עבודה שולחנית עבור נערת ליווי ברונטית סקסית

נערת הליווי הברונטית שחררה את רוכסנו והוא כמעט קפץ ממושבו. למרות שהוא ציפה שהיא תעשה מהלך, סוזן עדיין הצליחה להפתיע אותו. הלב שלו דפק כל כך חזק בחזה שלו שהוא היה בטוח שהבוס שלו יוכל לשמוע את זה. OWO ליד השולחן שלו בזמן ששיחק בטלפון – נערת הליווי הברונטית בהחלט בחרה רגע מאוד מעניין!

הוא הרגיש את ידיה הקרירות מגיעות אל מכנסיו ואוחזות בזין המתקשה שלו.

אני מצטער, אתה יכול לחזור על זה. הקו השתבש לרגע שם,' אמר.

הוא ניסה להתרכז ברשימת התלונות שהוא צריך למצוא להן פתרונות. ידו רעדה בזמן שרשם אותם על הפנקס שלפניו. מבט חטוף הראה לו את חלקו העליון של ראשה המלוטש של נערת הליווי הברונטית מסוכנות נערות ליווי בחיפה, שדיה החשופים מזדקרים על ירכיו הפתוחות. הוא התבונן בשפתיה החושניות של נערת הליווי הברונטית נסגרות סביב קצה הזין שלו ועפעפיה מתנופפים בריגוש המיני העז.

'מושלם', הוא אמר, 'אני אכנס לזה ברגע שאניח את הטלפון'.

פיה של סוזן עשה את דרכו לאורך הזין הנוקשה שלו. הוא חנק גניחה.

'אני בטוחה שאוכל לגרום להם לעבוד קשה יותר…' נערת הליווי הברונטית מצצה אותו חזק יותר, 'ליקוק ולק ובקרוב אכניס אותם לכושר'.

הוא התבונן בלשונה מלקקת את הזין שלו מהבסיס ועד לקצה בזמן שידה מאוננת לו. בטנו התכווצה מרוב תשוקה מודחקת. היא הייתה כל כך מקסימה, כל כך מינית, כל כך אירוטית.

'סליחה, שוב נחתך הקו… אה, כן, התחרות החדשה כאלה פראיירים'.

הוא היה צריך להשקיע את כל השליטה העצמית שלו כדי למנוע מעצמו לבכות כשסוזן לקחה את כל הזין שלו לפיה ומצצה אותו חזק.

'יש לנו את הביצים שלו בידיים'.

נערת הליווי הברונטית הצעירה גלגלה את הביצים הנפוחות שלו בין אצבעותיה הזריזות.

'וואו! אתה טוב. כן… אתה, בוס, עשית עבודה נהדרת'.

ראשה של סוזן התנדנד מעלה ומטה על הזין הנוקשה שלו משמיע קולות יניקה חזקים ונלהבים.

'הקול הזה? השעה מאוחרת, המנקה מקרצפת את החלונות. יש לשבח את מסירותה״.

הוא נשען לאחור בכיסאו, מקבל מבט מלא על נערת הליווי הברונטית הסקסית הכורעת. הקווים הנשיים של גבה, קימור ישבנה, נעלי העקב הסקסיות. ״אני סותם פיות כדי לשים את ידי על החשבון הזה,״ אמר.

סוזן הורידה את הזין שלו עמוק יותר לתוך גרונה. גופה הדקיק של נערת הליווי הברונטית מתעוות כשהיא נאנקת עם כל יניקה. הוא הרגיש את החום מתחיל להצטבר במפשעה, את ההידוק בביצים, את התקבצות האופוריה במעיים. אצבעותיו ביד אחת שחררו את הכפתורים בחולצתו.

'אני אעבור ביום שלישי הבא אז נגמור את זה.' נערת הליווי הברונטית היפה פרשה את חולצתו וחשפה את חזהו ובטנו. היא הרימה את ראשה והתבוננה בהנאה נלהבת.

'כן. סיימתי את זה'. איכשהו הוא הצליח לשמור על רמת קולו כשהשיא שלו פרץ בגופו והשפריץ כמו מזרקה לבנה מקצה הזין שלו על עורו העירום.

'נתראה ביום שלישי הבא', הוא אמר וניתק את הטלפון. 'פאק!' הוא צעק, 'פאק! פאק! פאק! זה היה ה-OWO הטוב ביותר אי פעם.'

סוזן חייכה אליו, פניה המהממות אורו. הוא משך אליו את נערת הליווי הברונטית שלו ונישק אותה בלהט, נהנה מהתחושה של שדיה החשופים המחליקים דרך הזרע החלקלק שציפה את חזהו.

כתבות נוספות