נערת ליווי סקסית ממזרח אירופה  טובה מספיק כדי לאכול אותה

היא הייתה אמורה לבוא לארוחת ערב, אבל נערת הליווי ממזרח אירופה הייתה חרמנית ולא רעבה. היא סידרה את עצמה על שולחן האוכל, בלי שום דבר מלבד העניבה שהשאירה בביקורה הקודם. הקימורים הרכים והשדיים העגולים של נערת הליווי היו כאלו שאי אפשר לעמוד בפניהם – לא יהיה אכפת לו לחכות לארוחת ערב. היא קפצה מהתרגשות למשמע דפיקה על דלת דירתה.

'תיכנס', היא קראה, 'הדלת לא נעולה'.

הדלת נפתחה והוא עצר. הדייט שלה עמד קפוא בפתח, מרותק מהחזון שלפניו. שיער ברונטי רך התנודד סביב פניה היפות כשהיא מתחה את גופה הסקסי על השולחן השחור המבריק.

'חשבתי שנתחיל עם קינוח', אמרה נערת הליווי המזרח-אירופאית היפה.

"איזה רעיון מעורר השראה," הוא אמר, שמט את מעילו על הרצפה וצעד על פני החדר.

הוא אסף את ג'וליה בזרועותיו החזקות, נישק אותה עמוקות ומשך אליו את גופה העירום. הם התנשקו, התשוקה שלהם עזה. כשהוא סוף סוף היה עירום, הם עצרו לרגע ונהנו מהתחושה של עור חשוף מול עור חשוף. הוא הביט בעיניה מלאות התשוקה.

'שכבי לאחור', הוא אמר, 'אני צריך מתאבן'.

נערת הליווי מילאה בשקיקה את הוראותיו. הוא דחף את ירכיה החלקות והגמישות וקבר את פניו בכוס החמים והרטוב שלה. שפתיו מצצו את הדגדגן שלה ולשונו חקרה בזמן שהוא טרף אותה. היא התפתלה באקסטזה מתחת למגע הפה שלו.

'פאק! את באמת טובה מספיק כדי לאכול אותך,' אמר כשהרים את ראשו ומשך אותה לישיבה.

הוא נישק אותה בחוזקה על פיה, נותן לה את הטעם המלא של המין שלה. ג'וליה אהבה כל חלק ממנו. היא נישקה אותו בחזרה בלהט שווה, כרכה את רגליה סביבו ומשכה את ירכיהן זו לזו. הזין הקשה שלו החליק לתוך הכוס הרטוב שלה. אנקת ההנאה ההדדית שלהם כשנכנס לבסוף גרמה לשניהם לצחקק לתוך הנשיקות המטורפות שלהם.

״את כלבה קטנה וחרמנית כל כך,״ הוא אמר.

נערת הליווי הצעירה והסקסית ממזרח אירופה הסכימה בלב שלם. הם דפקו אחד את השניה על שולחן האוכל עד שהיו מותשים. כשהם סוף סוף התחילו לאכול, ברור שהם היו רעבים. הם אכלו עירומים באותו שולחן שהם אכלו עליו ולא עבר זמן רב עד שהם שוב הסתכלו זה על זה ברעב תאווה.

כנסו אל XVibes – סוכנות נערות ליווי, הגדולה בישראל.

כתבות נוספות