נערת ליווי BDSM גורמת לגבר מבוגר להתחנן לרחמים

חיכיתי מחוץ לדירתו שעמדתי להיכנס פנימה; הייתי עצבני ונרגש בו זמנית, כשבדקתי שוב שהמסכה שלי עדיין במקומה דפקתי קלות על דלת הכניסה. הוא ענה כמעט מיד, והלסת שלו נשמטה כשהוא ראה אותי עומדת שם בכניסה שלו, הייתי עם עורות דומינטריים מלאים וידעתי שהגוף שלי נראה לוהט. לפני שהייתה לנו הזדמנות לעשות היכרות, לקחתי על עצמי את התפקיד שלי מיד. הלקוח שלי הזמין ליווי BDSM ואני לא התכוונתי לאכזב אותו.

דחפתי אותו לאחור לתוך דירתו, "תראה לי איפה החדר שלך נמצא עכשיו", הוריתי. הוא הביט בי בהלם וסימן בידיו היכן החדר שלו. תפסתי את זרועו וגררתי אותו בגסות לחדר שלו. הייתי מרוצה כשראיתי שיש לו מיטה עם מסגרת ראש מתכת. הפשטתי אותו מהר, והוא עמד שם עירום, הזין שלו היה ענק, ולא יכולתי לחכות שזה יהיה בתוך הכוס שלי. היה לו גוף נחמד לבחור מבוגר, הוא נראה בשנות ה-50 לחייו מבוגר ממני ב-30 שנה לפחות, והמחשבה על עצמי ששולטת בגבר המבוגר המנוסה הזה הדליקה אותי עד היסוד.

הדרך שבה הוא הסתכל עליי גרמה לי להרגיש מטונפת ואקזוטית וזה היה חלק מהסיבה שאהבתי להיות נערת ליווי. עשיתי עבודה מהירה של לאזוק אותו למסגרת המיטה. הוא שכב שם עירום מוחלט, שום דבר ביני לבינו להגנה, הוא היה שלי עכשיו ואני התכוונתי לגרום לו להתפרע כמו שהוא מעולם לא עשה קודם. לקחתי את הציוד שלי מהתיק ומצאתי את עצמי עומדת מעליו בעור. כרעתי על גופו והתחלתי להלקות אותו בעדינות, משכתי את העור במורד גופו בחוזקה. יכולתי לראות את הזין שלו גדל אפילו עם הנגיעות הקלות ביותר. הצלפתי עליו בחוזקה וראיתי אותו נרתע, "אתה חושב שזה בסדר לזוז"? שאלתי אותו בטון חמור בקולי. הצלפתי בו חזק יותר, תפסתי את הפטמה שלו והפעם הוא נשאר דומם. "ילד טוב", אמרתי בתגמול על התנהגותו הטובה.

התיישבתי עליו, ירכיי משני צדי המותניים שלו והנחתי את שפתי לפטמותיו, מצצתי אותן חזק ונשכתי אותן מלמטה חזק מהנדרש, יכולתי לראות את הכאב חוצה את פניו כשהסתכלתי למעלה הזין שלו התרחב. התכופפתי על גופו והנחתי את פניי אליו, תופסת את שערו, הצמדתי במהירות את לשוני לחלק האחורי של גרונו, ונתתי לו לטעום אותי בפעם הראשונה. הוא נאנח בקול כשסובבתי את פטמותיו בין אצבעותיי וטמנתי את לשוני בפניו.

בעמידה לאחור התחלתי להתפשט, מתחת לחליפת העור שלי לבשתי זוג תחתוני עור ללא מפשעה וחזיית עור שחורה שחשפה את הפטמות שלי במלואן. הציצים שלי היו ענקיים וציפיתי לחנוק אותו איתם. התכופפתי על פניו ודחפתי לעברו את הציצים העצומים שלי. לחצתי אותם יחד בחוזקה, "תמצוץ את הפטמות שלי עכשיו", הוריתי לו. הוא עשה מה שנאמר לו, ועד מהרה הוא נאבק על נשימה תוך כדי ליקוק הפטמות הגדולות שלי. שפשפתי אותם חזק יותר לתוך הפנים שלו, ידיו עדיין היו אזוקות למיטה, הוא לא יכול לזוז, הוא היה שלי לפקד ולעשות איתו כרצוני, והוא אהב כל שנייה מזה.

רציתי לטעום אותו; לא יכולתי לדחות את זה יותר. זזתי במורד גופו והורדתי את פי אל זקפתו המסיבית. שמעתי אותו מתנשף כשהזין שלו הרגיש את פנים הפה שלי מתהדק סביב הזין שלו, הוא עומד להנות בכל סנטימטר מגופו והוא ידע את זה. הלילה רק התחיל, מצצתי את הזין שלו וסובבתי את הביצים שלו בכפות הידיים שלי תוך כדי גרון עמוק. הראש שלי התנדנד אליו למעלה ולמטה ויכולתי לדעת שהוא יירה את המטען שלו לתוך הפה שלי בקרוב. ואז הרגשתי את זה, הזרע הלוהט שלו ירד ישר בחלק האחורי של גרוני, ממלא את פי באורגזמה שלו כשתפסתי את הביצים שלו בידי. שאבתי כל טיפה אחרונה מהזרע שלו, התענגתי על הטעם. הוא היה ילד שובב; עדיין לא נתתי לו אישור לגמור. הרמתי את מבטי אליו במבט של עונג ואכזבה בעיניים. הושטתי יד לתיק שלי ושלפתי את המקל. עיניו התרחבו כשהבין מה עשה. הרגשתי את הזין שלו מתקשה שוב, המקל מדליק אותו, ולא יכולתי לחכות כדי לגרום לו להתחנן אלי לרחמים.

כתבות נוספות