סקס מטורף עם הזמרת בביתה

היא הופיעה על הבמה, נאה, ברונטית, סקסית במידה, עם חזה בינוני וישבן גדול.

היא שרה בלהט בקול נמוך ומתאמץ. אני אוהב את איך שהיא שרה. הרגשתי אותה שוקעת בבטן שלי.

הלובי קטן יחסית ואני וחברתי ישבנו בשורה הראשונה, אז משכתי את תשומת ליבה מדי פעם והיא חייכה אליי. מאז, התחלנו לראות ביחד את התוכנית (היא פעילה, אני פעיל). ביקרתי אותה מאחורי הקלעים אחרי ההופעה והבאתי לה בירה והיא שתתה איתי. דיברנו על השיר ואיך הגיטרה נכנסה לטראק המוזרם וגרמה לבטן שלי להרגיש טוב. פגשתי את נגן הבס והצטרפתי לצוות שהתחיל לקפל את הבמה, ובהמשך יצאנו והעמסנו הכל לטנדר. היא אמרה שהיא צועדת הביתה. היא הסתכלה עליי, אני הסתכלתי עליה, ופתאום היה ברור לאן אנחנו הולכים.

לקחתי שתי בירות מהבר והתחלנו ללכת לכיוון הבית שלה, כולנו התרגשנו, אף אחד מאיתנו לא רצה לעצור בדרך, אבל תמיד היה פרץ של נשיקות, צחוק היסטרי ונגיעות מהירות, תשוקה ענקית שעולה בין לבין, אנחנו יודעים שאנחנו הולכים לקיים יחסי מין, אבל הדרך היא זו שגורמת לנו להיות חרמנים עוד יותר.

יש לה ריח של בירה וזיעה חמה ומחרמנת, ואני בטוח שאני לא יכול להריח פחות. היא התעללה בי בנשיקות עמוקות, ואז הצמידה בירה קרה על הגב שלי, ונשכתי את כתפה תוך כדי ליטוף ישבנה. הגענו אליה.

עלינו במדרגות, מתנשפים וצוחקים, ובדלת שלה היא דחפה אותי לשנייה. "אני חייבת למצוא את המפתח." האורות כבו כשנאחזתי בה, והיינו בחושך, והיא נאנקה, מקללת ומצאה את המפתח.

הדלת נפתחה ושנינו נפלנו פנימה, מתנשקים בתאווה. היא שכבה עלי, פתחה לי את המכנסיים, ובכניסה, כששכבתי על הרצפה, היא הכניסה את הזין שלי לכוס שלה.

"אההה," היא התמתחה, "אלוהים, איך אני רוצה אותך שם," היא השמיעה קול נמוך וצורמני לאחר השתייה, והיא התחילה להתקדם לעברי, מלמלה את ההנאה שלה, כשהתנועה עולה, כשהיא נוצרת מהר יותר, תנועה גסה ואלימה יותר. ניסיתי להתערב, אבל היא דחפה את היד שלי וזזה מעלי, לוחצת את הזין שלי עם השרירים שלה ומשפשפת את הפטמה שלה על פני שתי חולצות.

הרגשתי את הזין שלי זז כמו בוכנה בתוכה והיא התנשפה וגנחה לעברי. התחלתי לתת לה דחיפות והלכתי לעברה כשהיא ירדה למטה. הלחות שלה הלכה וגברה ומצאתי את עצמי עולה ויורד שוב, מוציה אותה מאיזון. האצבעות שלנו היו שלובות זו בזו והיא עדיין לא הייתה מאוזנת, קיללה וחיבקה אותי. אוי איזה זיון נפלא.

הקצב שלה התגבר, היא התכופפה לאחור, והייתה לי ההזדמנות להרים את שדיה וצבטתי במהירות את הפטמות בזו אחר זו, הצרחות הארוכות שלה נמשכו אל תוך הלילה.

הדלת עדיין הייתה פתוחה, והאור עדיין דולק. "אני צריכה את זה," היא אמרה לי. "אה, עכשיו בוא נזדיין."

סגרנו את הדלת. קמנו וכשהסתבכתי עם מכנסיים פתוחים – התגלגלנו. הלכתי להביא לנו משקה והלכתי לחדר השינה. אור עמום, אישה עירומה מקסימה מאחור, מראה מול מיטה גדולה, ריח פצ'ולי, היא שוכבת בין הסדינים, מחכה לי רק בחולצה.

"תאונני לי," אמרתי לה, שוכב על גבי לידה, "אני רוצה לגעת בפה שלך, אני רוצה לגעת בידיים שלך."

היא חייכה אלי והתחילה. היא התחילה ללכת לכיוון הפה שלי, מנשקת את החזה שלי הפוך, שם היא נשכה את הפטמה שלי כל כך חזק, שהיא צחקה כשצרחתי. עברה לבטן שלי, ואז, כשרציתי, ממש רציתי, היא עברה לחיקי. הזין שלי כאב מרוב תשוקה ורציתי אותה, מגרד את ירכיה ואת ישבנה, תופס את שיערה ומרים אותה למעלה. אמרתי "אני רוצה שתמצצי אותי" ולחצתי את ראשה כלפי מטה בכוח על הזין שלי. החזקתי את הכוס שלה ביד השנייה, מחזיק אותו, מתגרה בה, משפשף. אחר כך היא חיכתה, חיכתה לעוד פעימות לב, ואז היא קפצה לעברי, גרמה לי להתכופף לעברה.x

כתבות נוספות