סטריפטיז ארוטי וריקוד אירוטי סקסי מנערת ליווי

נערת הליווי הליטאית הסקסית יכלה לזוז כמו שום אישה אחרת שראה קודם לכן. הוא היה בהרבה מועדוני חשפנות אבל אף אחד לא יכול היה לבצע סטריפטיז כמו תרזה. האופן שבו הקימורים המדהימים שלה התפתלו בזמן שהיא ביצעה את הריקוד האירוטי שלה היה שובה לב. כל פריט לבוש הושלך לאט, בהקנטה; חושפת בהדרגה יותר ויותר מעור העור החלק והגמיש שלה.

הוא אהב לראות את נערת הליווי מסוכנות נערות ליווי באשדוד מגלגלת את גרביה על ירכיה החטובות ומעל השוקיים ועד לקרסוליה הדקים. היא הניחה כל רגל בין רגליו, עיניה התבוננו בתגובתו כשגרבי המשי עשו את דרכם הדרגתית לעבר בהונותיה. המשי התחכך על זקפתו וגרם לו להתנשם בהנאה.

כעת היא בדיוק סיימה לשחרר את מחוך הסאטן השחור שלה, ואפשרה לשדיה הגדולים והכבדים להתנתק. פיו דמה למראה בטנה השטוחה והעיקול העמוק של מותניה. תחתונים צרפתיים עדינים נתנו לו הצצות מגרות של ירכיה. תרזה הסתובבה והוא הביט היטב בלחיי ישבנה המעוגלים בצורה מושלמת. נערת הליווי הליטאית הסקסית פרשה את רגליה והתכופפה קדימה, שערה החום הארוך מצחצח את הרצפה, פניה היפות מביטים בו מבין ירכיה הפתוחות.

אצבעותיה התחברו לחגורת התחתונים שלה, לפני שדחפה אותן כלפי מטה בדיוק מספיק כדי שיראה את הקו בין לחיי ישבנה. הוא נאנק. תרזה קמה והחליקה את רגליה הארוכות זו לזו. נערת הליווי הליטאית הניעה את ישבנה והחליקה את התחתונים הצרפתיים שלה אל הרצפה. לבסוף, נערת הליווי הברונטית הייתה עירומה לגמרי. הוא התנשף. היא הייתה עוצרת נשימה.

כתבות נוספות