נערת ליווי GFE נרטבת לחלוטין

נערת ליווי GFE נרטבת לחלוטין

היום שלו עם הליווי של ונצואלה היה קסום. מוזיאונים, בתי קפה, גלריות, הגנבת נשיקות והחברה התוססת שלה; מירלה הייתה תענוג יפהפה ומלא תשוקה. הוא כל כך שמח שמצא את סוכנות הליווי הטובה ביותר ושהוא הזמין את נערת הליווי הסקסית GFE לדייט.

הם הלכו בפארק בחזרה למלון שלו. השמש החמימה שהייתה חלק מהיום שלהם דעכה במהירות, נחנקה בענן כהה מבשר רעות. נערת הליווי הסקסית GFE הצמידה את גופה אל גופו, שיתפה בחום שלה והוא כרך את זרועו חזק יותר סביב כתפה החשופה. מירלה הרימה אליו את מבטה וחייכה, הוא הרכין את ראשו ונישק את שפתיה החושניות. לפתע נפתחו השמים וגשם ירד.

נערת הליווי הסקסית GFE מונצואלה התנשפה והושיטה את ידיה, פניה מופנות כלפי השמיים. היא צחקה. הוא מעולם לא ראה מראה כל כך ארוטי. נערת הליווי הסקסית GFE הייתה ספוגה עד לעור, שמלתה הדקה נצמדה לקימורים הסקסיים שלה, תחתוני התחרה שלה נראו מבעד לחומר הדק. הוא הרגיש שהוא מתקשה, זקפתו נדחפת אל גבולות מכנסיו.

מירלה הפסיקה לצחוק, היא הביטה בו, הבעת פניה חזקה, עיניה הכהות גדלו. נערת הליווי הסקסית GFE הושיטה לו את ידה והוא לקח אותה. לפני שידע מה קורה, הוא מצא את עצמו נמשך לתוך סבך עצים. ידיה הנשיות היו סביב צווארו, שפתיה היו על שלו, נושקות לו עמוקות, גופן הרטוב לחוץ בחוזקה. הוא דחף אותה אל גזע העץ והיא התנשפה, מנשקת אותו בלהט, טוחנת את ירכיה כנגד זקפתו המתאמצת. ידיו החליקו במעלה רגליה הרטובות והיחפות של נערת הליווי הסקסית GFE ומשכו את תחתוניה הספוגים.

'כן,' נשמה מירלה, 'כן. נכון. תזיין אותי כאן, בגשם'.

נערת הליווי הסקסית GFE פתחה את מכנסיו, משכה אותם ואת תחתוניו עד הברכיים. גשם ניתז על העור הלוהט וההדוק של הזין שלו לפני שמירלה כרכה רגל חטובה סביב ישבנו ומשכה אותו קרוב. נערת הליווי הסקסית GFE הטתה את ירכיה קדימה ועזר להוביל את הזין הקשה שלו לתוך הכוס ההדוק והרטוב שלה.

"את אפילו רטובה מבפנים," הוא נאנק.

היא צחקה, 'זה אתה שעשית לי את זה', אמרה בצחקוק.

הוא דחף לתוכה, והפך את צחוקה לגניחות של עונג. הירכיים שלהם נעו ביחד. מזדיינים בגשם מול עץ, הפסידו להכל חוץ מאחד להשני. מירלה הייתה כל כך לוהטת וכל כך נלהבת. נערת הליווי הסקסית GFE מונצואלה לא גילתה איפוק, כאשר כל חלק בגופה המדהים רעד כשפלטה את זעקת הניצחון שלה.

הוא טמן את פניו בשיער של נערת הליווי הסקסית GFE 'גם אני גומר,' הוא מלמל והרגיש את כל גופו מתפרץ כשהזרע שלו התפרץ לתוך הכוס הרועד שלה. פעימות של הנאה זרמו עוד ועוד אל נערת הליווי הסקסית GFE. כשהשיא שלו סוף סוף נחלש, הם עמדו, נעולים יחד על גזע העץ, נושמים בחוזקה, מחממים זה את צווארו של זה.

הגשם פסק בפתאומיות כפי שהחל והשמש החמימה מצאה את דרכה בין העצים. אדים עלו מגופם החם והרטוב כשהם סידרו מחדש את בגדיהם ועשו את דרכם הלא ארוכה חזרה למלון.

כתבות נוספות