נערת ליווי צעירה – סטלה,  בהופעת ריקוד אקזוטי

הוא ביקש הופעת ריקוד אקזוטית ונערת הליווי הצעירה נתנה בדיוק את זה. היא לבשה חצאית קצרה מאוד שחשפה הצצות מפתות של הכוס שלה. שדיה העזים התנודדו בחזייתה הזהובה. רגליה הדקות והמגוונות בעטו והתרוצצו, כל תנועה מאוזנת בצורה מושלמת על עקבים מוזהבים.

היה לה גוף מדהים שנע באלגנטיות אירוטית. הוא היה מרותק. סטלה הציצה מעבר לכתפה כשהיא מניפה את ירכיה וישבנה לעברו. החיוך המדהים שלה האיר את פניה ולבו התנפח כמעט כמו הזין שלו.

'האם אני רקדנית אקזוטית טובה?' שאלה נערת הליווי הצעירה הסקסית.

'הכי טובה', ענה בלי היסוס.

הוא זכה בחיוך נוסף על פניה היפות. נערת הליווי הבלונדינית הסתובבה והרעידה את כתפיה ושדיה בזמן שרגליה ביצעו מהלך מורכב וסקסי. הכל היה בשבילו – נערת הליווי הצעירה והיפה הזה הופיעה רק בשבילו. הזין שלו התקשה פעם נוספת, הלחץ בביצים שלו הפך להיות מורגש.

הגוף החושני של נערת הליווי המשיכה לנוע בחן ובנינוחות, כל גל מזכיר תזכורת ישירה לגוף האישה בלב התשוקה המינית. הריקוד האקזוטי שלה קירב אותה אליו עד שהגיעה למקום שבו ישב והעיף את אחת מהרגליים הדקות האלה על כתפו. נערת הליווי הצעיר הלוהט רכנה ונישק אותו. הוא הריח את החום המיני מהכוס שלה. גניחה התנפחה מגרונו.

רגלה של סטלה החליקה מכתפו בקשת מבוקרת – היא הייתה כל כך גמישה. היא הסתובבה והחליקה אל ברכיו כשגבה אליו. היא הרימה את ידיו הרועדות והניחה אותן על שדיה המתנשאים. בזמן שהוא ליטף אותם, נערת הליווי הובילה את הזין שלו לתוך הכוס הרטוב שלה. כל גופו התעוות מעוצמת ההנאה שפרצה בו. ירכיה של סטלה החלו להתנדנד, מזיינת אותו בעדינות לפי קצב הריקוד שלה. הוא גנח שוב.

'כמה מהר אתה רוצה שאני ארקוד?' היא שאלה.

ידיו החליקו מטה אל העיקול הארוטי של מותניה. הוא הזיז את גופה של נערת הליווי הצעירה בקצב שרצה והיא הגיבה, מזיינת אותו בדחיפות מבוקרות. כשהצמיד את פניו אל גבה החלק והגמיש, הוא איבד את עצמו לריקוד הגשמי שלה. הוא הניח לידיו לשוטט על גופה, מרגיש כל תנועה חושנית דרך קצות אצבעותיו.

ראשה של סטלה מוטה לאחור כך שהוא נשען על כתפו והוא הרגיש את שערה הארוך מתחמם על עורו. עמוק בתוך מפשעתו החל להתנפח חום אירוטי. גופו רעד והוא יכול היה להישבע שהזרע שלו פרץ בזמן לריקוד. עוצמת התחושה הייתה חסרת תקדים ועדיין הרקדנית האירוטית שלו התפתלה על ברכיו.

כנסו אל XVibes – סוכנות נערות ליווי, הגדולה בישראל.

כתבות נוספות