נערת ליווי ספורט מים מעניקה חוויה לזכור

נערת הליווי שלי לספורט המים הגיעה בזמן שהיא לבשה סט תחתונים אדומים תחרה שחיבקו בחוזקה את גזרתה העקלקלה. תוך זמן קצר היא שכבה בפיתוי על גבי שטיח ליד האח בסלון שלי, ישבתי לידה, ליטפתי את רגליה הרכות כשהכרנו יותר טוב. היא פלירטטה איתי, ליטפה את זרועי בקצות אצבעותיה ונישקה אותי בעדינות. מתגרה בה, כרכתי את האצבע שלי סביב התחרה שעל החוטיני שלה ומשכתי אותה חזק כדי ליצור חיכוך על הדגדגן העסיסי שלה, הכוס שלה בלט משני צידי התחתונים שלה ולא יכולתי לחכות להכניס את הלשון שלי עמוק לתוך החור שלה. הנשיקות שלה נעשו עמוקות יותר, הפה שלה היה רך, וטעמה היה טעים, לא יכולתי שלא לחשוב כמה טעים הכוס שלה הולך להיות אם הפה שלה היה טעים כל כך.

הידיים שלי החליקו במעלה גופה, אוחזות בשדיה המלאים והגדולים ומשכו את החזייה שלה כלפי מטה כדי לחשוף את פטמותיה הורודות העליזות. הורדתי את ראשי, מצאתי את הפטמות הקשות שלה ומצצתי אותן עם הפה שלי, היא התחילה לגנוח חזק יותר כשהגוף שלה הגיב למגע שלי. טיפסתי עליה והצמדתי את זרועותיה מעל לראשה בזמן שהתעסקתי את שדיה הגדולים. לא יכולתי להתאפק, החלקתי את ידי במורד גופה והחלקתי אותה מתחת לחוטיני כדי להרגיש את הכוס שלה. היא הייתה רטובה והחלקתי את האצבעות שלי עמוק בתוך החור ההדוק שלה, היא התחילה להתחנן שאדחוף, לא יכולתי להתאפק ודחפתי את האצבעות שלי עמוק יותר ומהר יותר בתוכה והסתכלתי על פניה באקסטזה כשהיא גמרה על האצבעות.

תפסתי את החוטיני שלה בשתי הידיים ומשכתי אותם למטה כדי שאוכל להחליק את הזין הקשה שלי לתוך הכוס הרטוב שלה, היא אחזה בשטיח בשתי ידיה, כמעט תלשה את הפרווה. רציתי שהיא תרגיש כל סנטימטר מאיבר המין שלי, לחצתי אותו בתוכה בחוזקה, היא נאנקה בהנאה, מתחננת לעוד.

יכולתי להרגיש את עצמי עומד לגמור, אבל עדיין לא הייתי מוכן, רציתי את הבקשה המפתיעה שלי והיא ידעה את זה. החלקתי את הזין שלי מהכוס ההדוק שלה והתגלגלתי על גבי. "אני מוכנה", היא אמרה, ולא יכולתי לשלוט בתאווה ובציפייה שלי. שכבתי על הרצפה עם הפנים כלפי מעלה כשהיא כרעה מעל החזה שלי, צלצולים קטנים של פיפי נטפו מהכוס הקטנטן וההדוק שלה ודלפו על כל גופי. הייתי מגורה מעבר לאמונה. הפיפי המתוק שלה ספג את גופי וזלג ממנו, היא עצרה והחליקה את הכוס שלה בחזרה אל הזין שלי.

היא התחילה לזיין אותי חזק מלמעלה, הציצים האדירים שלה קפצו לי בפנים וידיה היו מונחות על החזה הרטוב שלי. לא יכולתי לשלוט בעצמי והתחלתי לגמור. היא מיד משכה את הזין שלי ממנה וכיוונה אותו לעבר הפנים שלה. הזרע שלי השפריץ את כל הפנים שלה וטפטף עד לפטמותיה הקשות. הייתי מגורה יותר ממה שהייתי אי פעם בחיי ולא יכולתי לחכות למה שעוד מחכה לי בהמשך הערב.

כתבות נוספות