סקס ראשון שלו

אני רואה אותך יושב שם. אתה נראה ביישן. אתה נראה… חדש. כאילו אף פעם לא היית במקום כזה בעבר. כאילו מעולם לא היית עם בחורה לפני כן. כאילו זה עושה אותך עצבני, ואולי קצת מפחד.

אני לוגמת עוד לגימה מהמשקה שלי ומחליטה שאני צריכה משהו טעים יותר. אני מחליטה שאני הולכת לעזור לך להרגיש בנוח כאן. או אולי במקום אחר, במקום הרבה יותר נוח. אז אני ניגשת.

"היי גבר." אני מתחילה. "אתה לבד הלילה?"

הנהון מהיר. אוקיי, זה מה שחיפשתי. בוא נעשה את זה. אני לוקחת לגימה נוספת מהמשקה שלי.

"הממ, אבל אתה לא רוצה להיות לבד נכון?" אני שואלת.

אני רואה את הראש הקטן שלך רועד. זה מעלה חיוך על הפנים שלי. "תקשיב," אני ממשיכה, "אתה נראית די ביישן, ואני לא רוצה להפחיד אותך או משהו, אבל אני מרגישה שאם אני לא אצא עם זה זה יהיה בזבוז של שנינו ." הגבות שלך מורמות מעט. זה חמוד.

"המשקה הזה לא ממש עושה לי את זה עכשיו. ובכן… קיוויתי למשהו קצת יותר… כיף, לבלוע." התגובה שלך אומרת לי שאתה מקשיב. "אתה אה… חושב שאתה יכול לעזור לי עם זה?"

אני רואה את התשובה בעיניך. וכשאני סורקת את הגוף שלך עם פלירטוט קטן ברור, אני חושבת שאני יכולה לראות את התשובה גם במכנסיים שלך. אני בודקת מעבר לכתפי כדי לוודא שהחדר שלי פנוי, הוא כן, אז אני מניחה את הכוס הריקה שלי ולוקחת קלות את ידך.

"בחייך." אני אומר. "אני הולכת להוריד לך את העצבים." כשאני עומדת, אני יכול לראות את העצבים האלה בעיניים שלך, אבל הם לא מונעים ממך לבוא איתי. החלטה טובה. הכי טוב שתכין את כל הלילה למעשה.

כשאנחנו נכנסים לחדר. אני יודעת שזה גדול וצעקני, אבל זה הסוג הטוב ביותר של ספה למה שאני עומד לעשות לך. אתה רוצה שיהיה לך נוח. יש טלוויזיה בגודל 65 אינץ' שהספה פונה אליה, שכבר יש בה קצת פורנו. זה תמיד מציג פורנו, 24/7. אני תופסת אותך צופה בזה אחרי שבדקתי את החדר. יש שני גברים באמצע גיל 69, שניהם מתרוצצים זה בזה על זין קשים. זה קצת מרושל לטעמי, אבל אני לעולם לא אסיר איזה זין יפה בטלוויזיה. אתה נראה מרותק לזה כרגע, כאילו זו איזושהי אמנות טאבו שאתה לא אמור לראות, אבל לא יכול להסיט את מבטך. זו באמת חייבת להיות הפעם הראשונה שלך. אוי זה הולך להיות כיף.

כשאני סוגרת את הדלת מאחורינו ומעיף את המנעול, אני פונה אליך. אתה עדיין מסתכל על הטלוויזיה.

"מעולם לא ראית דבר כזה לפני כן?" אני שואלת. אתה פשוט ממשיך לבהות בו. "הממ." אני ממלמלת כשאני מתקרב אליך ומניח את ידי על זרועך. "נראה שזו יכולה להיות הפעם הראשונה שלך. האם יש לי זכות כזו?"

אין תגובה, אבל לבסוף אתה שובר את המבט שלך בטלוויזיה ומסתכל בעיניי. כן, חייבת להיות לי הזכות הזו.

"תשמע, אני הולכת להיות שקופה לחלוטין איתך כי אני רוצה שיהיה לך נוח ותהנה מהחוויה הראשונה שלך." אני מסבירה. אני רואה שאתה מקשיב לי עכשיו, אז אני ממשיכה. "אני אוהבת זרע. אני אוהבת לטעום את זה. אני אוהבת לשתות את זה. עד כמה שניתן. זה הממתק שלי. זו הסיבה היחידה שאני מגיעה למקום הזה. אתה מבין?" אני שואלת, בעודי משפשפת בעדינות את החלק החיצוני של הג'ינס שלך, מרגיש את התשובה.

אני יכולה לראות שכן. אתה מנסה להבין איך בדיוק הגעת לחדר הזה איתי, אבל באותו הזמן אתה לא באמת מפקפק בזה.

"אני רוצה שתיתן לי את הזרע שלך." אני קובעת בפשטות. "כמה שיש לך." אני לוחצת את כף ידי על המפשעה שלך בחוזקה עכשיו, מרגישה שאכן יש לך תגובה. אני לא יודעת אם זה קשור אליי, או מה שאתה רואה עכשיו על המסך, אבל בהחלט יש תגובה בתוך המכנסיים שלך.

"זה יהיה בסדר מבחינתך?" אני שואלת, כמעט בטון מתחנן. סוף סוף הנהון סופי לאישור.

כתבות נוספות