פינוק מחרמן ליום הולדת לנערת ליווי צעירה

 

זה היה יום ההולדת ה-21 של אשלי וסוכנות הליווי שלה עשתה עליה רעש גדול. היא הייתה אחת מנערת הליווי הפופולריות ביותר – ואשלי נהנתה עד מהרה עם כל חברי הליווי האהובים עליה.

שולחן ארוך היה מלא בחטיפים ומשקאות. יין, קוקטיילים ושמפניה זרמו ולא עבר זמן רב עד שהחדר של נערות הליווי נעשה קצת שובב! אשלי, נערת הליווי הצעירה והחרמנית, הניחה כיסא במרכז החדר. זה היה אז שהבנות הודיעו שהן יהנו איתה עד שהיא תשפריץ!

אשלי לא הסתירה שמעולם לא הייתה לה אורגזמה מתיזה. בתור ביסקסואלית, היא ראתה נשים אחרות משפריצות את מיצי האהבה שלהן. ואכן, אפילו היו לה אותם בפה, על הגוף שלה וזרם על שפתיה ושדיה. כעת מסוקרנת מההצעה, היא חשה שהכוס שלה נרטב.

הבנות סגרו על אשלי והחלו להפשיט אותה. היא הרגישה נשיקות מצחצחות את לחייה, את זרועותיה ואפילו את רגליה בזמן שנערות ליווי אחרות הקיפו אותה. הן הורידו ממנה חצאית המיני הקצרה והצמודה שלה. הורידו את חולצת הבטן שלה והחזייה והתחתונים הוורודות התואמות שלה. תוך דקה, אשלי הייתה עירומה לגמרי ומוכנה לפינוק יום ההולדת שלה.

הגוף שלה היה טוב ויפה, היא הייתה רזה עם קימורים עדינים. רגליים ארוכות, שדי DD גדולים ותחת בצורת לב הפכו את אשלי ללא ספק לנערת ליווי פופולרית. זה היה די ברור שרבים מעמיתיה היו להוטים ליהנות איתה קצת. אחרי הכל, רבים מהם היו נערות ליווי דו מיניים בעצמם!

הרגליים הארוכות והסקסיות של הליווי החרמן היו פרושות לרווחה ואחת הבנות תקעה ביניהן את ראשה במהירות ובשקיקה כדי להתחיל ללקק את הכוס של אשלי. במקביל, עוד שתיים מנערות הליווי החלו לינוק את פטמותיה. האחרים התחלפו בתורות לנשק את שפתיה וללטף את רגליה בהנאה שסופקה לילדה בת ה-21.

זה הפך להיות משהו כמו אורגיה וכבר עכשיו לשאלי היה כוס רטוב במיוחד. עמיתיה לליווי עשו זאת בתורות כדי למשש את הכוס שלה וללקק את הדגדגן שלה – היא יכלה להרגיש את האורגזמה שלה מתקרבת!

גניחות רבות הדהדו ברחבי החדר ואשלי שמחה שיש להם קצת מוזיקה כדי להטביע מעט את הצלילים. אם רק אורחי המלון היוקרתיים ידעו מה הם זוממים! מעודדת מהידיים הרבות, השפתיים, הלשונות, הציצים והכוסים הרטובים המקיפים אותה, המלווה הצעירה והחרמנית חשה את האורגזמה שלה. היא התאפקה כל עוד יכלה עד שלא יכלה. תוך כדי כך, נערות הליווי הצעירה שהייתה בין רגליה משכה את אצבעותיה מהכוס של אשלי ושפשפה את הדגדגן שלה חזק ומהר.

נוזל חם השפריץ מהכוס של אשלי, ריסס את שדי הילדה. אשלי התפתלה כשמיצי האהבה שלה התפרצו לחופשי, רגליה רועדות. פינוק יום ההולדת הטוב ביותר אי פעם!

 

כתבות נוספות