נערת ליווי קינקית נהנית מספורט מים ומשחק אנאלי

הוא קצת התפעל מנערת הליווי. קארינה הייתה יפה ומינית להפליא. היכולת שלה להפוך אפילו את הפעילות היומיומית ביותר לארוטית עצרה את נשימתו. היה לה מוח כל כך מלוכלך והיא ידעה כמה הוא אוהב משחק אנאלי. בעיקרו של דבר, נערת הליווי מסוכנות נערות ליווי הייתה הדייט המושלם עבורו – הוא לא היה צריך לחפש במקום אחר בשביל סיפוק מיני.

כל זה שטף את מוחו כשהוא שוכב עם גופה הרך והעירום על גופו. ירכיה החלקות עמדו על פניו ושדיה המלאים והגדולים נלחצו על בטנו. טעם המין שלה היה חזק בפיו. הוא הרגיש את ידיה המומחיות של נערת הליווי המקורזלת על איברו הקשיח וגשושית מתכת חלקה לוחצת על התחת שלו.

ירכיו הפנימיות רעדו בציפייה. הוא ידע שנערת הליווי נהנית לגרום לו לחכות. ידה החליקה לאורך הזין שלו בתנופות ארוכות ואיטיות, האגודל שלה לש את עטרתו בכל פעם שהגיעה לקצה. צמרמורת עברה בגופו המצפה וקרינה הטיחה את הדגדגן שלה חזק יותר על שפתיו.

לבסוף היא דחפה. לאט, לאט להפליא, נערת הליווי המקורזלת דחפה את הגשושית במעלה ישבנו. הוא נאנק, שפתיו רטטו כנגד הכוס שלה וגרמו לקרינה להתפתל בהנאה.

'אתה אוהב את זה, נכון מותק?' היא אמרה ודחפה את הגשושית עמוק יותר.

המתכת הקרירה על העור הרגיש הלוהט הייתה התענוג המתוק ביותר. כאשר נערת הליווי הטתה את הגשושית כך שתלחץ על הערמונית שלו, האקסטזה הייתה כמעט אינטנסיבית מכדי שיוכל לשאת אותו. הביצים שלו התנפחו ותחושה הדוקה מילאה את מפשעתו. הוא גנח ופתח את פיו כדי ליצור אטימה הדוקה על שפתי הכוס של קארינה. ידיו החליקו על מותניה המעוקלים עמוק והקישו על גבה הגמיש כדי לאותת שהוא מוכן.

נערת הליווי הניפה את איברו וסובבה את הגשושית. הוא חשב שהוא עלול לאבד את הכרתו מהאופוריה ששטפה את כל עצב בגופו. באנחה עמוקה ומסופקת שחררה קרינה צוף זהב לתוך פיו. שתן לוהט נשפך במורד גרונו הלוגם. עם כל בליעה, הוא הרגיש זריקת זרע יוצאת מקצה הזין שלו.

אורות הבהבו בראייתו, דם זרם באוזניו. הוא ידע שכל שפריץ של זרע יפגע בפניה של נערת הליווי. בטח לא יכול להיות עוד זרע בביצים שלו? השיא שלו המשיך ונמשך, הרס את גופו בהנאה מרהיבה. לבסוף, שניהם נוקזו. הוא הבין שהנוזל שמרטיב את פניו לא היה חרא כי כל זה נכנס לו לפיו. פניו היו חנוקים בנוזלים שלה.

היא הרימה ירך רועדת והתפתלה כך ששכבה לצדו. הגשושית החליקה לאט מגופו וצנחה על המזרון. שניהם היו בלגן דביק ומטונף; שניהם היו מרוצים לחלוטין.

כתבות נוספות