סקס פומבי עם נערת ליווי בלונדינית סקסית

הדייט של יואלעם אלזי התחיל בצורה תמימה מספיק. הם נפגשו מחוץ לפארק ליד דירתה במטרה לטייל. זה היה הדייט השלישי שלהם ביחד והם לא מיהרו להתחיל לעניינים! כמובן שזה עזר שהזמין את נערת הליווי הבלונדינית הצפופה לשלוש שעות. זה היה אחר צהריים אביבי שטוף שמש ורוב האנשים עדיין היו בעבודה. מלבד הרץ המוזר או הדוגווקר, היו מעט מאוד אנשים בפארק.

אלזי, הידועה כצעירה רוסייה וחיבה, נתנה ליואל נשיקה כשהם ישבו על הספסל המשקיף על העיר. שניהם כאילו חשו מה השני חושב ולפני שידעו זאת, הם כמעט רצים אל מקבץ העצים הקרוב ביותר. לא יואל ולא המלווה הבלונדינית החזה מעולם לא קיימו סקס פומבי לפני כן, וזה מה שזה הפך את זה לכל כך מפתה. אלזי הרימה את החלק העליון שלה והנמיכה את החזייה, וחשפה את שדיה הגדולים והמוצקים. בזמן שעשתה זאת, יואל משך את הג'ינס שלה למטה, וחשף את התחתונים השחורים התחרתיים שלה. היא תמיד התלבשה בהלבשה תחתונה סקסית בשבילו! הוא אחז בתחת שלה, לוחץ את הלחיים הרכות אך המוצקות.

הצעירה הרוסית הסקסית גנחה והחלה לשפשף את הכוס שלה, מחכה בקוצר רוח שיוציא את הזין שלו. כשהיא לא הצליחה להכיל את התרגשותה, נערת הליווי הבלונדינית כרעה על הדשא ופתחה את רוכסן מכנסיו של יואל. האיבר הבשרני היה במהרה בידה והיא התענגה עליו במהירות, שפתיה ולשונה מלטפות אותו. השניים עצרו לשנייה כששמעו צעדים בקרבת מקום. למרבה המזל העצים סיפקו מספיק כיסוי והדוגווקר בקרבת מקום לא הבחין בהם. אלזי ציחקקה וחזרה למצוץ את הזין של יואל, מעסה את הביצים שלו כל הזמן.

יואל אחז בשדיה הגדולים של המלווה הבלונדינית,  לוחץ את פטמותיה תוך כדי. הוא ידע שהפטמות הגדולות של אלזי אכן רגישות מאוד! יואל הרגיש מוכן לעשות סקס פומבי. אז הוא הזמין את אלזי לקום ולהתכופף, תוך שימוש בעץ הקרוב ביותר כתמיכה. התחת שלה היה מושלם כמעט כמו הציצים הגדולים שלה. יואל הושיט יד והרגיש את הכוס שלה – הוא היה ספוג. נערת הליווי הרוסיה הצעירה והחרמנית הייתה חרמנית כמוהו!

לקח את ישבנה בשתי ידיו, יואל סידר את הזין שלו והחליק אותו בתוך הכוס הרטוב וההדוק שלה. הייתה צמרמורת באוויר מתחת לצל העצים והחום של הכוס של אלזי היה כל כך מסביר פנים לזין השמן של יואל. הלוך ושוב הלך הזין שלו כשהוא החליק פנימה והחוצה מהליווי הבלונדיני לשו. היא נאנקה בקול רם, וגרמה לרץ קרוב להסתכל מסביב בבלבול. הם היו צריכים להיות זהירים יותר אבל פשוט לא היה להם אכפת. הסיכון להיתפס בסקס פומבי מטונף היה פשוט יותר מדי עניין! אלזי כמעט צרחה כשהאורגזמה שלה גברה עליה. מיצים נטפו מהכוס שלה כשיואל הניח את הזרע שלו, ממלא אותה במהירות. השניים היו בקושי 20 דקות בדייט בן 3 השעות שלהם וכבר גמרו. למרבה המזל, עדיין היה מספיק זמן לעוד!

כתבות נוספות