ספורט מים כיפי עבור נערת ליווי מונצאולה בעור

לרנה אהבה את שמלת הלטקס שלה. נערת הליווי מונצואלה העבירה את ידיה על החומר המבריק. זה היה כל כך חלקלק וכל כך צמוד. היא העריצה את האופן שבו הוא נצמד לקימורים המדהימים שלה כמו עור שני בעוד ריח הגומי היה כל כך אירוטי. יותר מכל, היא נהנתה מההשפעה שהייתה לו על הדייט שלה.

נערת הליווי הוונצואלית נראתה מדהים ואף גבר לא הצליח להתנגד למראה. הוא לא הצליח להרחיק את ידיו ממנה מהרגע שהגיע. לרנה כבר נתנה לו את ה-OWO המדהים ביותר ועכשיו הוא היה מוכן לבלגן את הלטקס המבריק שלה. הכוס שלה נרטב מהמחשבה על מה שהם עומדים לעשות.

יריעת גומי שחורה מונחת על הרצפה. נערת הליווי נשכבה על החומר החלק. היא פרשה את ידיה לרווחה והרימה את רגליה הארוכות אל הברך, מצביעה על בהונותיה. התנשפות מלאת יראת כבוד העירה את נערת הליווי מוונצואלה עד כמה היא נראית סקסית. היא חייכה ודחפה את שדיה עטופי הלטקס גבוה יותר לאוויר. ראשה מוטה לאחור כששערה הכהה פרוש על יריעת הגומי.

'יפה,' אמר, 'פשוט יפה'.

לרנה עיקמה את גופה החטוב בהנאה. נערת הליווי היפה הרימה את מבטה לעברו כשהוא נכנס לתפקיד. רגליו הגבריות היו על ירכיה הנשיות, הלטקס הראה את קימוריה לשלמות. הלב שלה דפק במהירות והכוס שלה יחד איתו.

"תפתחי קצת את הרגליים," הוא אמר.

נערת הליווי הסקסית מונצואלה הצמידה את ירכיה החטובות אל הלטקס. אוויר קריר נפח על הכוס הלוהט שלה. היא התבוננה כשהוא לוחץ על זקפתו ההולכת וגוברת.

'חם פה,' הוא אמר, 'זמן להתקרר'.

עם זה הוא שיחרר זרם ארוך של שתן זהב. זה ניתז על גופה מכוסה הלטקס, והחליק בטיפות חלקות לתוך בריכות על יריעת הגומי. לרנה התנשפה מהתחושה וצחקה בהנאה. המקלחת המוזהבת פוזרה על המחשוף שלה, הניחוח הראשוני מילא את החדר.

בגניחה מרוצה, הדייט שלה סיים להשתין וצנח אל יריעת הגומי. ידיו החליקו על שמלת הלטקס הרטובה והחלקה שלה. לרנה הבחינה בהנאה שהזין שלו שוב היה קשה לגמרי. נערת הליווי הוונצואלית היפה דחפה את ירכיה בהזמנה והוא נענה.

הם שכבו בלטקס על יריעת הגומי שעדיין הייתה חלקה מרוב השתן. לרנה אהבה את שמלת הלטקס שלה והיא העריצה ספורט מים.

כנסו אל XVibes – סוכנות נערות ליווי, הגדולה בישראל.

כתבות נוספות