סנטה קלאוס ושדונית הליווי השובבה שלו

זה היה ערב חג המולד ולונדון חוותה חג מולד לבן נדיר. השלג שקע והפרודוקטיביות נעצרה. מריו היה בביתו עם שדונית – נערת הליווי השובבה שלו. התלבושת הסקסית שלה עלתה על הציפיות הגבוהות ממילא שלו. זו לא הייתה ההזמנה הראשונה שלו עם סוכנות הליווי וזו בהחלט לא תהיה האחרונה שלו!

מריו עצמו היה לבוש בחליפה האדומה והלבנה המפורסמת. כן, הוא היה סנטה קלאוס ושדונת הליווי השובבה שלו הייתה לבושה בשמלה ירוקה קצרה עם חגורה אדומה, כובע ירוק עם עיטור אדום וגרביים אדומים שהגיעו עד לירכיה העליונות. בקיצור, סביר להניח שהליווי שלו היה השדון הסקסי ביותר בכל הזמנים.

משחק תפקידים היה משהו שרבים מנערות הליווי הציעו אבל אף אחד לא עשה את זה טוב ממנה. מאז הגעתה היא הייתה כל העת השדון הצייתני. עם זאת היא ידעה שעליה למצוא דרך למלא את חובותיה כשדון ליווי שובב. ככזה, נערת הליווי שאלה את סנטה קלאוס אם היא עצמה תקבל מתנה לחג המולד.

שדון הליווי השובב עשה את שלו. היא הייתה שדון טוב מאוד באותה שנה והיא הבטיחה שהיא תהיה אפילו טובה יותר בשנה הבאה. מריו ידע שהיא מחפשת סיבה – אז טוב שהכין לה מתנה. סנטה קלאוס ציחקק ויצא מהסלון כשהשדונית שלו משפשפת את ידיה בהתרגשות.

הוא חזר עם מתנה עטופה שאותה החזיק קרוב באופן מסתורי לגופו, במיוחד למפשעה. מסוקרנת, שדון הליווי השובבה ציחקקה ונישקה אותו על לחיו לפני שבדקה אותו מקרוב. המתנה הייתה עטופה ללא רבב והיה לה מכסה. היא הרימה את המכסה וצווחה בחיוב מהתרגשות. שדונת הליווי השובבה אהבה מתנות גדולות והיא קיבלה אחת.

בתוך הקופסה היה הזין העירום של מריו. הוא חתך חור בקופסה להחדרה קלה למרות גודלה הרב, היא נשארה מוסתרת היטב. הקופסה הושלכה במהירות הצידה ונערת הליווי תפסה את הזין בשתי ידיים. זה התקשה במהירות מתחת למגע שלה. זו הייתה מתנה מעולה והיא ידעה בדיוק מה לעשות איתה!

סנטה עבד קשה כל השנה ונזקק לתגמול שלו ושדונית הליווי השובבה הייתה זו שסיפקה אותו. היא פתחה מעט את פיה והניחה את שפתיה על הקצה. הם היו רכים וחמים והיא זכתה לאנחת הערכה בתגובה. לשונה עברה על הקצה ולאחר מכן במורד הפיר, הרטיבה את הזין הזקוף לגמרי.

מומחית ב-OWO  ידה השנייה נערת הליווי ליטפה את הביצים שלו כשהיא כרכה לאט את פיה סביב איבר חג המולד שלה והחליקה אותו לכיוון החלק האחורי של גרונה. הרפלקס שלה היה די פינוק עבור סנטה שזקנו התעוות מהתרגשות. מהר יותר ויותר המלווה השובבה ינקה. רוק זלג מזוויות פיה כשהיא משכה את הזין למעלה.

הזין הגדול אולי היה מתנה מצוינת לחג המולד, אבל את מה שהוא מכיל שדונית הליווי השובבה באמת רצתה. סנטה קלאוס נאנק והיא ידעה שהפינוק שלה קרוב. עוצמת את עיניה, היא זרקה את ראשה לאחור והחלה לטלטל את הזין של מריו קדימה ואחורה. היא הייתה זקוקה לזרע והוא התכוון לתת לה את זה.

שאגה של עונג נמלטה מפיו של סנטה ונערת הליווי חשה את הנתז החם מכה בגב גרונה וממלא את פיה הקטן והחם. היא בלעה בהנאה. היא אולי הייתה שדונית טובה באותה שנה אבל היא באמת הייתה שדונית ליווי שובבה מאוד כשהיא רצתה להיות!

כתבות נוספות