סטודנטית הופכת לנערת ליווי בתל אביב

אינסה הייתה נערת ליווי סטודנטית. היו לה הצעות מאוניברסיטאות בכל ישראל מכיוון שהיא הייתה מאוד מבריקה. מה שכן, היא הייתה לוהטת להפליא! בסופו של דבר אינסה בחרה באוניברסיטה בתל אביב. ולמרות שהיא בהחלט אהבה לחיות וללמוד בתל אביב, הייתה בעיה אחת – תל אביב הייתה פשוט כל כך יקרה, במיוחד לסטודנטים!

היא נאבקה במשך חודשים ובזבזה במהירות את כל חסכונותיה. זה היה כשהיא ירדה לכמה השקלים האחרונים שלה, חברה הציעה לה לעבוד כנערת ליווי סקסית. בהתחלה אינסה לא אהבה את הרעיון אבל כשסיפרו לה מה היא יכולה להרוויח היא חשבה ששווה לנסות.

חברתה המליצה על סוכנות ליווי טובה והיא התקשרה אליהם, קבעה פגישה שבה יוכלו לראות מה יש לה להציע כנערת ליווי. תהיה לה גם הזדמנות לגלות יותר על מה מצופה ממנה ומה היא יכולה להרוויח.

אינסה הגיעה לפגישה מוקדם ביום שישי בבוקר. שם היא פגשה בחור בשם נתנאל שהסביר את כל מה שהיא צפויה לעשות כנערת ליווי סקסית בתל אביב. היא מסרה תיק תמונות שעשתה ופגישת סוכנות הליווי בתל אביב הסתיימה בהבטחה של נתנאל ליצור קשר בימים הקרובים.

כשהיא יצאה מהבניין בלי לדעת אם עשתה את הדבר הנכון, הטלפון שלה החל לצלצל. זה היה נתנאל מסוכנות הליווי. הוא אמר שהם אוכזבו על ידי אחת מנערות הליווי הקיימות שלהם והוא התחנן בפניה שתקח את הלקוח כיוון שהוא קבוע והם לא רצו לאכזב אותו.

היא בכלל לא הייתה בטוחה. היא פקפקה בכישוריה ובניסיונה כנערת ליווי והביעה את דאגותיה בפני נתנאל. אבל נציג סוכנות הליווי הרגיע אותה במהירות, והדגיש את הכסף שהיא יכולה להרוויח מפגישה אחת בלבד. במהרה נקבעה לה פגישה לשעה 5 באותו היום במלון בתל אביב. היא רצה הביתה, התקלחה ובחרה את התלבושת הכי הסקסית שלה. אחר כך היא ישבה בעצבנות על הספה שלה לפני שהגיע הזמן ללכת ולעבוד בפעם הראשונה כנערת ליווי סקסית בתל אביב.

היא הגיעה למלון בזמן והלכה ישר לחדר 178 לפי הוראת סוכנות הליווי בתל אביב. נערת הליווי החדשה בתל אביב דפקה בדלת וחיכתה בעצבנות. לדלת ענה בחור גבוה ונאה. הוא היה באמצע שנות השלושים לחייו ולבוש היטב. העובדה שהוא מושך הייתה בונוס – זה אפילו לא ירגיש כמו עבודה!

הוא הוביל אותה לחדר המלון המפואר והציע לה משקה. אינסה הרגישה במהירות בנוח ומצאה את עצמה מפטפטת כשהוא ישב לידה והניח את ידו על ברכיה. נערת הליווי הסקסית בתל אביב הרגישה את הכוס שלה נרטב מהמגע הפשוט שלו והיא לא יכלה לחכות שהוא יזיז את ידו גבוה יותר. ידו רצה לאט בחלק הפנימי של ירכה בזמן שפטפט איתה על החיים בתל אביב.

כתבות נוספות