נערת ליווי צרפתייה בבריחה לאוננות בצד הדרך

אניה, נערת הליווי הצרפתייה שלי, נראתה סקסית כמו כל דבר בשמלה האדומה הקטנה והצמודה שלה ובנעלי העקב הגבוהות, לא יכולתי לחכות להחזיר אותה למלון שסידרתי לנו ורק להסתכל עליה העניקה לי את הזקפה הגדולה ביותר בחיי. שמה היה אניה, היא הייתה בת 27 ואחת הנשים המתוחכמות והסקסיות ביותר שפגשתי. פגשתי אותה בכמה הזדמנויות וכל פעם לא הייתה אלא מרהיבה.

כשהיא נכנסה לאוטו, היא קיבלה את פניי בנשיקה על שתי הלחיים, היא הייתה צרפתייה ואהבתי את הגינונים הצרפתיים הקטנים שלה, כל כך הדליקו אותי ותמיד גרמו לי לרצות לזיין אותה. התחלנו בנסיעה למלון והיד שלה אחזה בירך שלי, עשינו שיחה סתמית, אבל לא יכולתי להתרכז הרבה בדיבור, הייתי עסוק מדי ביד שלה שחוקרת כלאחר יד את הגוף שלי. עצרנו בסט רמזורים ואז היא מצאה את הרוכסן של הג'ינס שלי ומשכה אותו למטה.

הרגשתי את הידיים שלה מחליקות בעדינות לתוך המכנסיים שלי, היא תפסה את זקפתי הבולטת וטלטלת חשמל עברה בגופי כשהיא לוחצת לי את הזין. היא הייתה לגמרי מטונפת וחרמנית ואחת הנשים הכי סקסיות שהכרתי. האורות התחלפו לירוק, אבל זה לא הרתיע אותה, היא המשיכה ללטף את הידית שלי ומשכה אותו בפתאומיות החוצה.  הידיים שלה היו על כל הזין שלי, מפמפמות אותי הכי חזק שהיא יכולה בזמן שנסעתי, מנסה להתרכז בלא להתרסק.

היא הסתכלה אליי, "אני חושבת שאתה צריך לעצור אדוני", היא אמרה בטון סוער שגרם לי לרצות לעצור באמצע הדרך. נסעתי עוד קצת ומצאתי רחוב שקט למשוך אליו, היד שלה המשיכה לחלוב את הזין שלי וברגע שעצרתי ראשה ירד ישר למטה בין רגליי.

היא כיסתה אותי ברוק שלה, ירקה על הזין שלי ומשכה אותי ללא הרף, רציתי לגמור נואשות וגופי נאנק בהנאה ותשוקה כשהיא מצצה אותי באמצע רחוב. ידי הגיעה באופן אינסטינקטיבי סביב גופה והחלקתי אותה במורד גב התחתונים שלה, מחליק על הלחיים החלקות של ישבנה עד שמצאתי את החור הקטן שלה. החלקתי אצבע ישר לתוך הכוס הרטוב שלה, הוא היה צמוד, והיא פלטה אנחת רווחה עצומה כשהיא הרגישה אותי בתוכה. היא הייתה צריכה אותי כמו שהייתי צריך אותה וכשהתחלתי לדחוף אליה את האצבעות שלי, היא מצצה עוד יותר חזק את הזין שלי.

לא יכולתי לשלוט בעצמי יותר, התחלתי לגמור בחוזקה ובמהירות לתוך הפה המתוק שלה כשהמכוניות נסעו על פני מתעלמים מהפעולות המלוכלכות שלנו. זו הייתה אחת האורגזמות הטובות בחיי וכאשר יריתי לתוכה את הזרע שלי, הרגשתי את הכוס שלה מתהדק סביב האצבעות שלי כשהיא גם התחילה לגמור. כשהיא סיימה, הוצאתי ממנה את האצבעות שלי, הן היו ספוגות לגמרי במיצי הכוס שלה והנחתי את ידי על שפתיה כדי למצוץ אותן. היא טעימה כמו תמיד ועכשיו התרגשתי אפילו יותר להחזיר אותה למלון כדי שאוכל להחליק את הלשון שלי לתוכה ולטעום את הכוס המתוק שלה כמו שצריך.

כתבות נוספות