סיוע נוקשה מנערת ליווי ספורט מים

נועלת מחוך, עקבים גבוהים ותו לא, נערת ליווי ספורט המים עמדה כשידיה על הנפיחות הרכה של ירכיה. נטשה הנידה בראשה, שערה הרך והברונטית מתנדנד סביב פניה היפים.

״אז זה נכון,״ אמרה.

'כן,' אמר, 'זה נכון. אני לא יכול לגרום לו לעמוד באמצעים קונבנציונליים״.

נערת הליווי הפולניה חייכה. היא נישקה אותו, התפשטה למענו, רקדה למענו, החזיקה את הזין שלו בידה, הכניסה את הזין שלו לפיה. הזין שלו עדיין היה רך לגמרי. ניסיון העבר אמר לה שזה לא משהו שהיא עושה לא בסדר. נערת הליווי הסקסית ספורט המים הייתה מצויינת בהקלה ידנית ובמציצות, היא הייתה מדהימה וסקסית. רוב הגברים עמד להם רק מלראות אותה הולכת ברחוב.

'אבל יש משהו שאני יכולה לעשות בשבילך שיביא אותך למצב?' היא אמרה.

'בהחלט. תני לי מקלחת זהב. תשתיני לי על הזין ואני אהיה קשה כמו ברזל ומוכן לזיין אותך עד שתגמרי'.

״ספורט מים זה הטריגר שלך? מעולם לא הכרתי שמישהו מתעסק בזה עד כדי כך שהוא אפילו לא יכול לגרום לו לעמוד בלי זה.'

נטשה פסעה על גופו המועד. נערת הליווי הפולניה הלוהטת הרגישה רעידות קטנות עוברות בגופה. זו הייתה זכות גדולה להיות מסוגלת לתת לאיש הזה את האמצעים לשחרורו.

'את ממש מצילה את חיי. אני חושב שהביצים שלי יתפוצצו אם לא תעזרי לי'.

המלווה הסקסית והצעירה הרגישה את פטמותיה מתקשות. נטשה אהבה להעניק הנאה והידיעה עד כמה היא חיונית לשחרורו של האיש הזה הייתה תפנית עצומה.

"טוב, בוא נראה איך נרוקן את הביצים האלה בשבילך," אמרה נערת ליווי ספורט המים כשהיא כרעה על איברו הרפוי. באנחה שחררה את תכולת שלפוחית ​​השתן שלה. שתן זהוב ניתז על מפשעתו. הוא התבונן בחמדנות כשתן זולג בין שפתי הכוס שלה. עיניה התרחבו והיא צחקה משמחה כשראתה את הזין שלו קופץ ואז מתקשח, כמעט מיד הוא היה קשה.

הוא נאנק ותפס את מותניה הדקים, מושך אותה למטה אל זקפתו. נטשה הובילה אותו לתוך הכוס הצמוד והרטוב שלה.

'הו וואו!' היא התנשפה, 'אתה כל כך קשה!'

מותניה של נערת הליווי הפולניה התגלגלו קדימה ואחורה כשהיא דפקה אותו, ירכיה היו חלקות מהשתן החם שכיסה את גופו. הוא גנח, נמתח, נלחם בעליל בדחף לגמור מיד.

'אל תתאפק', אמרה נטשה, 'יש לנו זמן לעשות את זה שוב'.

הנערת הליווי הסקסי של ספורט המים ראה את הדייט שלה נכנע לצורך הכלוא, לשבועות של הכחשה שהוציאו אותו כמעט מדעתו. גופו התפתל תחתיה, פיו פעור בצרחה אילמת. היא אחזה בירכיה החלקלקות בזמן שהמותניים שלו התכופפו. הביצים שלו מתרוקנות, הזרע עבר דרך הזין הספוג והקשה בשתן ואל הכוס של נערת הליווי ספורט המים.

כתבות נוספות