נערת ליווי BDSM  נקשרת ומזדיינת

זה עתה חזרתי למלון עם נערת הליווי המהממת שלי וחיכה לנו היה הלילה הכי אירוטי אי פעם. הייתה לי פנטזיה שהייתי צריך להגשים והליווי שלי ב-BDSM הסכים שאני יכול לעשות כל מה שאני רוצה עם הגוף הסקסי שלה. שמה היה לאריסה והיא הייתה האישה הרוסית המהממת ביותר שאי פעם היה לי העונג לפגוש; היה לה שיער ברונטי ארוך שנשפך במורד גופה, הגזרה שלה הייתה קטנטנה והיו לה שדיים קטנים ועזים שהיו אידיאליים לתוכנית שחשבתי עבורה. לאריסה עקבה אחריי בשקיקה לחדר השינה שם התקדמתי אל השולחן בצד המיטה, שלפתי חתיכת חבל ארוכה ועיניה אורו כשהיא סוף סוף הבינה מה אני מתכוון לעשות איתה. היא התחילה להפשיט את השמלה שלה, ככל שראיתי יותר את גופה כך הוא השתפר, הפטמות שלה היו קשות וורודות כהות, היא הייתה שלמות מוחלטת והיופי שלה לקח את נשימתי.

לא בזבזתי זמן בקשירת החבל סביב המסגרת הקטנה שלה; עוטף אותו סביב רגליה, זרועותיה ואפילו הציצים העליזים שלה, שהפכו לצבע סומק יפהפה כשהחבל עצר אותם בחוזקה. עם אותה חתיכת חבל קשרתי את ידיה ורגליה מאחורי גבה. היא הייתה לגמרי מוכנה לעשות כרצוני ולא יכלה לזוז ואני יכולתי להרגיש שהזין שלי מתנפח במכנסיים שלי מוכן לפרוץ החוצה. סיימתי את העיצוב שלי עם  כדור וחגורה לפיה המושלם.

האלה הרוסיה שלי שכבה על הרצפה חסרת הגנה לחלוטין בזמן שהפשטתי את הבגדים שלי והוצאתי את הזקפה האדירה שלי. ניגשתי אליה וליטפתי בעדינות את הזין הקשה שלי על העור החלק של לחייה, לא יכולתי להתאפק לטפוח בה בזין שלי וצפיתי איך העיניים שלה מתרגשות יותר כשסטרתי לה שוב ושוב. הרמתי אותה וזרקתי אותה מעבר לכתפי, היא הייתה קלה כנוצה ונוחה לנשיאה. נשאתי אותה והשכבתי אותה על המיטה, היא ניסתה להתפתל כשפגשתי אותה על המזרון, אבל המעצורים שלה היו הדוקים מדי, והיא כולה שלי עכשיו.

הנחתי את ידי על עורה החלק ונסחפתי במורד גופה, פתחתי את רגליה והחלקתי את ידי אל הכוס המגולח החמוד שלה ואצבעותיי החליקו בקלות בתוך הכוס הרטוב הנוטף שלה. דחפתי לתוכה בחוזקה ובמהירות, מקשיב כשהיא נאנקת בקול רם מתחת לסתימה שלה. חרמן עליה, דחפתי את האצבעות שלי לתוכה חזק יותר, האגודל שלי מקיף את הדגדגן העליז שלה בו-זמנית עד שהגוף שלה שיחרר אורגזמה אדירה. המיצים שלה זרמו במורד ידי, ספגו אותי כשגופה רעד באקסטזה.

החלפתי את הגאג בזין שלי ודחפתי אותו בחלק האחורי של הגרון הסקסי שלה. דחפתי אותו שוב ושוב לתוך פיה חזק ומהר, וידאתי שאוכל לשמוע אותה נחנקת. פרשתי את רגליה שוב וכופפתי את ראשי כדי ללקק את חור הכוס הרטוב שלה, תוקע את הלשון שלי עמוק בתוכה כשהיא מצצה בחוזקה את הזין שלי. לחצתי אצבע לתוך חור התחת הקטן וההדוק שלה, מיצי הכוס שלה זרמו מהכוס שלה אל התחת, משמנים אותו בצורה מושלמת בשבילי, המשכתי לרפרף בין חור הכוס שלה לחור התחת שלה, מחכה שהיא תשחרר עוד אורגזמה. לא הייתי צריך לחכות זמן רב ועד מהרה עוד זרם נשפך מהנרתיק הקטן והמושלם שלה.

הפכתי אותה כך שרגליה נחו על החזה שלי כשהכוס שלה עטף את הזין הפועם שלי. תפסתי בחוזקה את זרועותיה, אילצתי אותה קדימה ואחורה, האגרוף מתנדנד מצד לצד מתחת לסנטרה כשהיא צועקת בהנאה. תפסתי את הציצים שלה מאחור ושפשפתי את אצבעותיי סביב הפטמות הקשות שלה כשדחפתי את הזין הקשה שלי לתוכה, חובט בגופה הדק. זרע נורה מתוך הזין שלי והטביע את הכוס שלה כשזעזוע של חשמל נלהב הסתחרר בגופי.

התמוטטתי עליה, נשימתי הייתה לא סדירה וזיעה נטפה ממני בזמן שהתירתי את גופה היפה. "אף פעם לא דפקו אותי כל כך חזק לפני כן," היא אמרה עם חיוך חרמן על פניה המתוקים.

התכופפתי ולחשתי באוזנה, "וזה בהחלט לא תהיה הפעם האחרונה"!

כתבות נוספות