סקס על חוף נודיסטים עם נערות ליווי

אחד הדברים הטובים ביותר בהעסקת נערות ליווי היה האפשרות לקחת אותן לחו"ל לחופשה. כאדם עשיר, ארתור לקח באופן קבוע את נערות הליווי הצעירות לדרום צרפת וגם לחוף ספרד. אחת הפעילויות האהובות עליו הייתה ביקור בחוף נודיסטים מבודד לקצת סקס על החול! יעדים כאלה היו רק 4-5 שעות טיסה קצרות מביתו וזה נתן לו את ההזדמנות להכיר כל נערת ליווי ממש טוב.

הפעם ארתור בחר באיזבל, נערה רוסייה עם שיער חום ארוך, גוף רזה וסקסי וזוג ציצים טעימים ב-34C.  הוא לקח את הברונטית הצעירה הסקסית לחוף נודיסטים מבודד בקוסטה בראווה והנה הם היו, סופגים את השמש וכבר מרגישים יותר מקצת חרמנים! עכשיו, זה היה בדרך כלל ארתור שהניע את הכיף והמשחקים עם נערות הליווי שלו. אבל כפי שהוא גילה במהירות, איזבל הייתה יותר מקצת מופקרת בעצמה!

הלקוח העשיר לא היה זמן רב מחוץ למים כשהרגיש חום מקיף את איברו. פתח את עיניו בהפתעה, הוא מצא את הצעירה הרוסייה הסקסית עם הזין שלו בפה! כפי שהיית מצפה בחוף נודיסטים, שדיה המושלמים של הברונטית היפה השתלשלו חופשי בעוד ישבנה בעל פרופורציות מושלם התנודד באוויר, כמעט זורח בשמש. ארתור אהב שנערת הליווי שלו החליטה לספק OWO אפילו בלי לבקש. זה הראה איזו יוזמה אמיתית שפשוט היה צריך לתגמל.

אבל ראשית, הלקוח העשיר רצה ליהנות מתשומת הלב שניתנה בעל פה. הצעירה הרוסייה הייתה מומחית, למרות שנותיה הצעירות. שפתיה המלאות ליטפו כל מילימטר של בשר על הזין שלו בזמן שידה ערסלה את הביצים שלו. כל אותו הזמן, לשונה הרכה הקניטה את הראש ורצה במורד הפיר. הליווי הברונטית הסקסית הייתה מיומנת במיוחד. למעשה, ארתור רצה לדעת מה כוללים הכישרונות האחרים שלה. מסיבה זו, הוא סימן לנערת הליווי הצעירה לקום ולהתמקם מעל הזין המתאמץ שלו.

הכוס הצעיר והצמוד שלה ריחף מעל זקפתו במשך כמה שניות, כאילו מתגרה בו. לפתע, הכוס הנוצץ של איזבל ירד ובלע את הזין של ארתור. החמימות שהיא סיפקה הספיקה כמעט כדי לגרום ללקוח השיחה לגמור מיד. עם זאת הוא נמנע וצפה מרותק בנערה הרוסיה הצעירה בונה קצב יציב. הציצים הצעירים של איזבל קפצו מעלה ומטה כשהיא דפקה אותו. נאנקה בקול, ברור שהיא נדלקה על סקס בחוף הנודיסטים.

ארתור חייך למראה שמעליו ולמחשבה שכל אחד יכול לצפות. עם זאת, נראה היה שחוף הנודיסטים אכן מיועד רק לשניהם. אבל הספק הקטן הזה הספיק כדי לשלוח אותו מעבר לקצה. להוט למלא את הכוס העדין של הברונטית המדהימה בזרע שלו, הוא גמר חזק. בצעקות חיוביות בזמן שהזרע שלו יצא לחופשי, הוא תפס את השדיים היפים של הצעירה הזו ולחץ תוך כדי. איזבל גנחה בהערכה. סקס על חוף הנודיסטים איתה היה פינוק ופשוט היה צריך לחזור עליו!

כתבות נוספות