סילבי, נערת ליווי ברמה גבוהה נהנית מאושר אוראלי בחווית חברה

נערת הליווי ברמה גבוהה ידעה שהיא יפהפייה, אבל תמיד היה מקסים שאומרים לה. המחמאות הקבועות שהיא קיבלה מהדייטים שלה היו רק אחת ההטבות בעבודה עם סוכנות נערות ליווי באשדוד הטובה ביותר. הדייט הערב היה מחמיא במיוחד. הוא אהב את רגליה הארוכות – אפשר לומר שהוא סגד להן וזה היה יותר מבסדר מבחינת סילבי.

היא קימרה את גבה והתענגה על תשומת הלב החושנית. ידיה פרושות על הסדינים החלקים והיא נאנחה בשמחה. נערת הליווי ברמה גבוהה בילתה הרבה זמן בהליכה הלוך ושוב על פני החדר לדייט שלה. הוא צפה בה נעה, עיניו טורפות ברעבתנות כל צעד שרגליה המופלאות עשו.

היא ראתה אותו משחק עם הזין שלו וראתה אותו נדלק יותר ויותר עם כל לחיצת ירך וסיבוב של הקרסול. גופה הגיב בצורך כאשר ירה במטען שלו רק ממראה רגליה. מעולם לא הייתה לה מחמאה כה מרהיבה. כעת שכבה נערת הליווי ברמה גבוהה על המיטה עירומה. היא הרגישה נינוחה וחרמנית מאוד!

ידיו אחזו בירכיה ממש מעל הברכיים והרפו את רגליה הארוכות. הנשיקות העדינות נעו במעלה שוקיה ועל פני העור הרגיש. הוא הגיע לירכיה והכוס שלה התחיל לפעום. זו הייתה חוויה כל כך אירוטית עבור סילבי. היא גנחה.

'מדהים,' הוא מלמל, 'הרגליים הכי סקסיות שראיתי'.

שפתיו הגיעו אל הכוס המגולח למשעי, ידיו עוברות על ירכיה הרכות והחלקות. הוא דחף אותם עוד יותר וקבר את פניו בכוס של נערת הליווי ברמה גבוהה, היא תפסה את הסדינים בידיה ועיקמה את גופה הגמיש והצעיר. הכוס שלה הגיב לתשומת הלב בעוצמה כזו שחשבה שהיא עלולה להתפוצץ.

סילבי נדלקה כל כך שהיא כבר ריחפה על סף אורגזמה. הוא משך את גופו על גופה והזין הקשה שלו החליק בתוך הכוס ההדוק שלה. נערת הליווי ברמה גבוהה נאנקה והרגישה את השרירים הפנימיים שלה מתחילים לרעוד.

״עטפי את רגלייך סביבי,״ הוא אמר.

סילבי נענתה בשמחה, נהנתה מהתחושה של איבריה הארוכים על גבו הגברי.

'פאק, זהו זה. אה, כן," הוא אמר.

הוא דפק את נערת הליווי ברמה גבוהה חזק ומהר. גופה הצעיר של סילבי הגיב בהתלהבות שווה, שיא אחר שיא רעד בגופה. רגליה החזיקו אותו חזק, העור הרך מחליק אל פלג גופו הדוחף. כשהוא קפא, הזין שלו שפעם בכוס שלה, סילבי זכתה לאורגזמה העזה ביותר של הלילה. רגליה של נערת הליווי ברמה גבוהה אחזו בו חזק עוד יותר והוא גמר עוד יותר חזק.

״אני בגן עדן,״ הוא התנשף.

ליבה של סילבי התנפח מאושר. היא מאוד אהבה מחמאות.

כתבות נוספות