סטריפטיז שובב מנערת ליווי מהממת

נערת הליווי הבלונדינית הסתכלה בעיניו ומשכה בעדינות בעניבה כשהיא התרחקה ממנו. אליס הייתה נערת ליווי גבוהה והייתה בעלת דמות מעוררת תאבון. היא הייתה מסוג האישה שאי אפשר היה שלא לשים לב אליה אפילו בחדר הצפוף ביותר.

הוא היה מתוח לגבי יצירת קשר עם סוכנות הליווי. אבל הוא לא היה צריך לדאוג. אליס הייתה נערת ליווי ידידותית ומקסימה שלא הושפעה כלל מהמראה המדהים שלה. תשומת לבו חזרה אל הליווי של חלומותיו כשהחליקה מדמותה המחבקת את שמלתה מכתפיה.

גניחה בלתי צפויה נמלטה משפתיו כשהבד היקר ירד לחשוף את שדיה הגדולים השוכנים בחזיית תחרה שחורה. המחשוף של נערת הליווי היה עמוק ומזמין, הוא בקושי הצליח לגרור את עיניו כדי לראות אותה חושפת את בטנה השטוחה, את מותניה, את ההתלקחות של ירכיה הנשיות. שמלתה ירדה אל הרצפה ונערת הליווי עמדה לפניו בלי שום דבר מלבד תחתוני התחרה השחורים שלה ונעלי העקב הגבוהות שלה.

הוא צפה בגופה החושני של נערת הליווי הסקסית נע בריקוד ארוטי, מציג את הקימורים והקווים שלה מכל זווית אפשרית. אליס עשתה כפיפה מהירה, רגליה הגמישות הורידו אותה לכפיפה מושכת לפני שהיא חזרה לגובה מלא. זקפתו נדחפה בעקשנות במכנסיו והוא פתח בהיסח הדעת את הרוכסן שלו והושיט יד כדי לגעת בזין הלוהט שלו.

אליס חייכה אליו חיוך יודע והפנתה אליו את גבה, מנענעת יפה מאחור בזמן שידיה שולחות יד אל הסוגר בחזייתה. הוא עצר את נשימתו כנערת הליווי התירה את הרצועה והעיפה את הבגד הדק הצידה. גניחה חנוקה פרצה מגרונו והוא משך את איברו. נערת הליווי הביטה בו מעבר לכתפה, שערה הבלונדיני תלוי מעל עין אחת. היא הסתובבה לעברו, אוחזת בשדיה בזרועותיה שלובות עליהם.

במהירות, נערת הליווי שחררה את הציצים שלה. עיניו קלטו את הקפיצה העדינה כשהכבידה השתלטה. ידו ליטפה את הזין הקשה שלו. אליס ניגשה אל הקיר והצמידה אליו את ידיה, מוציאה את ישבנה לעברו ומקמרת את גבה. ידו נעה מהר יותר. נערת הליווי חיברה את אצבעותיה ברצועת המותניים של תחתוניה והחליקה אותן במורד רגליה הארוכות לפני שבעטה אותן משם. החזירה את ידיה אל הקיר, עירומה פרט לעקבים הגבוהים שלה, היא פרשה את רגליה והביטה בו מעבר לכתפה.

'בוא הנה ילד אהוב', היא אמרה במבטא הקרואטי הסקסי שלה, 'בוא הנה ותזיין אותי'.

רגליו רעדו כשהוא נעמד וניגש אל נערת הליווי הסקסית שלו. העור שלה כל כך רך וחלק מתחת לידיו. הוא הושיט יד וביד אחת סחט בעדינות את אחד משדיה הכבדים של נערת הליווי בזמן שידו השנייה הובילה את הזין שלו לתוך הכוס הצמוד והרטוב שלה.

'הו, לעזאזל,' הוא התנשף, 'זו תחושה מדהימה'.

הוא התחיל לזיין את נערת הליווי המדהימה, בידיעה שהוא לא יוכל להחזיק מעמד זמן רב, והחזיק את גופה נגדו.

'תגמור כשתהיה מוכנה', אמרה נערת הליווי בין הגניחות, 'יש לנו עוד הרבה זמן'.

הוא הרגיש כמו האיש הכי בר מזל בחיים כשזיין את אליס היפה כנגד הקיר.

כתבות נוספות