינית, ניתז על שדיה, בטנה, הכוס וירכיה. נערת הליווי הסקסית התפתלה בשיא שלה, גופה המדהים מחליק על הלטקס הרטוב משתן. הוא ראה את הוויברטור מחליק מהכוס שלה כשגופה רעד ללא שליטה.

בדחיפה בטוחה, הוא נכנס לכוס הפועם שלה וזיין אותה עד שהיא גמרה שוב. ספורט מים עם מוניקה היה גולת הכותרת בביקוריו בתל אביב!

כתבות נוספות