נערת ליווי צעירה ופלרטטנית מספקת את הלקוח שלה בתיאטרון

לא יכולתי להסיר את עיניי מנערת הליווי הצעירה והפלרטטנית שלי כשהיא עמדה בפתח לבושה בשמלה משובצת חמודה ונעלי עקב ורודות. היו לה עיניים כחולות בהירות ושיער בלונדיני ארוך וגלי. רגליה היו ארוכות להפליא, והציצים שלה היו חמודים ועליזים, היא הייתה מרהיבה בכל דרך אפשרית. בעבר נחשפתי להרבה נערות ליווי, אבל ברגע שפגשתי את פרנצ'סקה, מעולם לא רציתי אף אחת מהגברות האחרות; היא הייתה אחת מהנשים האידיאליות שלי ורציתי לבלות איתה כל רגע שיכולתי. ידעתי שיום ההולדת שלה מתקרב אז החלטתי לקחת אותה להופעה אמיתית כי ידעתי שהיא אוהבת את התיאטרון.

התיישבנו במרפסת קטנה מימין לבמה, כמובן שהזמנתי את המושבים הכי יקרים בתיאטרון והיה לנו תצפית מושלמת על הבמה, רציתי רק את הטוב ביותר עבור הליווי המהמם שלי. האורות התעמעמו עם תחילת ההופעה וזרקור האיר על הבמה כשהאמנים החלו את הופעתם. יכולתי לראות את האושר הצרוף בפניה, היא אחזה בידי בהתרגשות והתכרבלה בזרועותי, הצחוק שלה גרם לי להרגיש חמים ונוח ומבט העונג על פניה שימח אותי עד יסוד.

החיוך החמוד שלה היה מפתה, וזה גרם לי בסתר לראות אותה כל כך מקסימה. הרגשתי את הזקפה שלי צומחת בין רגלי כשהיא נשענת אליי, מתקרבת ונעימה יותר. בהצצה מטה יכולתי לראות את שולי החזייה הוורודה והיפה שלה וגניחה קטנה נמלטה מהשפתיים שלי. היא הפנתה את פניה אליי ונתנה בי מבט יודע, היא ידעה את ההשפעה שיש לה עליי והיא אהבה שהיא הדליקה אותי כל כך בקלות. עיניה הציצו מטה לעבר המפשעה שלי ואצבעותיה העדינות החלו לעקוב כלאחר יד את קווי המתאר של הזקפה שלי.

המינקס הקטנה התגרתה בי, היא הזיזה את ידה והסירה את הז'קט הקטן שלה והניחה אותו על ברכי. בדיוק הנחתי שהיא מתחממת, אז כשהאצבעות שלה משכו את הרוכסן במכנסיים שלי, לא האמנתי. לאט לאט היא החליקה את ידה במורד מכנסיי ואחזה בזין הקשה שלי, "תירגע", היא לחשה בסקסיות לתוך אוזני. האצבעות שלה החליקו יותר במורד מכנסיי, הדבר היחיד שמנע מאיתנו להיתפס היה הז'קט הקטן שלה והמחשבה שלחה טלטולים של התרגשות בגופי.

כלאחר יד היא החליקה את הזין המוצק שלי מהבוקסר שלי והתחילה למשוך בו בעדינות, ידיה היו כרוכות בחוזקה סביב הזין שלי, והוציאו אותו באמצע חדר מלא באנשים. ניסיתי לשמור על שקט כשהיא מצאה בעדינות את דרכה אל הביצים שלי והתחילה ללטף גם אותם.

תפסתי אותה מציצה מסביב כדי לבדוק שאף אחד לא פנה אלינו, אבל גם אם זה היה, אני בספק אם היא הייתה עוצרת. כשהיא התחילה משהו פרנצ'סקה לעתים רחוקות מאוד עצרה עד שהזין שלי התפוצץ מעליה. היא הביטה מעבר לכתפה פעם נוספת כדי לוודא שאף אחד לא צופה לפני שהטבילה את ראשה בין הברכיים שלי והניחה את כל איבר המין שלי ישר לחלק האחורי של גרונה. היא מצצה אותו לאט, מחליקה את לשונה למעלה ולמטה על הפיר שלי. בשתי ידיה היא חזרה לעבודת היד שלי, וסובבה את פרק כף היד שלה בכל משיכה. היא הושיטה את ידה ומשכה את הביצים שלי, לא יכולתי לשלוט בעצמי יותר, התחלתי לגמור והיא הורידה את ראשה פעם נוספת כשהאורגזמה שלי ירדה מתוכי, ישר בחלק האחורי של הגרון הסקסי שלה והיא מצצה כל טיפה של זרע מהזין שלי.

פרנצ'סקה היפה שלי הדהימה אותי שוב, עם דרכיה החונקות והמרושעות. מעולם לא ידעתי שהתיאטרון יכול להיות כל כך מרגש.

כתבות נוספות