נערת ליווי רוסיה שמנמנה לאיש עסקים עשיר

הייתה לי מסיבה עסקית חברתית בקרוב, זה היה נשף קיץ וזה היה אמור לתת לנו השותפים את ההזדמנות להיפגש ולברך לקוחות ולהתערבב עם מקורבים ועמיתים לעבודה. הרעיון של זה מילא את מוחי באימה במשך שבועות, אף פעם לא ממש הייתי אחד למפגשים חברתיים, אף פעם לא היה לי דייט ותמיד הרגשתי שהמסיבות הללו היו נוקשות ומשעממות. אז, בהזדמנות זו החלטתי לשכור נערת ליווי רוסיה שמנמנה שתלווה אותי, בתקווה להפוך את הערב לקצת פחות משעמם.

אספתי אותה מדירתה בערך בשעה 19:00 וכשראיתי אותה, הלסת שלי כמעט פגעה ברצפה. היא הייתה האישה היפה ביותר שראיתי אי פעם; שערה היה בגוון בלונדיני טבעי והוא נפל על צד פניה בגלים רכים. מה שבאמת משך אותי אליה היה דמות שעון החול הסנסציונית שלה והשמלה האדומה שהיא לבשה הדגישה כל עיקול בגופה בצורה מושלמת. לא האמנתי למזל שלי; ידעתי מהרגע שראיתי אותה שהערב שלי כבר לא הולך להיות משעמם ומיד התחלתי לצפות ללילה שלפנינו.

כשנכנסנו לחדר האירועים של המלון, כל העיניים היו מופנות לדייט הסקסי שלי, זרועה הייתה כרוכה סביב שלי ויכולתי לראות אנשים מסתכלים עליה ובודקים את גופה הלוהט כשחלפנו על פניהם. היא הייתה מענגת והיא הייתה אלגנטית במיוחד. היא נשארה לצידי כל הערב, דיברה כשצריך והעירה הערות מנומסות ושנונות לעמיתיי לעבודה ולחבריי. היא גרמה לי להיות גאה שיש לי אותה על זרועי והערב עבר מצוין.

לא יכולתי שלא לשים לב שהיא פלרטטה איתי בעדינות כל הערב, קצות האצבעות שלה היו מלטפות את העור על זרועי והיד שלה הייתה נוגעת כלאחר יד בגב התחתון שלי, המתח המיני היה באוויר בינינו ויכולתי לתהות איך זה יהיה לקיים איתה יחסי מין. מוחי התמלא במחשבות מטונפות כל הערב וכשהלילה התקרב, עמדתי להזמין לה מונית הביתה. הזמנתי לעצמי חדר במלון, אבל כשהזמנתי אותה, לא היה לי מושג עד כמה אמשך אליה מינית.

כשפניתי לתוך כיס הז'קט שלי לטלפון שלי, היא אחזה בפרק כף היד שלי ונענעה בראשה. "אני רוצה להצטרף אליך לסוויטה שלך אדוני", היא אמרה בטון מתוק עדין לקולה. הסתכלתי עליה בפליאה, היא מאוד רצתה להיות איתי. היא סגרה את החלל בינינו ונעלה את שפתיה בעדינות על שלי, היא הריחה שמימי והמחשבה להיות איתה מינית הייתה הדבר היחיד שיכולתי לחשוב עליו. הנחתי את ידי על מותניה המפותלות והעמקתי את הנשיקה. לשונה עיסתה את שלי כשידיי ליטפו את גופה הסקסי.

תוך זמן קצר כשהיינו בחדר המלון שלי, היא הושיבה אותי על קצה המיטה ולאט לאט שחררה את העניבה שלי. שפתיה מצאו את צווארי והיא התחילה להניח נשיקות רכות במורד גרוני בזמן שאצבעותיה העדינות שחררו את כפתורי החולצה שלי. עד מהרה ישבתי שם עם החולצה שלי פתוחה לרווחה כשהפה המתוק שלה מנשק אותי. יכולתי להרגיש את עצמי מתגרה בנגיעותיה; הייתי בגן עדן.

היא התרחקה ממני, עיניה הכחולות הגדולות היו מלאות חרמנות וידעתי שהיא רוצה את זה כמוני. היא סובבה את גופה, "תעזור לי לצאת מהשמלה הזו, אדוני", היא ביקשה בסקסיות. נעניתי ועד מהרה משכתי את הרוכסן של השמלה שלה מטה כשהשפתיים שלי מצאו את צווארה החלק ושתלו נשיקות על כולו. ברגע שהרוכסן ירד, היא הסתובבה ונעמדה מאחור. היא החליקה בעדינות את הרצועות של שמלתה האדומה על כתפיה הדקות, השמלה החליקה במורד גופה וצנחה על הרצפה, היא עמדה שם רק בהלבשה תחתונה הסקסית שלה. היא נראתה אפילו יותר כמו אלילה, עורה היה מכוסה בשמש וזהוב, שדיה היו עליזים ומלאים, ובטנה הייתה חסונה ושטוחה. היה לה גוף של מלאך ולא יכולתי לחכות לטרוף אותה.

היא התקרבה אליי והסתכלה לי עמוק בעיניים, "הלילה שלנו רק התחיל אדוני, עשה איתי כרצונך", היא אמרה לי עם מבט של תאווה ותשוקה טהורה חצתה את פניה היפות.

כתבות נוספות