נערת ליווי סקסית ג'ינג'ית דומיננטית מענישה את הלקוח שלה

הג'ינג'ית הדומיננטית הידקה את אחיזת הקרסול ומפרק כף היד שלו. היא לא רצתה שהלקוח השובב שלה ילך לשום מקום בקרוב. נערת הליווי הג'ינג'ית הסקסית נקראה בדחיפות למלון במרכז תל אביב מתוך ידיעה שהיא תשתמש שוב בכישורי ה-BDSM שלה.

גניחה עמומה הגיעה מהלקוח שלה. הגאג עשה את עבודתו היטב. הוא שכב על גבו על מיטת הקינג סייז הגדולה, פרוש כמו נשר עם כל ארבע הגפיים קשורות. גופו העירום לא היה ראוי לציון למעט איבר מינו הארוך והמרשים שהיה זקוף בציפייה אירוטית. אבל המלווה הג'ינג'ית הדומיננטית לא התכוונה לחלק מחמאות לאיבר המין שלו. במקום זאת, היא הייתה מביישת אותו.

'מי אמר שלתירוץ הפתטי שלך לזין מותר להיות קשה?!' שאלה בזעם.

הליווי הג'ינג'י הסקסית שמעה לא יותר מאשר גניחה עמומה בתגובה. היא הסתובבה בכעס וניגשה אל השולחן הקטן עליו הניחה את אביזרי ה-BDSM השונים שלה. אצבעותיה רצו על כל אחת ואחת עד שנעצרה על מגן עור שחור. זה היה קטן אבל היא ידעה שזה יכול לספק.

עיניו של הלקוח התרחבו. לא היה ברור אם זה נובע מהתרגשות או פחד. הוא היה ילד שובב והג'ינג'ית הדומיננטית הייתה צריך להעניש אותו על כך. עדיין בחליפת חתול הלטקס השחורה המלאה שלה, המלווה הג'ינג'ית העבירה את השוט על בטנו של הלקוח.

"אף פעם לא אמרתי שאתה יכול להתרגש… עדיין לא", היא אמרה, "זה כמעט כאילו אתה מתריס נגדי בכוונה".

היא בקושי סיימה לדבר כשהרימה את מגן העור והורידה אותו בתנופה מהירה על ירכיו הפנימיות. הלקוח נרתע בתגובה, זקפתו התעוותה. השוט ירד שוב, חזק יותר. הוא עצם את עיניו וחיכה שהצריבה תירגע. הג'ינג'יתת לא רצתה את זה. היא הייתה נותנת לו משהו להסתכל עליו.

היא נגעה בלטקס השחור על שדיה. השדיים היפים שלה הגיחו ופתאום הלקוח החייל השובב שלה שם לב. לאחר מכן מצאו ידיה את הרוכסן הקטן שסגר את הכוס שלה. שניות לאחר מכן הופיע הכוס הצעיר המושלם שלה, נוצץ באופן חיובי בהתרגשות. הג'ינג'ית הדומיננטית לא חשבה שזה אפשרי שהזין של הלקוח שלה יגדל עוד יותר, אבל זה קרה!

המלווה הג'ינג'ית הלוהטת הרים שוב את השוט והעבירה אותו על הביצים שלו.

'אני הולכת להתיר את פרקי הידיים שלך ואז אני רוצה שתתחרפן על התירוץ הפתטי הזה של זין עד שתגמור', ציוותה.

הייתה 'כן גבירתי' עמומה בתגובה. היא התירה את מעצורי פרק כף היד והוא התיישב במהירות, קרסוליו עדיין קשורים.

'גמור על גבירתך!', שאגה הג'ינג'ית הדומיננטית הלוהטת, כשהלקוח החל להניע את הזין שלו קדימה ואחורה, זיעה נוטפת על מצחו. היא התקרבה והצמידה את שדיה אל פניו בעידוד. היא חיככה את הכוס שלה על עורו העירום.

הוא עדיין לא יכול לדבר עם פיו סתום אך נאנח בהנאה בעודו נאבק להילחם בדחף שלו. הוא רצה שזה יימשך כמה שיותר זמן אבל הלחץ גדל בביצים שלו. הליווי הג'ינג'י החיצוני שלו היה כל כך סקסי שהוא פשוט לא יכול היה להתמודד עם זה. לא הייתה לו שליטה כלשהי.

זרע לבן עף באוויר והתיז על חליפת חתול הלטקס של הג'ינג'ית הדומיננטית.

'פתטי!' היא נזפה בו.

כתבות נוספות