נערת ליווי רוסיה נותנת OWO בקולנוע

הייתה סיבה לכך שהם בחרו בחלק האחורי של תיאטרון הקולנוע. הייתה גם סיבה שבגללה הם בחרו בסרט שיצא כבר לפני כמה שבועות. עוזי ונערת הליווי הרוסיה שלו הרגישו שובבים במיוחד בדייט המסוים הזה. זו לא הייתה הפעם הראשונה שהוא הזמין את הליווי הסקסי הזה וזו בהחלט לא תהיה האחרונה!

מסך הקולנוע הגדול שלפניהם הבהב לחיים והאורות התעממו עם תחילת הסרט. היו רק קומץ אנשים בתיאטרון ולמרבה המזל כולם היו במרחק בטוח מהלקוח ונערת הליווי הרוסיה הסקסית שלו. היא רכנה פנימה ולחשה בדיוק מה היא הולכת לעשות עבורו. היא פשוט הייתה כל כך שובבה, כל כך משכרת. עוזי ידע שהוא מעולם לא היה כה הרפתקן עם האקסית שלו.

הוא הרגיש את ידיה של נערת הליווי מגששות בחושך. כשהחלה לפתוח את רוכסן הג'ינס שלו, היא רכנה ונישקה אותו על צווארו. לאחר מכן, לשונה עברה קלות סביב אוזנו. התחושה הרכה הזו בשילוב עם נשימתה החמה הקשיחה במהירות את הזין שלו. כמובן, זה בדיוק מה שנערת הליווי הרוסיה רצתה. אחת מנערות הליווי השובבות, היא אהבה לעשות את זה במקומות ציבוריים – זה היה כל כך טוב.

הידיים הרכות והקטנות של נערת הליווי הרוסייה הסקסית סגרו סביב הזין הזקוף. עדיין צופה במסך הקולנוע, נערת הליווי החלה לטלטל את הזין של עוזי קדימה ואחורה. הוא כבר ידע מניסיון העבר שהיא מומחית מוחלטת. יד אחת הושטה כלפי מטה וחפנה את הביצים שלו בעוד השנייה המשיכה לעסות את האיבר ההולך וגדל. היא התייחסה לטכניקה שלה כ"חליבה".

נערת ליווי בהחלט יכולה לתת עבודה נהדרת, אבל דייט עם נערת ליווי כזו לא צריך להיות בלי איזה OWO , תוך כדי וידוא כי אף אחד לא מסתכל, נערת הליווי הרוסיה הורידה את ראשה ודחפה את הזין של עוזי לפיה. אחת מידיה המשיכה לעסות את הביצים התפוחות שלו, ועודדה אותם לשחרר את הזרע שהיא השתוקקה לו. עוזי נאנק בקול, הרעש עומעם למרבה המזל על ידי שאגת מכונית בסרט.

בהתלהבות לעודד את עצמו, עוזי נתן לידו לשוטט כשהחליק אותה מתחת לחלק העליון של נערת הליווי. כשהיא יודעת כמה הוא אוהב את הציצים שלה, היא הפשילה את החולצה שלה למעלה ומשכה את החזייה שלה למטה, ושחררה אותם לגמרי. בזמן שאולם הקולנוע היה חשוך, כל מי שהביט לאחור יראה כמעט בוודאות את אחת המלוות השובבות ביותר מוצצת זין גדול כשהציצים שלה מקפצים מסביב. תחושת הסיכון רק דרבנה אותם.

עוזי אהב את הציצים של הליווי שלו. הם לא היו ענקיים, אבל הם היו C מכובד והם היו מעוצבים בצורה מושלמת. הוא סחט את הגלובוסים הרכים בידיו וצבט בפטמות שהיו קשות מהתרגשות. הוא כל כך נסחף על ידי ה-OWO והשדיים של נערת הליווי הרוסיה שלו שהוא לא שם לב שהיא עצמה נאנקת. המלווה השובבה החליקה יד בין רגליה והחלה לשפשף את הדגדגן שלה.

המראות והתחושות בשילוב עם תחושת הסיכון. הכל הפך להיות יותר מדי עבור עוזי שלא יכול היה להתאפק יותר. החבילה הבשרנית שלו התפוצצה, 'חלב' זולג לתוך פיה של נערת הליווי הרוסיה הסקסית. היא בלעה אותו ברעב, לוחצת את הביצים שלו כדי לקבל כל טיפה אחרונה. מעולם לא היה סרט בקולנוע כל כך מרגש!

כתבות נוספות